چگونه به سازمان دیده بان آمازون نخست لیگ برتر وسایل به صورت رایگان

تمام باقی مانده لیگ برتر وسایل پخش خواهد شد زندگی می کنند در یک بزرگ سیاه و سفید دیک, آسمان, ورزشی BT Sport و آمازون نخست تصویری که آنلاین پخش آنلاين غول پیکر, گشاد گشاد راه رفتن خود ادامه می دهد به فوتبال انگلیسی است.

در حالی که آسمان ورزش و BT ورزشی را تحت سلطه لیگ برتر پخش بازار در سال های اخیر, وب سایت آمازون نشان داده است افزایش علاقه در تلویزیون از طریق آمازون نخست خدمات.

و آمازون نخست تصویری در ادامه آن تاخت و تاز دنیای فوتبال در تابستان امسال پخش چهار نفر از بازی های لیگ برتر شروع با کریستال پالاس مقابل برنلی.

مشترکین جدید قادر خواهد بود به تماشای تمام مسابقات به صورت رایگان با توجه به آمازون آزمایشی 30 روز است که می تواند در هر زمان لغو.

ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون از برخی از لینک ها در این مقاله, اما ما هرگز این اجازه را به ما نفوذ محتوا. این درآمد کمک می کند تا به صندوق روزنامه نگاری در سراسر مستقل است.

چه وسایل نشان داده میشود ؟

تا کنون تنها یک تایید است کریستال پالاس مقابل برنلی (8 بعد از ظهر, دوشنبه 29 ژوئن 2020). سه مطلب را دنبال کنید در دوره به دلیل.

چگونه می توانم آمازون نخست تصویری به صورت رایگان?

مشترکین جدید قادر خواهد بود به تماشای تمام مسابقات به صورت رایگان با توجه به آمازون آزمایشی 30 روز است که می تواند در هر زمان لغو. پس از محاکمه به پایان می رسد در یک دوره هزینه £7.99 در هر ماه و یا £79 در هر سال است.

مسابقات را می توان به صورت آنلاین و بر روی تلویزیون از طریق نخست تصویری برنامه, آتش, تلویزیون, کنسول بازی, BT, تلویزیون, تلویزیون اپل, باکره را V6 تلویزیون جعبه Chromecast ، TalkTalkTV و آنلاین.

برای تماشای تمام این وسایل به صورت رایگان برای ثبت نام 30 روزه آمازون نخست دادگاه با کلیک کردن در اینجا است که می توان در هر زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید