چگونه برای تبدیل خود را خارج از فضا و تنها با یک گیاه

وجود دارد هیچ چیز بهتر از آمدن به خانه به خود برگ واحه. آن را دشوار است به ویژه به نوبه خود یک باغ کوچک و یا

توسط FARDAALEFBA در 23 خرداد 1399

وجود دارد هیچ چیز بهتر از آمدن به خانه به خود برگ واحه.

آن را دشوار است به ویژه به نوبه خود یک باغ کوچک و یا حتی یک بالکن به یک آرامش بخش عقب نشینی فقط با استفاده از یک چند به خوبی انتخاب شده از گیاهان است.

راز می گوید: کیت گولد برنده جایزه RHS Chelsea باغ طراح و نویسنده کتاب جدید باغ شهری طراحی شده است به انتخاب گیاهان با "دلربایی".

چشمگیر, معماری, گیاهان در حال راه رفتن او می گوید:.

"خیره کننده تنها کارخانه در زمینی می توانید انجام دهید خیلی بیشتر برای یک فضای کوچک از یک گروه از کمتر-قابل توجه نمونه. اگر شما زمان ضعیف می کنید بیشتر تاثیر ساعت بدون تعمیر و نگهداری."

وجود دارد یکی دیگر از جایزه ، چند گلدان بزرگ هستند آسان تر برای تمیز کردن از پشت بسیاری از آنهایی که کمی و شما نمی خواهد که راب و حلزون پنهان بین آنها است. سعی کنید کمی از این "دلربایی" گیاهان برای یک لحظه عقب نشینی برگ

Fatsia japonica

پادشاه همیشه سبز, این, بزرگ, براق, درختچه های بزرگ جدید برای باغبان چون آنها واقعا آسان برای مراقبت از.

آنها را هرس سخت و بنابراین رشد در گلدان و برگ های براق انعکاس نور در اطراف مناطق سایه دار. Bobbly گل های سفید تبدیل به جت-توت سیاه و سفید در زمستان.

بزرگ سرخس

با خود بزرگ fronds بالا در یک تنه درخت سرخس را خالص درام به سایه. کاشته شده در جلف زاویه در زمین و یا در گلدان آنها چشم نواز از همه جهات و در لندن به احتمال زیاد به نگه داشتن به برگ های خود را در تمام طول سال.

به یاد داشته باشید آب از بالا. و فراموش نکنید که بزرگ دیگر علفی سرخس. آنها نیاز به کمی مراقبت ذخیره برای حذف مرده fronds در بهار و اطمینان از آب به طور منظم.

Choisya یا ژاپنی pittosporum

این ضروری همیشه سبز ارائه leafiness شما نیاز به تبدیل لخت فضا به فوری باغ.

Choisya آزتک مروارید یا Greenfingers رشد در گلدان. Pittosporum tobira عاشق خورشید و پاداش اضافه شده فوق العاده شیرین-گل معطر که بالا کردن شاخ و برگ سبز روشن در تابستان. آنها همچنین می توانید در حال کوتاه به شکل اگر ارایی است که شما چیز.

چند ساقه درختان

شما ممکن است فکر می کنم یک نقره توس نمی خواهد خوشحال می شود در یک قابلمه اما ظروف به طور طبیعی بونسای آنها. یک زن و شوهر از چند ساقه نقره ای درختان توس در گلدان های بزرگ را به یک جنگل بیشه احساس می کنید به خصوص اگر شما underplant آنها را با سرخس hostas یا hellebores و پوست به نظر می رسد شگفت انگیز در فصل زمستان بیش از حد.

برای sunnier نقاط amelanchiers گل گیلاس و cornus کوسا درختان باور نکردنی شکوفه و فراموش نکنید که کلاسیک زیتون.

هاردی درختان نخل

بسیاری از "دلربایی" گیاهان است که رشد را در آفتاب کامل — مانند خرما و agaves — همچنین به شما آسیب زننده می گوید گولد اما پررنگ و معماری chusan خرما یا کوتوله فن خرما در حال شرط بندی امن تر.

بهترین در آفتاب کامل اما پناه به طوری که باد نمی تکه تکه برگ این سبک همیشه سبز بزرگ ستون فقرات به صورت نمایشی باغ.

Acers

ژاپنی افرای هستند که به زیبایی در لباس ظریف قرمز یا سبز برگ در تابستان که به نوبه خود آتشین در پاییز. کارخانه در نیمه سایه و دور از وزش باد و یا در خود و یا با یک فرش hostas و سرخس. فراموش نکنید که به آب گلدان بیش از تابستان است.

Phyllostachys

وجود دارد بسیاری از انواع بامبو اما phyllostachys ترین در دسترس است.

اگر چه به طور کلی آسان به رشد خود را قوس کینه جویی کمبود آب بر اساس آن برگ را قهوه ای ترد و رها کردن از این گیاه به سرعت. اما اگر به خوبی آبیاری و تغذیه پاداش یک سال فوق العاده-صفحه نمایش گرد است که می افزاید: تاثیر است.

عسل فرفیون

یک گیاه با حضور و رشد سریع به بوت euphorbia mellifera پوشش داده شده است در whorled براق و نیمه همیشه سبز برگ. شما احتمالا فقط نیاز به یک. زمانی که ساقه ها قطع sap می سوزاند پوست پس از پوشیدن دستکش هنگام هرس.

استفاده مجدد از محتوا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن