Hugo Lloris خواستار سرمایه گذاری شخصی’ از تاتنهام تیمی پس از برخورد با پسر Heung-حداقل

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تاتنهام دروازه بان و کاپیتان Hugo Lloris می گوید: این حادثه بین خود و پسر Heung-حداقل برابر اورتون نشان داد که این تیم در حال ighting برای هر یک از دیگر و به بهبود تیم و اقبال در یک فصل ناامید کننده.

تاتنهام برنده بازی 1-0 به لطف Giovani Lo Celso شات که منحرف کردن مایکل کین, اما صحبت کردن نقطه دیدم Lloris و پسر برخورد درست قبل از نیمی از زمان.

کاپیتان ظاهرا ناراضی است که تیم خود را-mate نیست کار سخت تر برای رسیدن به موقعیت و یک اورتون حمله که منجر به یک شات درست کردن هدف ثانیه قبل از شکستن.

بعد از بازی هر چند Lloris اصرار داشت که flashpoint صرفا یک مثال از اینکه چگونه تیم ماندن پاسخگو و کار سخت تر برای یکی دیگر.

“سرمایه گذاری شخصی که خیلی بهتر بود در آخرین بازی” گفت: آسمان ورزشی.

“[آنچه من گفت:] آن متعلق به رختکن. در خارج شما می توانید می گویند آنچه شما می خواهید وجود دارد احترام بین تمام بازیکنان است.

“چه اتفاقی بین من و پسرم چیزی است که بخشی از فوتبال است اما هیچ مشکل و آن اتفاق می افتد گاهی اوقات. شما می توانید در پایان بازی ما بیش از خوشحال به بخشی از تیم و باید سه امتیاز است.

“به تن یک فرصت قبل از نیمی از آنجا که ما نمی را با فشار دادن به درستی آن را به من اذیت, اما این بخشی از فوتبال است. هیچ مشکل در حرکت است.”

کاپیتان هم صحبت رک و پوست کنده در مورد اسپرز’ گرفتاری در 2019/20 که در آن آنها با تلاش برای ثبات و هنوز هم به صورت یک مبارزه به امن فوتبال اروپا برای فصل آینده است.

“ما در یک وضعیت ما نیاز به مبارزه با ما باشید با این اما مهم است به تمرکز بر روی تیم و [آیا] همه چیز را به پایان برساند به عنوان بالا به عنوان ما می توانیم.

اسپرز جشن گرفتن سرب (گتی)

“ما فقط می تواند آن را انجام دهد به عنوان یک تیم. هنگامی که شما در این فصل یکی از آن آسان است به سقوط از هم جدا به عنوان یک تیم. اما امروز ما نشان داد ما هنوز هم آماده به مبارزه با هم تا پایان.

“بدیهی است که ما لازم نیست که حق از دست دادن امتیاز بیشتر پس از آن مهم است که ثبات در اجرای برنامه. 1-0 بود به اندازه کافی مهم است که ما را نگه داشته و یک ورق تمیز; تلاش با هم و برای مطمئن شوید که آن را به پرداخت.

“ما در یک وضعیت ما خوشحال نیستند بنابراین ما باید به مبارزه در برابر خودمان را در برابر حریف به مطمئن شوید که ما در همان جهت.

“این بهترین فصل اما ما نیاز به داد ما و ما را قبول نمی کند در نتیجه در برابر شفیلد [ایران]. در حال حاضر ما در حرکت به گزاف گویی به عنوان یک تیم و این مهم ترین چیز است.”

پیروزی بر اورتون فرستاده اسپرز به هشتم یک نقطه در پشت محلی رقبای آرسنال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>