اگر شما قطع بند ناف و یا در حال فکر کردن در مورد آن را به صرفه جویی در پول در طول بیماری همه گیر کوروناویروس شما ممکن است تعجب که چگونه شما قادر خواهید بود خود را به تماشای کانال های محلی بدون کابل.

در این مقاله من به اشتراک گذاری بهترین و ارزان روش که بند ناف-برش می توانید تماشای پخش تلویزیون.

1. آنتن

آیا شما زندگی می کنند در یک شهر و یا حومه? اگر چنین است, شما ممکن است قادر به خرید ارزان قیمت داخلی آنتن تلویزیون را انتخاب کنید تا بیش از حد هوا در کانال ABC, CBS, FOX, NBC, PBS و دیگر شبکه های مستقل.

در تصویر زیر است Mohu برگ آنتن که من با استفاده از. هزینه آن در حدود 40 دلار است و متصل به دیوار پشت تلویزیون من.

Mohu Leaf Digital Antenna
Mohu برگ آنتن

اگر شما می توانید تمام کانال های با آنتن پشت تلویزیون خود را Mohu توصیه می کند که شما در آن حرکت می کند و نزدیک به یک پنجره و یا محل آن را بالاتر بر روی دیوار.

شما می توانید با استفاده از این ابزار در Mohu وب سایت برای پیدا کردن حق آنتن برای جایی که شما زندگی می کنند.

برای خانوار روستایی که دور از برج پخش دیجیتال آنتن ممکن است کار نمی کند. در صورتی که یک اتاق زیر شیروانی و یا در فضای آنتن تر خواهد بود مناسب برای شما. این هنوز هم مقرون به صرفه است اما انتظار می رود به پرداخت نزدیک به 100 دلار است.

برای شناسایی بهترین آنتن برای نیازهای خود را وارد کنید و کد پستی خود را در AntennaWeb.org. این سایت ما توصیه می شود برای سال!

2. Live TV Streaming

اگر شما نمی خواهید برای رفتن آنتن مسیر مختلف وجود دارد live TV streaming خدمات است که ارائه کانال های محلی. این تلویزیون کابلی جایگزین شروع در حدود 50 دلار در هر ماه:

ایستگاه های محلی متفاوت است محل. همین دلیل است که شما نیاز به رفتن به هر یک از جریان های ارائه دهنده وب سایت را وارد کنید و کد پستی خود را به ببینید که در پخش شبکه های در دسترس هستند.

تبلیغات

زنجیر تلویزیون ارزان ترین گزینه در این لیست اما این تنها ارائه می دهد NBC و FOX در انتخاب بازار.

از سوی دیگر, YouTube, TV, Hulu + زنده تلویزیون و AT&T تلویزیون در حال حاضر ارائه هر چهار هدف عمده پخش شبکه در بسیاری از نقاط کشور از جمله اخبار محلی خود را.

همانطور که از نوشتن این یوتیوب تلویزیون تنها زنده تلویزیون جریان خدمات حمل PBS.

گذشته از آن چهار جریان خدمات تلویزیون وجود دارد CBS دسترسی به همه. آن $5.99 ماهانه طرح با تبلیغات ترکیبی از CBS تلویزیون زنده و بر روی تقاضا برنامه نویسی از جمله اخبار محلی در بسیاری از شهرستانها.

3. Locast

Locast.org است نه برای سود خدمات است که جریان پخش تلویزیون از طریق اینترنت به صورت رایگان, اما کمک های مالی پذیرفته شده است. گرفتن این است که آن را تنها در دسترس بینندگان در 17 شهرستانها در سراسر کشور.

شما می توانید ببینید Locast وب سایت برای دیدن یک لیست از شهرستانها که در آن خدمات است که در حال حاضر در دسترس است.

Locast.org
Locast.org

برای کسانی که قادر به استفاده از Locast شما می توانید جریان آن را به تلویزیون خود را تنظیم با استفاده از یک دستگاه سازگار مانند Roku, Amazon Fire TV یا تلویزیون اپل. همچنین می تواند جریان با استفاده از Locast برنامه گوشی های هوشمند و یا بر روی یک کامپیوتر در Locast.org.

4. برنامه های شبکه

ABC, CBS, FOX, NBC و PBS همه باید خود برنامه رایگان است که اجازه می دهد تا شما را به تماشای را انتخاب کنید و بر روی تقاضا برنامه نویسی اما زندگی در جریان است و به طور کلی محدود بدون پرداخت آبونمان تلویزیون.

بسته به برنامه شما ممکن است هنوز قادر به تماشای تمام قسمت های مورد علاقه خود را نشان می دهد روز بعد.

اگر اخبار محلی است که آنچه شما به دنبال بسیاری از ایستگاه های محلی ارائه زندگی می کنند جریان از خود خبری به صورت رایگان آنلاین. برخی نیز باید برنامه های که شما می توانید دسترسی از طریق جریان دستگاه های مانند Roku.

تبلیغات

برای کسب اطلاعات بیشتر, ببینید, راهنمای ما در چگونه به قطع طناب و هرگز برای پرداخت کابل تلویزیون دوباره.

بیشتر Clark.com داستان شما ممکن است مانند:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de