از آنجا که دولت اعلام کرد در اواخر ماه مارس است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها دریافت خواهد بود محرک چک برای مبارزه با اثرات اقتصادی از coronavirus همه گیر تیم کلارک دریافت کرده است یک تن از سوالات در مورد پرداخت.

رئیس در میان این سوالات است: “هنگامی که من پول من؟” هر چند پاسخ به این سوال متفاوت است از فرد به فرد وجود دارد برخی از چیزهایی که شما می توانید برای پیگیری پرداخت خود را قبل از آن می آید.

چگونه می دانم زمانی که شما خود را دریافت کنید محرک پولی از دولت

موج اول از پرداخت آمار مالیات دهندگان حساب های بانکی در آوریل 11, با توجه به یک صدای جیر جیر از IRS.

اگر شما هنوز برای دریافت هر گونه پول و اضطراب به می دانم که زمانی که آن را ممکن است وارد, کمک, ممکن است در راه است. خزانه داری و IRS باید گفت که آنها خواهد شد راه اندازی یک “من پرداخت” برنامه در IRS.gov گاهی این هفته است. به منظور پیگیری وضعیت پول خود را شما نیاز به خود را وارد کنید:

  • شماره امنیت اجتماعی
  • تاریخ تولد
  • آدرس پستی

اگر شما می خواهید برای گرفتن امور به دست خود را وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که شما می توانید بسته به اینکه آیا شما انتظار برای دریافت پول خود را به صورت الکترونیکی یا از طریق یک بررسی در پست الکترونیکی.

اگر شما انتظار برای دریافت پول محرک الکترونیکی

اگر شما واجد شرایط برای پول محرک و شما باید خود را به حساب بانکی اطلاعات در فایل با IRS شما به احتمال زیاد می تواند راه اندازی یک هشدار خود را با بانک است که به شما اجازه می دانم زمانی که پول نقد بازدید حساب کاربری خود شوید.

برای ورود به حساب خود در بانکی خود را وب سایت موسسه و یا برنامه و به دنبال یک گزینه به مدیریت هشدار. ممکن است چیزی شبیه به این:

Manage Alerts

نگاه به طور خاص برای “سپرده هشدار” و یا حتی “واریز مستقیم هشدار” و منتخب برای مطلع شدن از طریق ایمیل و پیام متنی و یا آگاه شدن از طریق فشار به گوشی خود را. گزینه های موجود ممکن است بسته به بانک یا تعاونی اعتباری اما بیشتر باید اجازه می دهد شما را به انجام چیزی مشابه.

با راه اندازی یک هشدار شما مطمئن بدانید که خود محرک پولی در دسترس است در حال حاضر آن را به حساب سپرده.

تبلیغات

اگر شما انتظار برای دریافت خود محرک پول از طریق ایمیل

اگر شما لازم نیست که پرداخت مستقیم با IRS یا تغییر بانک به تازگی شما باید انتظار پرداخت خود را صادر می شود توسط ایمیل — مگر اینکه شما ثبت نام اطلاعات پرداخت خود را در اینجا.

اگر شما را انتخاب کنید صبر کنید برای مقاله بررسی می رسند از طریق ایمیل شما می توانید هشدار قبل از آن تحویل داده شده توسط ثبت نام برای USPS زايمان.

هنگامی که شما انتخاب کردن به مطلع تحویل شما دریافت ایمیل های روزانه در صبح با اسکن از تمام کلاس اول پست که تحویل داده خواهد شد به آدرس شما بعد از آن روز. شما می توانید ثبت نام برای زايمان در اینجا.

با استفاده از مطلع تحویل به شما اجازه می دانم که شما بررسی شد و قرار است برای رسیدن به حتی اگر شما پیدا کردن آن را در صندوق پستی خود را — که آیا آن را misdelivered و یا به سرقت رفته است. اگر شما نمی توانید خود را چک کنید, شما می توانید با خدمات پستی و یا IRS.

به دلایل امنیتی IRS همچنین قصد دارد نامه ای به پست الکترونیکی خود را به آخرین آدرس شناخته شده ظرف 15 روز پس از پرداخت ارسال شده است. آن را به ارائه اطلاعات در مورد نحوه پرداخت ساخته شده و چگونه به فایل گزارش اگر شما نمی توانید پرداخت خود را.

اگر شما مطمئن نیستید که شما در حال گرفتن مشروع نامه نمایندگان خواستار شما را به بازدید از IRS.gov برای محافظت از خودتان را از هنرمندان اومدی.

مطالب بیشتر از Clark.com:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im