مهم نیست که چگونه بسیاری از بودجه شما ایجاد سلامت مالی شما به احتمال زیاد نمی خواهد شروع به بهبود تا زمانی که شما به طور مداوم آنها را دنبال کنید. بهترین راه برای مطمئن شوید که شما هرگز بیش از بودجه خود را با ردیابی هزینه های خود را.

در این مقاله ما نگاهی به پنج مرحله شما می توانید شروع به ردیابی امور مالی خود را و ایجاد یک سیستم است که پایدار برای شما.

چگونه برای شروع ردیابی هزینه های خود را

در برخی از نقطه یا دیگری ما همه خودمان را به تعجب که در آن همه پول رفت. حتی کوچکترین هزینه می تواند در طول زمان اضافه کردن اگر شما نگه داشتن چشم و نزدیک در هزینه های خود را.

در اینجا پنج مرحله ساده شما می توانید حق دور شروع به گرفتن کنترل از پول خود را:

1. شناسایی هزینه های جاری خود

اگر شما آماده برای شروع ردیابی هزینه های خود را و ساختمان خود را پس انداز اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که لیست هزینه های جاری خود.

ایجاد یک لیست از همه چیز شما مدیون هر ماه از جمله اجاره خود را/وام مسکن و آب و برق پرداخت کارت اعتباری و دیگر هزینه های تکرار شونده. شما همیشه می توانید نگاه در ماه گذشته در بیانیه ای به دیدن دقیقا چه مقدار شما صرف شده در هر یک از آیتم.

اگر شما هر گونه سالانه یا نیمه سالانه پرداخت حتما به لیست مقدار شما نیاز به قرار دادن ماهانه به منظور پرداخت که هنگامی که آن را با توجه به عنوان به خوبی. برای مثال اگر به شما پرداخت 600 دلار حق بیمه برای بیمه خودرو هر شش ماه طرح در کنار قرار دادن 100 دلار در ماه است که برای آینده پرداخت.

هنگامی که شما می دانید چقدر شما می توانید انتظار به صرف هزینه های لازم در هر ماه مقایسه این تعداد به درآمد ماهیانه خود را. شامل چک خود را پس از مالیات, مزایا و کسورات و همچنین هر گونه دیگر منابع انتظار می رود درآمد. این به شما یک ایده از چه مقدار از پول خود را خواهد شد در حال رفتن به چیزی غیر از لوایح که آیا این یکی دیگر از هزینه های رده بدهی و یا پس انداز.

2. دسته بندی هزینه های خود را و ایجاد یک بودجه

پس از شما را شناسایی کرده ایم که هزینه های ماهانه خود را, نگاهی به خود را روز به روز هزینه.

چقدر شما به طور معمول صرف بهبود صفحه اصلی, مواد غذایی, حمل و نقل و سرگرمی ؟ اگر شما مطمئن نیستید که اختصاص داده هفته آینده به سادگی به نوشتن هر دلار شما صرف و آنچه شما خریداری شده با آن است. این کمک خواهد کرد که شما یک ایده بهتر از چقدر شما صرف به طور متوسط (در علاوه بر این به صورتحساب) و همچنین به عنوان آنچه که شما صرف پول خود را در.

تبلیغات

بعد تصمیم بر محدودیت هزینه برای بودجه بندی این حس را برای شما. خود را دسته بندی ها ممکن است شامل موارد ذکر شده در بالا در علاوه بر این به لوازم حیوان خانگی, سفر, صنایع دستی و یا چیز دیگری به طور کامل. مطمئن باشید که این محدودیت های واقع بینانه برای شیوه زندگی خود را. شما می توانید پیگیری خود را به مجموعه ای از محدودیت های هزینه های واقعی و هزینه های هر دسته با استفاده از رایگان روش کلارک بودجه کاربرگ.

Clark Method free budget worksheet

برای اطلاعات بیشتر در نحوه استفاده از این کاربرگ (و برای دانلود آن به صورت رایگان) ما را بررسی کنید راهنمای استفاده از این روش کلارک برای ایجاد یک بودجه ماهانه.

3. ضبط هر دلار صرف شده

هنگامی که شما ایجاد کرده اید بودجه خود را مهم ترین گام این است که به دنبال آن است. ضبط هر دلار است که شما صرف و نشان می دهد که چه دسته که خرید می افتد در زیر برای بودجه خود را.

بهترین راه برای پیگیری هزینه های خود را بستگی به آنچه که برای شما کار می کند و چه چیزی شما را به طور مداوم به نگه دارید تا با. شما ممکن است بخواهید برای ایجاد یک پول, پاکت سیستم با استفاده از یک برنامه مثل Google Sheets یا دانلود یک برنامه بودجه.

پول, پاکت سیستم

حمل یک مقدار محدود از پول نقد است یک راه عالی برای جلوگیری از ولخرجی و خودتان جلوگیری از رسیدن برای که کارت اعتباری. یکی از راه های موثر برای پیگیری هزینه های خود را با محیط فیزیکی محدودیت هزینه برای هر دسته بندی با استفاده از پول نقد.

Cash envelope budgeting system

با این سیستم شما تعیین چقدر پول شما تخصیص دادن برای هر دسته بندی در نوشتن این رده در یک پاکت قرار داده و پول نقد برای آن دسته را صرف داخل. به این ترتیب, شما به راحتی می دانم که چقدر شما هزینه در هر رده و که در آن شما می توانید تنظیمات را. برای شروع لطفا راهنمای ما در نحوه بودجه را با پول نقد پاکت سیستم.

Google Sheets

یکی دیگر از راه برای پیگیری هزینه های خود را است که با ثبت هر معامله در گوگل ورق. این کاملا رایگان و آسان برای استفاده از ابزار فراهم می کند و از پیش ساخته شده قالب بودجه است که شما می توانید ویرایش خود را شامل بودجه بندی درآمد و صورتحساب.

Google Sheets Monthly Budget Template

تبلیغات

از “بودجه ماهانه” الگو شامل یک برگه اختصاصی به معاملات. در این برگه شما می توانید ضبط هر دلار صرف شده در حالی که بودجه ماهانه خود را در همان ورق به طور خودکار به روز رسانی خود را با جدید تعادل باقی مانده در هر رده. برای شروع به کار با این قالب دنبال راهنمای ما در نحوه بودجه با ورق های گوگل.

بودجه بندی برنامه های

بودجه بندی برنامه های دیگری ارائه گزینه مناسب برای ردیابی هزینه های خود را. این برنامه به شما لینک خود را شخصی حساب های بانکی و کمک به شما دریافت یک تصویر کلی از جایی که می گذرد پول خود را بدون نیاز به وارد هر معامله خود را.

توصیه می کنیم یکی از این سه بودجه بندی برنامه ها برای شروع:

به تصمیم می گیرید که برنامه برای شما بهتر است بررسی کنید راهنمای ما به این سه ابزار بودجه بندی.

البته اگر هیچ یک از این گزینه ها به نظر می رسد به کار برای شما وجود دارد هیچ کار اشتباهی با ردیابی هزینه های خود را راه قدیمی از مد افتاده. حمل نوت بوک و مداد در اتومبیل خود را و یا نگه داشتن یک توجه داشته باشید در گوشی خود را که در آن شما می توانید ضبط هر معامله شما را در طول روز. هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی سازماندهی هزینه های خود را دسته بندی و ثبت آن در بودجه خود را.

4. را انتخاب کنید چه چیزی برای انجام با پس انداز خود را

در پایان ماه شما امیدوارم شما برخی از پول در سمت چپ در هر رده. تصمیم می گیرید آنچه شما می خواهید برای انجام با این پس انداز اضافی.

اگر شما پول مانده در یک دسته بندی شما می توانید در هر رول پول به ماه آینده را صرف محدود در همان دسته و یا حرکت آن را به یک حساب پس انداز به جای.

در دسته بندی های انعطاف پذیر بالغ مانند آب و برق در نظر اجازه پول رفتن به سوی آینده پرداخت و در همان رده برای اگر و هنگامی که صورتحساب بزرگتر است. اگر شما پول بیش از سمت چپ به علت عدم صرف مانند یک سرگرمی و یا دسته پوشاک فکر می کنم در مورد قرار دادن مقدار باقی مانده در حساب پس انداز خود را به جای.

5. شناسایی اتاق برای تغییر

هنگامی که شما ایجاد یک بودجه و شروع به ردیابی هزینه های خود را به منعکس کننده عادات خود را و شناسایی اتاق برای تغییر.

اگر شما می توانید کاهش هزینه ها در یک دسته مانند غذا خوردن شما می تواند به افزایش پس انداز خود را به سرعت در طول زمان است. نگاه بیش از بودجه خود را و تصمیم بگیرید که اگر شما می توانید به کاهش محدودیت هزینه در هر رده. شما همچنین می توانید پایین تر از حد هزینه اگر شما احساس می کنید مانند شما در حال صرف پول بیش از حد و می خواهید به آگاهانه صرفه جویی در آن دسته است. آن را بسیار آسان تر برای دیدن جایی که شما در حال ولخرجی هنگامی که شما در حال ضبط هر معامله.

تبلیغات

دیگر انگیزه ای برای شناسایی اتاق برای تغییر می آید از تنظیم اهداف پس انداز. صرفه جویی در دراز مدت اهداف مهم را در بودجه خود را, اما شما همچنین می توانید مجموعه ای از پس انداز های کوچک برای اهداف خود را هر ماه. به عنوان هزینه های خود را کاهش دهد و پس انداز خود را افزایش خواهید بود برای پیدا کردن حتی بیشتر اتاق را برای بهبود.

شما باید زمان خود را منعکس بودجه و هزینه های شما به دنبال حداقل یک بار در ماه. به عنوان هزینه های خود را و درآمد و هزینه های عادات تغییر بودجه خود را صرف محدودیت ها و اهداف پس انداز نیاز به روز شد. به دنبال بازگشت به جریان نقدی در هر ماه نیز کمک خواهد کرد که شما را به شناسایی طرح بلند مدت و راه های بیشتری برای دریافت بیشتر از پول خود را.

افکار نهایی

در نهایت ردیابی هزینه های خود را است یک چیز ساده است: شما فقط نیاز به نوشتن هر دلار شما صرف. اما کلیدی برای بهبود سلامت مالی شما را با ردیابی هزینه های خود را همراه با ثبات.

برای شروع ایجاد یک لیست از هزینه های جاری خود و خود را آشنا با روزانه خود را صرف عادات. با این اطلاعات ایجاد هزینه های دسته بندی (با محدودیت های منطقی) برای پیگیری با استفاده از بودجه خود را.

هنگامی که بودجه خود را ساخته شده است, ثبت هر دلار شما صرف در راه است که مناسب برای شما. به عنوان شما شروع به ردیابی هزینه های خود تصمیم می گیرید چه چیزی برای انجام با هر گونه باقی مانده پول در پایان ماه و شروع به شناسایی اتاق برای تغییر. مجموعه پس انداز و اهداف برای خودتان هر ماه و تنظیمات را به عنوان لازم است. در نهایت فراموش نکنید که برای بررسی بودجه و هزینه ردیاب حداقل یک بار در هر ماه.

چگونه می توانم به شما در حفظ و پیگیری از هزینه های خود را? اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم!

راه های بیشتری برای دریافت بیشتر از بودجه شما:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de