Huawei بان کی مون: آنچه که دولت عمده U-نوبه خود بدان معنی برای شما

دولت بریتانیا را ممنوع Huawei تجهیزات از شبکه های 5G در یک تصمیم گیری است که می تواند گسترده اثرات در هر دو روابط بین المللی و روزمره کاربران تلفن.

اعلام – که به دنبال ماه از نگرانی هایی است که این تجهیزات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جاسوسی بر روی شبکه های داده و شهروندان خواستار افزایش فشار بر روی Huawei و چین از ایالات متحده و تجارت تنش بین دو کشور. آن را می دهد انگلستان بصورتی پایدار و محکم در کنار ما است که در حال حاضر تحریم های تحمیل شده بر شرکت است.

اما جدا از جغرافیای سیاسی از این موضوع تصمیم می تواند به معنای تغییرات قابل توجهی برای هر کسی که با استفاده از یک تلفن در انگلستان است.

Huawei خود توصیف کرده است این تصمیم به عنوان “خبر بد برای هر کسی که در انگلستان با تلفن همراه”. اما دولت گفته است که لازم بود برای محافظت از دقیقا آن دسته از شهروندان که آن کار خواهد کرد برای به حداقل رساندن اختلال.

این ممنوعیت به این معنی است که خرید جدید Huawei 5G تجهیزات ممنوع خواهد شد در پایان سال که همه Huawei تجهیزات باید از خارج از انگلستان شبکه های 5G تا پایان 2027. موجود ممنوعیت Huawei کیت از حساس ترین “هسته” بخش هایی از شبکه است که هنوز هم در محل.

اما برای کاربران روزانه بارز ترین و احتمالا تغییر قابل توجه این است که این کار به نوار Huawei خارج از شبکه 5G را به تاخیر اجرای آن تکنولوژی توسط دو تا سه سال و همچنین هزینه میلیاردها پوند است.

معرفی 5G شده است به طور گسترده ای مورد ستایش قرار داد به عنوان یک برنامه به طور بالقوه تحول تکنولوژی پس از آن اجازه می دهد تا برای سریع تر اتصالات نه تنها برای گوشی های, اما برای هر دستگاه دیگر که می توانید به اینترنت. که سرعت فوق العاده برای لحظه ای باقی می ماند تا حد زیادی در آینده: تعداد بسیار کمی از گوشی های در حال حاضر قادر به استفاده از 5G شبکه و اجرای دستگاه ها و همچنین شبکه است که به احتمال زیاد کند به این معنی که این تاخیر احتمالا آمار مردم کمتر از آن را اگر آن را تحت تاثیر شبکه های 4G ،

(Huawei ارائه تجهیزات مورد استفاده در آن موجود شبکه های 4G را تحت پوشش جدید بان کی مون با وجود شکایت برخی نمایندگان مجلس از جمله ایان دانکن اسمیت است که باید آن را. مانند کسانی که به مراتب بیشتر از شبکه های محبوب استفاده می شود که توسط مدرن ترین گوشی های هوشمند باید در ادامه کار به صورت عادی.)

با هر گونه تاخیر به زیرساخت های کاربران ممکن است قادر به دریافت کامل ارزش خود را 5G گوشی که برخی از آنها در حال حاضر, اما بسیاری از آن وارد خواهد شد در ماه های آینده. برخی از انقلابی تر برنامه های کاربردی برای 5G – که شامل این پیشنهاد که دستگاه های کوچک می تواند با توجه به قابل اعتماد برای اتصال به اینترنت آنها را هوشمند و توانایی برای انجام حتی عمل جراحی از راه دور نیز ممکن است برگزار می شود اگر این تکنولوژی وجود ندارد.

به این ترتیب, Huawei بان است که کمتر به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار هر تکنولوژی در حال حاضر شما باید یا تکیه می کنند. به جای تفاوت اصلی آن است که برخی از محصولات جدید می رسند و یا تبدیل شدن به در آینده مفید – یا اینکه آیا آنها وارد خواهد شد.همه در همه ،

جدا از تاخیر در معرفی آن وجود دارد به احتمال زیاد بدون تغییر آشکار به عنوان یک نتیجه از حرکت به دور از Huawei تجهیزات. محصولاتی که قدرت زیرساخت های اساسی اتصالات داده تلفن همراه تا حد زیادی نامرئی برای کاربران و شبکه های جدید است که انتظار می رود در راه همان تابع پس از تغییر کامل است.

دیگر شرکت ها از لحاظ نظری قادر به ارائه همان پوشش و توابع و به بیش از هواوی. برخی در حال حاضر متعهد به کار در Huawei جا با آرون Bansal, اریکسون رئیس جمهور از اروپا و آمریکای لاتین گفت که آن “آمادگی خود را برای همکاری با این اپراتور برای پاسخگویی به جدول زمانی خود را بدون اختلال به مشتریان”.

ایالات متحده اقدامات که منجر به ممنوعیت در انگلستان نیز تحت تاثیر قرار Huawei تجهیزات استفاده می شود که در شبکه های پهن باند فیبر مانند کسانی که ارائه WiFi خانه. اما دولت نشان داد که این امر تنها توصیه که اپراتورهای انتقال دور از استفاده از جدید Huawei تجهیزات به جای نیاز به تجهیزات قدیمی به سرعت تغییر را با عنوان 5G شبکه.

با توجه به این رویکرد کمک خواهد کرد که برای “حمایت از اتصالات است که متکی بر” دولت گفت: در حالی که هنوز آدرس نگرانی های امنیتی در مورد Huawei تجهیزات.

دولت گفت که کسانی که به خطر انداخته بودند نیاز به اطمینان حاصل شود که شبکه امن بود, حتی اگر آن را نیز بدان معنی است که آن را نمی خواهد در دسترس به عنوان به زودی به عنوان انتظار می رود.

“5G خواهد بود تحول آفرین برای کشور ما اما تنها اگر ما اعتماد به نفس در امنیت و انعطاف پذیری زیرساخت های آن را بر ساخته شده است” گفت: Oliver Dowden دیجیتال ،

“پس از تحریمهای آمریکا علیه Huawei و به روز رسانی ویژگی های از مشاوره اینترنتی ما کارشناسان دولت تصمیم گرفته است لازم است به ممنوعیت Huawei از ما 5G شبکه.

“هیچ کیت جدید به آن اضافه شود از ژانویه سال 2021 و انگلستان شبکه های 5G خواهد شد, Huawei رایگان پایان 2027. این تعیین کننده حرکت را فراهم می کند صنعت با وضوح و یقین به آن نیاز دارد تا با ارائه 5G در سراسر انگلستان است.”

این خبر را پوشش می دهد تنها Huawei تجهیزات مورد استفاده در تلفن های شبکه و زیرساخت و نه هواوی گوشی خود را. آنها باقی می ماند در فروش در انگلستان – هر چند به دلیل ممنوعیت گوگل ارائه محصولات به شرکت آنها قادر به استفاده از آندروید بر روی دستگاه های جدید و خیلی گوشی های تلفن ممکن است به عنوان به طور کامل برجسته به عنوان آنها خواهد بود بدون مداوم خرید اینترنتی.

Huawei حمله تصمیم, اما متعهد به “همچنان به حمایت از مشتریان ما”.

“این تصمیم ناامید کننده است خبر بد برای هر کسی که در انگلستان با یک تلفن همراه است. آن را تهدید می کند به حرکت در بریتانیا به دیجیتال خط آهسته فشار تا صورتحساب و تعمیق شکاف دیجیتال. به جای ‘درست کردن’ دولت درست است و ما می خواهیم آنها را به تجدید نظر. ما با اعتماد به نفس باقی می ماند که ما محدودیت نمی خواهد تحت تاثیر انعطاف پذیری یا امنیت محصولات ما عرضه به انگلستان گفت:” اد Brewster, سخنگوی Huawei انگلستان است.

“متاسفانه ما در آینده در انگلستان تبدیل شده سیاسی این است که ما در مورد سیاست های تجاری و نه امنیت. بیش از 20 سال گذشته Huawei متمرکز در ساختمان بهتر متصل انگلستان است. به عنوان یک مسئول کسب و کار ما ادامه خواهد داد برای حمایت از مشتریان ما که ما همیشه انجام می شود.

“ما به انجام یک بررسی دقیق از آنچه امروز اعلام معنی برای کسب و کار ما در اینجا خواهد شد و کار با دولت بریتانیا به توضیح دهید که چگونه ما می تواند همچنان به کمک به بهتر متصل بریتانیا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید