چگونه خود را در زیبایی و مراقبت از پوست روال باید تغییر در تابستان با توجه به یک متخصص پوست

با تابستان گرم و سوزان گرم روز رسما بر ما یعنی خود را به محصولات مراقبت از پوست و آرایش روال به احتمال زیاد نی

توسط FARDAALEFBA در 28 تیر 1399

با تابستان گرم و سوزان گرم روز رسما بر ما یعنی خود را به محصولات مراقبت از پوست و آرایش روال به احتمال زیاد نیاز به وصله پینه کردن.

اما نه فقط مبادله خود را سبک تر پایه به صورت یک سایه تیره تر در این فصل به طور معمول نیاز به محصول تغییرات نیز به حساب عرق القا درجه حرارت.

برای پیدا کردن آنچه در تغییرات اگر هر یک از ما باید در تابستان ما خواسته هیئت مدیره گواهی پزشکی متخصص و جراح زیبایی دکتر ملانی نخل که توضیح داد که در آن همه پایین می آید به پوست شما رفتار کنند.

"پوست ما پاسخ می دهد و ره گیری محیط زیست اطراف ما," او به ما گفت. "تغییرات در دما و قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش در طول تابستان می تواند بر پوست ما محیط زیست در نظر سبوم و عرق تولید است که می تواند در نوبه خود تحت تاثیر pH و یا ریز محیط پوست ما."

قبل از تغییر روال خود را, Dr خرما توصیه دیدن چگونه پوست خود را رفتار آن را به عنوان ممکن است کاملا راحت با محصولات مشابه در طول سال.

اما اگر شما متوجه است که پوست خود را پاسخ متفاوت, آیا این بدان معناست که شما در حال تجربه بیشتر آکنه یا افزایش خشکی و سپس شما باید در نظر اصلاح روال خود را با توجه به Dr نخل.

اولین تغییر او توصیه می کند که تعویض به "فندک فرمولاسیون محصولات که کمتر مسدودکننده و آبرسان به پوست بدن اجازه می دهد برای نفس کشیدن."

Occlusives یک گروه از مواد تشکیل دهنده که شامل واکس, وازلین, پستان سیلیکون و روغن های معدنی استفاده شده در محصولات مراقبت از پوست به شکل یک مهر محافظ بر روی پوست به قفل در هیدراتاسیون. در حالی که مواد تشکیل دهنده ممکن است مفید باشد در زمستان به خصوص اگر شما پوست خشک, آنها اغلب می تواند بیش از حد سنگین در تابستان.

"جلوگیری از یک مسدودکننده یا سنگین مرطوب کننده و همچنین آرایش که برچسب غیر comedogenic" دکتر خرما توصیه می کند با اشاره به اصطلاح مورد استفاده برای توصیف محصولات است که به طور خاص فرموله شده برای منافذ را مسدود است. "اگر شما در حال عادی/دسته کوچک موسیقی جاز یا حتی چرب/مستعد آکنه, پوست, آن دسته از محصولات و لوازم آرایشی می تواند باعث آکنه ثروت باد اورده در پوست است."

مبادله پودر یا مایع سنگین پایه برای سبکتر کرم BB که معمولا رنگی است که ممکن است یک جایگزین برای بیشتر-تنفس آرایش در تابستان.

برای کسانی که با پوست چرب های گرم تابستان در ماه مارس به معنای افزایش در هر دو نفت و تولید سبوم - که بدان معنی است که مرطوب کننده یا روغن-کنترل محصولات می تواند چیزی را در نظر بگیرید با توجه به Dr نخل.

اگر شما نگران هستید که با استفاده از مرطوب کننده محصولات می تواند باعث آکنه جایگزین دیگری است بلات مقالات است که می تواند لکه دور بیش از حد نفت تجمع می یابد که در صورت خود را در طول روز.

بیشتر قرار گرفتن در معرض آفتاب و اشعه مضر نیز چیزی به فکر می کنم در تابستان همین دلیل است که دکتر خرما نشان می دهد اضافه کردن یک روشن کننده پوست محصول و یک آنتی اکسیدان به روال خود را.

پوست-روشن کننده محصولات مفید هستند زیرا آنها می توانند زنده و حتی از ظاهر کسل کننده پوست و کاهش لکه های تیره و قهوه. آنتی اکسیدان ها برای محافظت از پوست با محدود کردن تولید رادیکال های آزاد که مربوط به پیری, در حالی که همچنین کمک به آبرسانی و التهاب است.

لایه برداری نیز کلید در طول ماههای گرمتر سال به تشویق پوست گردش هنگامی که پوست ما میریزد سلول های مرده پوست و جایگزین آنها را با سلول های. به گفته دکتر خرما با استفاده از سونوگرافی قلم مو می تواند کمک به حرکت روند همراه است.

در حالی که وجود تغییرات متعدد شما می توانید به روال زیبایی خود را در ماه های تابستان دو تا از مهم ترین مراحل در هر روال در حال برنامه روزانه از ضد آفتاب که Dr نخل قبلا به ما گفته است "مهم ترین محصولات مراقبت از پوست" و شستشوی روزانه برای تمیز کردن صورت خود را از هر گونه آلودگی و باقی مانده و آلاینده های زیست محیطی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب