چگونه به سهام تا در مواقع اضطراری

اضطراری غیر منتظره می تواند به شکل یک اخراج بیماری و بلایای طبیعی و یا چیز دیگری به طور کامل. در هر صورت, آن را هرگز لطمه می زند به سهام تا خانه خود را در تلاش برای آماده می شود.

با اخیر COVID-19 همه گیر آن را تبدیل به روشن تر از همیشه است که این مهم باید برای هر چیزی آماده در شرایط استفاده از خانه ملزومات و امور مالی خود را. در این مقاله ما نگاهی به پنج دسته است که شما باید نگه دارید نگردند و همچنین نکات خاص برای گرفتن آغاز شده است.

چگونه برای شروع به صفحه اصلی خود را

هیچ کس به طور کامل می تواند پیش بینی زمانی که یک فاجعه و یا اورژانس رخ خواهد داد. به همین دلیل مهم است به سهام خانه خود را با ملزومات مانند غذا از لوازم کمک های اولیه, پول نقد, و بیشتر.

شروع به آماده شدن برای هر وضعیت اضطراری این مراحل را دنبال کنید:

 1. فروشگاه Nonperishable مواد غذایی
 2. انبار کردن محصولات ضروری
 3. بمانید تا به روز در داروها
 4. جمع آوری اضطراری و کمک های اولیه لوازم
 5. ساخت حساب پس انداز خود را

1. فروشگاه Nonperishable مواد غذایی

اولویت اول خود را وقتی که می آید به هر شرایط اضطراری است که مطمئن شوید که شما به اندازه کافی مواد غذایی برای تغذیه خانواده خود را تا دو هفته. که با این نسخهها کار به 42 وعده های غذایی از جمله صبحانه و نهار و شام. در حالی که این برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از مواد غذایی برای انبار کردن شما می توانید با دنبال کردن این نکات توصیه شده توسط NerdWallet به نگه داشتن آن تازه و سازماندهی:

 • ایجاد یک لیست از دو هفته ارزش از وعده های غذایی است که خوراک خود را به کل خانواده است. چوب به عنوان بسیاری از nonperishable گزینه های که شما می توانید برای entrees طرف و دسر. چیزهایی را انتخاب کنید مانند کره بادام زمینی, پاستا, سوپ کنسرو میوه/سبزیجات و غیره. فراموش نکنید که به حساب برای تنقلات و نوشیدنی به عنوان به خوبی به عنوان یک قاعده کلی صلیب سرخ آمریکا توصیه می کند یک گالن آب در هر فرد در هر روز.
 • فروشگاه برای مواد غذایی خود را و شروع به ذخیره سازی خود را ذخیره. مطمئن باشید که برای کشف کردن که در آن شما خواهید بود به نگه داشتن مواد غذایی قبل از شما سر به فروشگاه. حتی اگر شما مجبور به گرفتن خلاق با ذخیره سازی ماندن سازمان و ساخت یک لیست از همه چیز ذخیره شده خواهد شد یک راه طولانی. در فهرست خود را, مطمئن شوید که شامل هر مورد تاریخ انقضا برای مرجع آسان است.
 • استفاده و جای خود را ذخیره به طور منظم به طوری که مواد غذایی خود را منقضی نمی کند. اگر شما ساخته شده است یک اورژانس ذخیره کردن مواد غذایی از 42 وعده های غذایی شما می توانید ایجاد و جایگزین کردن یک وعده غذایی در هر هفته برای یک انبار در کمتر از یک سال. به مطمئن شوید که شما در حال چرخش از طریق همه چیز را در خود ذخیره و در زمان نگاه بیش از لیست خود را انتخاب کنید و این وعده غذایی بعدی جایگزین می شود بر اساس تاریخ انقضا.

مطمئن شوید که به در نظر گرفتن نیازهای هر یک از اعضای خانواده در حالی که آماده شدن. اگر شما یک کودک در خانه (و یا اگر شما انتظار یک به زودی) شما می توانید تقریبا دنبال مراحل بالا را برای آماده سازی اضطراری ذخیره فرمول یا غذای کودک. به طور مشابه, مطمئن شوید که هر گونه حیوانات خانگی در خانواده شما به اندازه کافی آب و غذا به آن را از طریق غیر منتظره و اضطراری است.

2. انبار کردن محصولات ضروری

هنگامی که شما ساخته شده یک برنامه برای ساخت اورژانس مواد غذایی ذخیره شما می خواهید به در نظر گرفتن آنچه ضروری محصولات شما و خانواده شما نیاز به در مورد یک اورژانس است. نگه داشتن مقدار مناسب از محصولات ضروری در خانه است یک راه عالی برای جلوگیری از وحشت خرید و مطمئن شوید که منابع مالی خود را رایگان خواهد بود برای اولویت های دیگر.

برای شروع ایجاد یک لیست از محصولات است که خانواده خود را با استفاده روزانه از این محصولات شما می خواهید به سهام تا در. در نظر داشتن حداقل یک بطری یا ظرف ذخیره سازی خود را اغلب محصولات استفاده می شود.

در حالی که کسانی که محصولات متفاوت خواهد بود از خانواده به, خانواده, در اینجا برخی از نمونه هایی از محصولات شما به احتمال زیاد می خواهید به نگه داشتن در دست:

 • صابون
 • حوله کاغذی
 • کاغذ توالت
 • بافت
 • مایع ظرفشویی
 • شامپو و نرم کننده
 • دئودورانت
 • خمیر دندان
 • محلول لنز تماس با ما
 • پماد آنتی بیوتیک
 • تمیز کردن وسایل
 • سایر محصولات بهداشت شخصی

این که آیا شما به خودتان پیدا کنید در غیر منتظره فشار مالی و یا قادر به آن را به فروشگاه برای یک دوره طولانی از زمان داشتن به اندازه کافی از خود محصولات ضروری برای نگه داشتن شما در طول اضطراری می تواند یک نجات دهنده زندگانی.

تبلیغات

3. بمانید تا به روز در داروها

علاوه بر مواد غذایی و محصولات ضروری شما می خواهید به سهام تا در مشترک بیش از داروهای ضد. البته اگر شما هر گونه تجویزی داروها یا تجهیزات لازم پزشکی شما می خواهید به کسانی که به راحتی در دسترس در مواقع اضطراری به عنوان به خوبی.

وقتی که می آید به nonprescription داروها, شما ممکن است بخواهید به برخی از موارد زیر در دست در یک وضعیت اضطراری:

 • ضد درد
 • تب گیربکس
 • سرفه داروهای
 • آنتی اسیدها
 • مسهل
 • Benadryl
 • Dramamine
 • هیدروکورتیزون
 • رایج دیگر داروهای OTC

شما همچنین ممکن است نیاز به نوزاد یا کودک فرمولاسیون برخی از داروهای در دسترس به عنوان به خوبی.

مطمئن باشید که همچنین بمانید تا به روز در نسخه فعلی از جمله انسولین, قلب, پزشکی, آسم ينهلرس ، اگر شما با استفاده از هر در خانه لوازم پزشکی مانند قند یا فشار خون نظارت, تجهیزات مطمئن شوید که آنها در حال کار با یک منبع تغذیه پشتیبان آماده است در صورت لزوم.

4. جمع آوری اضطراری و کمک های اولیه لوازم

یک گام مهم دیگر وقتی که می آید به جوراب زنانه ساقه بلند در ملزومات لازم است ساختمان اورژانس و کیت کمک های اولیه. در علاوه بر این به شما آب و غذا و محصولات و داروها ممکن است شما به خودتان پیدا کنید نیاز به چند ابزار اساسی و یا تجهیزات پزشکی.

با توجه به صلیب سرخ آمریکا, شما باید در نظر داشتن این موارد در اورژانس کیت:

 • چراغ قوه
 • باطری و یا دست لنگ رادیو
 • باتری اضافی
 • چند منظوره ابزار
 • نسخه هایی از اسناد و مدارک شخصی
 • تلفن همراه با شارژر
 • خانوادگی و اطلاعات تماس اضطراری
 • پتو اضطراری
 • نقشه(ع) از منطقه

هنگامی که شما در حال ساخت اورژانس کیت در نظر گرفتن نیازهای هر کس در خانواده خود را به عنوان به خوبی به عنوان بلایای طبیعی است که مشترک در منطقه شما. اورژانس کیت ممکن است بازی برای بچه ها, لوازم حیوان خانگی, مسابقات, شمع, باران دنده و بیشتر.

تا آنجا که خود را در کیت کمک های اولیه می رود شما می توانید از پیش ساخته شده یک و یا خود را ایجاد کنید. اگر شما تصمیم به قرار دادن یکی هم خودتان صلیب سرخ آمریکا دارای یک لیست کامل از آنچه در شامل یک کیت کمک های اولیه. این لیست شامل ملزومات مانند چسب و یک تنفس مانع فوری فشرده سرد دهان دماسنج و بیشتر.

هنگامی که شما ساخته شده اورژانس و کمک های اولیه می باشد که برای ذخیره آنها را در جایی امن و به راحتی در دسترس در مورد شما نیاز به تخلیه.

5. ساخت حساب پس انداز خود را

در میان فیلم بر روی همه چیز شما نیاز دارید فراموش نکنید که شما باید ساختمان حساب پس انداز خود را به عنوان به خوبی.

تبلیغات

آیا وضعیت اضطراری مطرح می شود در قالب یک فاجعه طبیعی یک اخراج و یا شکسته لوازم خانگی خود را پس انداز می تواند یک تفاوت بزرگ. برای سریع ایده چقدر کوچک اضطراری ممکن است هزینه استفاده از این جدول به عنوان یک مرجع. در هر صورت پول بیشتری به شما را دور امن تر شما خواهید بود در هر شرایط.

در علاوه بر این به حساب پس انداز خود را, شما همچنین ممکن است بخواهید به نگه داشتن برخی از پول نقد در دست و در صورت وجود شرایط اضطراری که بر سیستم بانکی. به کشف کردن چقدر پول شما در حفظ و در خانه پول متخصص کلارک هوارد توصیه می کند به دنبال در چه مقدار شما نیاز به پوشش به طور متوسط سه روز.

برای راهنمایی در مورد چگونه به ساخت بودجه اضطراری خود را, مطمئن شوید که به خواندن راهنمای ما در چگونه به شروع به صرفه جویی در پول. شما می توانید گام به گام راه رفتن را از طریق از جمله چگونه برای ایجاد یک بودجه و کاهش هزینه های خود را تنظیم اهداف برای خودتان ایجاد بودجه اضطراری خود را و بیشتر.

افکار نهایی

به طور کلی آن را مهم ترین اولویت بندی زمانی که می آید به ساختمان اورژانس ذخایر.

شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما می توانید خوراک خود و خانواده خود را برای حداقل دو هفته. شما همچنین می خواهید برای اطمینان از شما محصولات ضروری به راحتی در دسترس است. نگه داشتن نسخه های خود را به روز و سهام مشترک بیش از حد داروهای. در نهایت مطمئن شوید که برای ساخت اورژانس و کیت کمک های اولیه و همچنین به عنوان حساب پس انداز خود را. این چیزها می تواند اثر ورزش در این صورت فاجعه است.

ما هیچ وقت نمی دانید زمانی که یک شرایط ناگوار خواهد خود را در حال حاضر به همین دلیل است که بسیار مهم است که ما همیشه آماده است. با پیروی از این پنج مرحله شما قادر خواهید بود به بقیه مطمئن است که خانه خود را می خواهد نگردند تا در مواقع اضطراری است.

بیشتر Clark.com منابع بر ماندن و آماده:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurma