چگونه به صرفه جویی در پول آب و برق در

بین چرخش چراغ ها در صبح, گربه, شستن لباس های خود را و یک میلیون دیگر عادات روزانه آن را غیر ممکن است برای جلوگیری از racking تا چند قبوض آب و برق در هر ماه.

چرا که این صورت حساب می توانید اضافه کنید تا به سرعت در این رده به نگاه زمانی که شما امیدوار به کاهش ماهانه خود را صرف.

در این مقاله ما نگاهی به 15 مراحل شما می توانید به کاهش خود را ماهانه قبوض آب و برق.

15 راه برای کاهش صورتحساب ابزار خود را

هزینه ماهانه آب و برق می تواند تا حد زیادی متفاوت است بسته به شیوه زندگی خود را در این زمان از سال که وسایل شما را و تن از دیگر عوامل است. در هر صورت شما می تواند به کاهش هزینه های انرژی خود را با چند تغییر ساده به خانه خود را و عادات.

برای شروع مطمئن شوید که صورتحساب ابزار خود را ذکر شده در بودجه ماهانه خود را. اگر شما مطمئن نیستید که چگونه بسیاری از شما به طور معمول صرف در چیزهایی مانند آب و برق شما می توانید به احتمال زیاد خود را مشاهده اسکناس های گذشته و استفاده آنلاین از طریق هر یک ارائه دهنده خدمات وب سایت.

در حالی که شما در حال نگاه کردن به شما به طور متوسط هزینه های ابزار آنلاین بررسی برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه پیشنهاد و راهنمایی برای کاهش قبض خود را. این شرکت ممکن است ارائه این بر اساس گذشته خود را استفاده است. شما همچنین می توانید سعی کنید برای شناسایی هر گونه الگوهای مشکلات و یا استفاده از خوشه خود را در تاریخ است که باید اصلاح شود.

هنگامی که شما یک ایده از چه مقدار شما در حال حاضر صرف در صورت حساب آب و برق به دنبال این راهنمایی برای کاهش مصرف و کاهش هزینه های آن!

1. مجموعه طبقه بندی سرمایشی و گرمایشی

یک راه عالی برای کاهش صورتحساب ابزار خود را توسط برش پایین در گرمایش و تهویه مطبوع استفاده کنید. شما می توانید این کار را با تقسیم خانه خود را به مناطق است که اجازه می دهد شما را به تمرکز بر گرم و یا خنک کننده اتاق و یا مناطقی که استفاده می شود.

شما می توانید کنترل هر منطقه از خانه خود را با فردی ترموستات و یا شما می توانید یک رویکرد ساده تر برای کمتر هزینه در صف مقابل. به سادگی بستن همه درها و منافذ در اتاق است که استفاده می شود به منظور کاهش اتلاف انرژی. شما همچنین می توانید راه اندازی طرفداران در سراسر خانه خود را برای افزایش و یا تغییر مسیر جریان هوا. در نهایت فراموش نکنید که برای نزدیک کردن شومینه خود را هنگامی که آن را استفاده نمی کنید برای جلوگیری از هوا از فرار.

2. تغییر خود را فیلتر و نگه داشتن منافذ تمیز

راه دیگر برای اطمینان از سیستم های سرمایشی و گرمایشی نیست که overworked است با تغییر خود را به طور منظم و نگه داشتن منافذ تمیز….

تبلیغات

مطمئن شوید که خود را در محیط داخلی و خارجی منافذ نیست مسدود شده توسط هر چیزی. باید وجود داشته باشد حداقل یک پا از فضا اجازه می دهد تا به صورت مناسب جریان هوا. که بدان معنی است که مبلمان در مقابل یک دریچه باید به دور از دیوار کشیده و هر درخت و یا دکور باید کمرنگ پشت و یا نقل مکان به دور از هوای آزاد, دریچه.

به همین دلیل مهم است به تغییر خود را به طور منظم. فیلتر می تواند به سرعت تبدیل به مسدود با گرد و غبار و موهای حیوان خانگی و خاک و زباله های دیگر. هنگامی که یک فیلتر مسدود شده است, جریان هوا مسدود شده است. برای جلوگیری از این تغییر فیلترها خود را حداقل یک بار در ماه. در میان تغییرات شما می توانید با استفاده از یک دستی وکیوم یا خلاء فرمت برای پاک کردن گرد و غبار از فیلتر و دریچه.

3. عایق اتاق زیر شیروانی و کف و دیوار

همانطور که می دانید اگر آن را در خارج از سرد گرما همیشه ترک خانه خود را بدون مناسب مانع برای جلوگیری آن در خروج. به همین دلیل مهم است برای عایق کردن به عنوان بسیاری از خانه خود را به عنوان امکان پذیر است.

به گزارش انرژی استار “سازمان حفاظت محیط زیست تخمین می زند که صاحب خانه می تواند صرفه جویی به طور متوسط 15 درصد در هزینه های گرم و سرد (یا به طور متوسط 11% مجموع هزینه های انرژی) توسط آب بندی خانه های خود و اضافه کردن عایق در شیروان طبقه بیش از خزیدن و فضاهای در دسترس زیرزمین لبه تیرچه.”

خود را در اتاق زیر شیروانی و کف و دیوار بزرگ مکان برای شروع است. علاوه بر این مطمئن شوید برای بررسی خود را طرفداران سقف دودکش ها و کانال ها. رسانه ها و سوئیچ نوری حتی می تواند منابع نشت هوا به خصوص اگر آنها متصل به دیوار در خارج. شما می توانید به طور معمول پیدا کردن ارزان تخصصی خروجی و صفحه کلید مهر و موم طراحی شده به عایق برق-مناطق حساس و جلوگیری از آتش سوزی در فروشگاه سخت افزار محلی .

برای اطلاعات بیشتر لطفا به آب بندی و عایق راهنمای EnergyStar.gov.

4. مهر پیش نویس در اطراف درب و یا ویندوز

در علاوه بر این به اضافه کردن بیشتر عایق مطمئن شوید که به بررسی کنید که پیش نویس اطراف درها و پنجره مهر و موم شده به طوری که هوا نیست فرار در طول روز است. اگر شما می توانید احساس هوایی در آینده از اطراف درب و یا ویندوز شما ممکن است نیاز به اعمال weatherstripping یا چرت زدن برای جلوگیری از انفجار.

این هر دو پروژه های که شما می توانید خودتان با ارزان سازی و یا چرت زدن خود را از فروشگاه های سخت افزاری محلی. اگر شما مطمئن نیستید که آیا یا نه شما باید نشت که نیاز به مهر و موم شده و یا شما قادر به مهر و موم آنها را خودتان, شما همیشه می توانید استخدام یک پیمانکار واجد شرایط برای تکمیل کار برای شما. پول شما را نجات بیش از این تعمیر سریع خواهد بود به ارزش هر گونه سرمایه گذاری اولیه.

5. استفاده از پتوی برقی

تنظیم ترموستات خود را بیش از حد اغلب و یا تنظیم آن را به بالا و پایین می تواند باعث سنبله بزرگ در صورتحساب برق خود را. به جای استارت تا گرما بیش از حد به زودی برای رسیدن به یک پتو برقی به جای. آنها ایده آل برای نگه داشتن خود را از بستر گرم و طول شب بدون نیاز به حرارت تمام خانه خود را. پتوی برقی نمی تواند کشیدن تقریبا به همان اندازه انرژی است.

در علاوه بر این به یک پتو برقی در شب و یا بیش از دامان خود را در طول روز در نظر بگیرید راه های دیگر برای تنظیم درجه حرارت بدن شما به جای عطف در گرما و یا تهویه مطبوع. کاهش استفاده از ترموستات خود را یک راه عالی برای صرفه جویی در صورتحساب ابزار. تغییر به چیزی گرم تر یا سردتر شدن ضربان قلب خود را با حرکت در اطراف و یا روشن کردن یک فن دیگر راه های زیادی برای انجام این کار است.

6. طبخ استراتژیک

هنگامی که شما با استفاده از خود را بالای اجاق گاز یا اجاق گرمای زیادی است که به خانه خود را. در تابستان این بدان معناست که کولر خود را مجبور به کار سخت تر به حفظ فضای سرد. در زمستان گرمای اضافی می تواند یک راه عالی برای کمک به بخاری خود را شکستن. نگه داشتن این در ذهن سعی کنید به طبخ در داخل خانه در زمستان و خارج از منزل در طول تابستان.

تبلیغات

اگر شما در حال پخت و پز چیزی است که شما ممکن است قادر به استفاده از توستر, air fryer فوری گلدان یا مایکروویو. این وسایل با استفاده از انرژی بسیار کمتر نسبت به فر یا اجاق گاز بالا که بدان معنی است که شما صرفه جویی در صورتحساب برق خود را.

7. استفاده از ماشین ظرفشویی خود را عاقلانه

وقتی که آن زمان برای شستن ظروف استفاده از ماشین ظرفشویی خود را اگر شما یک! بسیاری از ماشین ظرفشویی استفاده کمتر از پنج گالن آب در حالی که شستن ظروف با دست می تواند با استفاده از تا چهار برابر این مبلغ است.

سعی کنید برای اجرای ماشین ظرفشویی تا زمانی که آن را به طور کامل کامل. همچنین شستن بزرگتر گلدان و تابه ها با دست به حداکثر رساندن تعدادی از غذاهای شما مناسب می تواند به یک چرخه.

پس از شما قرار داده ایم را در ظروف مواد شوینده, نگاهی به تنظیمات خود را. به جای دستی “حرارت خشک” تنظیم در نظر گرفتن اجازه شما غذاهای خشک به جای. این است یک راه عالی برای کاهش مصرف انرژی و اگر شما ماشین ظرفشویی در شب شما را از خواب بیدار خشک و تمیز در ظروف در هر صورت.

8. کاهش انرژی صرف خشک کردن لباس

در علاوه بر این به خشک شدن ظروف خود را پس از آنها شسته شده شما می توانید با استفاده از همین ترفند روی لباس برای پس انداز حتی بیشتر.

به جای استفاده از جست و خیز کردن خشک تنظیم بر روی خود را خشک کن اجازه دهید لباس های خود را از هوای خشک به طور طبیعی. شما می توانید آنها را آویزان بر یک clothesline اگر شما یک یا ایجاد یکی از خود را حلق آویز رشته در سراسر بالکن و یا یک اتاق در خانه خود را. اگر شما نیاز به استفاده از خشک کن پرتاب پشم خشک کن توپ با لباس به کاهش لازم است زمان در حال اجرا.

این یکی دیگر از کارهای عادی و روزمره است که شما باید در نظر انجام در شب. حلق آویز کردن لباس های خیس را خشک شبانه تضمین می کند که همه چیز آماده برای رفتن خواهد بود زمانی که شما از خواب بیدار در صبح روز بعد. به این ترتیب شما می توانید کاهش هزینه های انرژی از خشک شدن بدون احساس تفاوت.

9. شستن لباس های خود را در هوای سرد

شستن لباس های خود را در داغ و یا آب گرم طول می کشد مقدار زیادی از انرژی است. شما می توانید به طور قابل توجهی کاهش این مصرف با تعویض به آب سرد است. سعی کنید به تنها با استفاده از آب داغ هنگام شستن لباس خاکی. گذشته از موارد شدید مانند بیماری و یا بسیار کثیف, لباس محققان در گزارش های مصرف کنندگان معتقدند که آب سرد کافی است.

در نهایت سعی کنید برای شستن بارهای بزرگتر نسبت به کوچکتر بیشتر بارهای. این است یکی دیگر از راه بسیار خوبی برای کاهش میزان انرژی خود را از واشر استفاده می کند. که به نوبه خود پایین تر بعدی خود را قبض آب و برق.

10. استفاده از آب کمتر در هنگام سیفون

در علاوه بر این به شستن لباس خود عمل ساده سیفون توالت خود را با استفاده از آب بیشتر از شما می خواهم انتظار. اگر شما می تواند به کاهش مقدار آب شما با استفاده از هر خیط و پیت کردن, شما ممکن است قادر به کاهش قبض آب خود را به عنوان به خوبی. این امر به ویژه درست است اگر شما یک توالت.

تبلیغات

اگر شما آماده هستید به جای فعلی خود را به توالت در نظر بگیرید یک کم جریان ، برای حفظ آب خود را با زمان, توالت, شما می توانید با قرار دادن یک بطری پلاستیکی پر از آب را در مخزن توالت. این باعث خواهد شد کمد به استفاده از آب کمتر در هر خیط و پیت کردن.

مطمئن باشید که همچنین چک برای نشت به صورت دوره ای. برای دیدن اگر شما توالت نشت قرار داده و چند قطره از رنگ غذا به مخزن. اگر رنگ آمیزی مواد غذایی به نظر می رسد در کاسه توالت بدون گرگرفتگی وجود دارد نشت که نیاز به تعمیر داشت.

11. دریافت به صرفه جویی در آب سر دوش و لوله ها

جای خود را به سر و دوش و لوله ها با انرژی بیشتری کارآمد گزینه های پرداخت را برای خود در طول زمان است. کم جریان سر دوش را کمتر از نصف مقدار آب در مقایسه با سنتی, مسن, سر دوش در حالی که هنوز ارائه قابل مقایسه با فشار.

در بالا با استفاده از آب کمتر در همان زمان span کارآمد ترین سر دوش آب نگه دارید تا زمانی که آنها به طور کامل گرم می شود. که به معنی شما می تواند صرفه جویی در مصرف آب هنگام آن خواهد بود در غیر این صورت در حال اجرا و گرم است. شما همچنین می توان به کاهش هزینه های انرژی خود را با حرارت آب کمتر است.

12. عایق آب خود را بخاری و تنظیم درجه حرارت

یکی دیگر از راه بسیار خوبی برای کاهش انرژی و کاهش صورتحساب ابزار خود را است که با کاهش دمای آب گرم کن. آن را به احتمال زیاد بیش از حد بالا تنظیم به هر حال.

“اگر چه برخی از تولید کنندگان مجموعه بخاری ترموستات در 140º, بسیاری از خانواده ها معمولا فقط نیاز به آنها را به مجموعه ای در 120º” با توجه به بخش انرژی. “مجموعه ای بیش از حد بالا و یا در 140º خود را آبگرمکن هدر می تواند در هر نقطه از $36 $61 سالانه در حالت آماده به کار تلفات حرارتی.”

اگر شما آبگرمکن پنج سال یا مسن تر, شما همچنین ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن خرید یک بخاری آب گرم, ژاکت, برای عایق کردن آن است. وزارت انرژی گزارش می دهد که این ترفند به تنهایی می تواند به شما کمک کند صرفه جویی در 7 درصد به 16 درصد سالانه خود را در آب گرم لایحه. شما می توانید گام به گام دستورالعمل حاضر برای تکمیل این پروژه خودتان.

13. خرید وسایل انرژی کارآمد

شما لازم نیست به سرمایه گذاری در گران, لوازم جدید فقط به کاهش در هزینه های انرژی, اما زمانی که شما آماده برای ارتقاء سرمایه گذاری در انرژی کارآمد گزینه های. اگر شما مطمئن نیستید که در آن برای شروع خرید به دنبال انرژی استار-دارای لوازم. محصولات است که کسب این امتیاز گواهی شده برای صرفه جویی در انرژی و پول بیش از طول عمر خود را.

اگر شما به دنبال ارتقا و حرارت/سیستم خنک کننده یخچال یا اجاق گاز را هم به تحقیق بهترین زمان و مکان برای خرید لوازم. همچنین مطمئن شوید برای بررسی از راهنمای ما در بهترین زمان و مکان برای خرید یک ماشین لباسشویی و خشک کنبه طور خاص.

14. سوئیچ به صرفه جویی در انرژی لامپ

ارزان جایگزینی است که کمک خواهد کرد که شما خود را کاهش مصرف انرژی و کاهش صورتحساب ابزار خود را توسط نور لامپ.

به وزارت انرژی این وب سایت می گوید که تعویض به انرژی کارآمد روشنایی است یکی از سریعترین راه برای کاهش لوایح انرژی خود را. آنها توصیه می کنند که شما خود را جایگزین صفحه اصلی پنج اغلب استفاده می شود چراغ ها با لامپ های که به دست آورده انرژی استار امتیاز را به صرفه جویی تا 45 دلار در سال است.

تبلیغات

علاوه بر استفاده از انرژی کارآمد لامپ نظر تنظیم تا کنترل مانند تایمر و زیبا می باشد برای کاهش مصرف برق. برای اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های روشنایی چک کردن این فیلم از بخش انرژی است.

15. در نظر اتوماسیون خانه

با توجه به چیزهایی که یک قدم بیشتر راه اندازی اتوماسیون خانه می تواند کمک به شما صرفه جویی بزرگ در طول زمان وقتی که می آید به هزینه های انرژی است.

صفحه اصلی اتوماسیون گزینه ها عبارتند از: ترموستات هوشمند روشنایی کنترل هوشمند قدرت و بیشتر. اساسا آن را به هر گونه فناوری که می تواند از راه دور کنترل و نظارت بر خانه خود را در سیستم است.

به جای نیاز به نگرانی در مورد دستی تنظیم ترموستات خود را در طول روز و یا به خاطر سپردن به خاموش کردن چراغ ها و وسایل صفحه اصلی اتوماسیون سیستم های کنترل و کاهش مصرف انرژی خود را برای شما. که به معنی شما می تواند صرفه جویی در صورتحساب ابزار خود را بدون نیاز به تغییر خود را روز به روز شیوه زندگی در همه!

البته به خاطر داشته باشید که این گزینه همراه با اولیه هزینه در صف مقابل هر سیستم اتوماسیون خانه شما تصمیم به خرید.

افکار نهایی

به طور کلی کاهش مصرف انرژی خود را در هر راه ممکن است به شما کمک خواهد کرد کاهش صورتحساب ابزار خود را.

اگر شما مطمئن نیستید که در آن برای شروع, شروع با در نظر گرفتن یک پیاده روی را از طریق خانه خود را تمیز کردن هر دریچه و تغییر هر یک فیلتر که نیست جایگزین شده است در حالی که. بعدی مهر هر گونه پیش نویس شما می توانید پیدا کنید. تلاش برای شروع به استفاده از آب سرد در صورت امکان و اجازه دهید خود را در لباس و غذاهای خشک یک شبه. در نهایت خود را پایین تر آبگرمکن متوسط به 120º.

برای بیشتر در عمق اطلاعات در مورد حفاظت از انرژی و کاهش استفاده از منابع پست شده توسط وزارت انرژی.

چگونه می توانم به شما در به حداقل رساندن هزینه های انرژی خود را هر ماه ؟ اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم!

بیشتر راه هایی برای صرفه جویی در هزینه های ماهانه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort