چگونه به سهولت خود را به ورزش در ورزشگاه به گفته کارشناسان

پس از ماه ها از پیاده روی روزانه, زندگی می کنند, Instagram تمرینات و جدا زوم کلاس ورزش و مردم در انگلستان مشتاق برای افزایش تناسب اندام خود را به زودی قادر خواهد بود به بازگشت به ورزشگاه.

از روز شنبه 25 جولای ورزشگاه در سراسر انگلستان مجاز به بازگشایی درهای خود را البته با چند اقدامات سختگیرانه در محل قرار داده برای حفاظت در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سالن های ورزشی و اوقات فراغت مراکز نیاز به تلقی شده است Covid-19 امن قبل از آنها مجاز به بازگشایی خواهد شد و طرح دستورالعمل مانند پرسیدن که مشتریان کتاب بدنسازی اسلات در پیشبرد و ممنوعیت استفاده از امکانات.

در حالی که بسیاری از علاقه مندان به تناسب اندام ممکن است به دنبال به جلو به بازگشت به ورزشگاه این مهم است که آنها به سهولت خود را به عقب به روال تمرین به تدریج به عنوان مخالف به پرتاب خود را در تمام اسلحه فروزان.

پس از صرف چند ورزش ماه در خانه – شاید برای دوره های کوتاه تر از زمان و در یک شدت کمتر – ورزشگاه را برانگیخت توصیه به شروع به کوچک هنگامی که آنها خود را به تردمیل و وزن قفسه.

اگر اعضای عمومی شده اند انجام ورزش در طول مستند و سپس بازگشت به ورزشگاه در نوسان کامل بدون تست آب می تواند در نتیجه آنها را حفظ صدمات قابل اجتناب.

در اینجا این است که چگونه شما به راحتی می توانید خودتان را به ورزش در ورزشگاه با توجه به کارشناسان.

آشنا خود را با محیط جدید

هنگامی که شما برای اولین بار بازگشت به ورزشگاه های مختلف اقدامات جدید خواهد شده اند در محل قرار داده برای حفظ مشتریان و کارکنان امن در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

ورزشگاه ممکن است پیاده سازی یک سیستم راه را در علاوه بر این به معرفی دست sanitising ایستگاه و پرسیدن که مشتریان ورزش برای یک مقدار محدود از زمان است.

آدم و سام تراویس که مسئول Triple X, عملکرد مرکز, Greater Manchester, توضیح است که familiarising خود را با “قوانین و روش های اجتماعی فاصله در ورزشگاه” می تواند کمک به “کاهش اضطراب” به شما به عنوان آماده سازی برای خود بازگشت.

“اگر شما پیوستن به, جایی, جدید, درخواست برای یک تور/نگاهی به اطراف قبل از اولین جلسه تا خود را آشنا با همه چیز” آنها می گویند.

“اگر شما در حال حاضر یک مربی اجازه دهید آنها را می دانیم از هر گونه نگرانی و یا سوالات شما در مورد رفتن به ورزشگاه است. آنها پس از آن قادر به کار از این طریق با شما با توجه به چیزهایی که در سرعت خود را و مطمئن شوید که شما راحت هستید.”

بن Hackney-ویلیامز رئیس محتوا در فرار تناسب اندام, اضافه می کند که در حالی که درخواست اعضای هیات آنچه “طبیعی” است که در آن مهم است به “پذیرای مشاوره و مودب” به افرادی که در ورزشگاه.

برنامه تمرین خود را در پیشبرد

با توجه ممکن است شما مجاز به عنوان زمان زیادی را در ورزشگاه به عنوان شما می خواهم که به طور معمول صرف مستند قبل از تاسیس آن ممکن است عاقلانه به برنامه تمرین خود را در پیش بنابراین شما می توانید با استفاده از هر ثانیه شما.

“شما نمی قادر خواهد بود به mooch مورد و کشتن زمان در بین مجموعه مانند قبل از” Hackney-ویلیامز می گوید.

“بسیاری از ورزشگاه را سخت محدودیت زمانی برای رعایت شود. می دانید دقیقا چه شما وجود دارد و چه مدت شما را.”

Sean Kazab تناسب اندام, برنامه مدیریت در Fiit توضیح می دهد که پس از مستند این احتمال وجود دارد که بدن شما ظرفیت “برای رسیدگی به یک حجم بالایی از آموزش را کاهش داد”.

بنابراین ممکن است بهتر است هنگامی که برنامه ریزی خود را تمرین “برای تقسیم یک ساعت در ورزشگاه در سراسر بدن به جای هدف قرار دادن منطقه” هنگامی که شما برای اولین بار از بازگشت او توصیه می کند.

آن را آسان هنگامی که شما بازگشت

صحبت از برنامه ریزی تمرینات خود را هنگامی که شما سعی کنید به فشار بدن خود را بیشتر از شما نیاز به.

در طول مستند برخی از افراد ممکن است گرفته اند آرام تر رویکرد خود را به ورزش های روزانه شاید کار کردن بیشتر به صورت پراکنده و یا در یک شدت کمتر.

با استفاده از این در ذهن شروع کند و به بدن شما زمان به acclimatise ،

“همین حالا برو برای طلا در هفته, یک,” توصیه کتی اندرسون, رئیس آموزش پرواز در LDN. “من می دانم که برخی از مردم ممکن است هیجان زده به پرتاب برخی از وزنه های سنگین در اطراف دوباره امتحان کنید یا برای حضور در هر کلاس در دسترس به آنها را همه در یک. یک گام به عقب را وارد کنید و با سهولت.”

اندرسون توضیح می دهد که انجام انجام بیش از حد بیش از حد به سرعت می تواند در شما احساس “سوخته” و حتی ممکن است شما احساس می کنید کمتر انگیزه برای ورزش است.

سامی مارگو یک فیزیوتراپیست به گرما و عمق یخ اضافه می کند که اگر شما “همین حالا شروع به آرامی شما خواهد بود که حامل صدمات ناشی از گونه های عضلانی و رگ به رگ شدن”.

Hollie اعطای یک مربی پیلاتیز و بنیانگذار پیلاتیز PT می گوید که اگر شما قادر به تحمل آن ممکن است عاقلانه به کمک طلب کردن از کمک یک مربی شخصی است که می تواند “فعلی خود را ارزیابی سطوح تناسب اندام و تحرک و توصیه به شما که در آن شما باید با توجه خود را برای اولین بار”.

دهان تناسب اندام متخصص بث Trueman متحده است که آن را ممکن است بهتر است برای شروع به ساختن فعالیت های روزانه خود را در خارج از ورزشگاه برای اولین بار به حرکت بدن خود را در جمله با ساده انجام تمرینات وزن بدن و امتداد.

هنگامی که شما برای اولین بار بازگشت به باشگاه شما نیاز به زمان بدن خود را برای انطباق با شروع کوچک Trueman توضیح می دهد.

“اگر شما در حال بلند کردن وزنه نگاه به کاهش مقدار وزن و تعداد تکرار و یا هر دو زمانی که شما برای اولین بار دوباره به ورزشگاه و سپس افزایش دوباره آن را به تدریج به شما به عقب بر گردیم به روال خود را,” او می گوید.

“برای قلب, در نظر گرفتن کاهش شدت و طول مدت تمرینات خود را و در نظر گرفتن اضافه کردن برخی از وزش فعال recovery جلسات هفتگی خود را به رژیم به جای رفتن از تخت.

جو واتسون بنیانگذار بدن جامعه در فولهام لندن می افزاید آن است که “برای گرم کردن مهم” قبل از اینکه شما شروع به ورزش “به ویژه اگر مردم انجام داده اند کمی ورزش در طول مستند به عنوان عضلات می شود بیشتر مستعد ابتلا به آسیب”.

“افزایش جریان خون از قبل از تمرین امتداد باعث کاهش شانس خود را از گرفتن مجروح در حالی که شما کار کردن” واتسون می گوید. “گرم کردن نیز باعث می شود هر تمرین موثر تر چرا که آن را به سهولت جریان خون در سراسر بدن است.”

با در نظر گرفتن زمان بیشتری از شما معمولا برای گرم کردن و آماده شدن برای تمرین خود را, این می تواند به شما زمان بیشتری برای “کار خود را در روش و تحرک خود را” آدم و سام تراویس از سه گانه X عملکرد مرکز رئوس مطالب.

انتخاب یک تمرین شما لذت بردن از

هنگامی که شما به بازگشت به باشگاه بعد از ماه دور, شما ممکن است دریابید که انگیزه خود را ضعیف است.

یک راه این است که برای انتخاب یک شکل از ورزش است که شما شخصا لذت بخش متحده دن لامبرت یک مربی شخصی در Maximuscle.

“هنگامی که از رفتن به ورزشگاه دوباره و یا حتی برای اولین بار بالا من نکته این است که برای انتخاب یک سبک از آموزش شما لذت بردن از به عنوان این است که بهترین راه برای نگه داشتن خود را با انگیزه و افزایش پایبندی,” او می گوید.

“این شامل هزینه های زمان آزمایش با اشکال مختلف تمرین به طوری که هر روز شما با استفاده از این فرصت را به یک سپرده روزانه برای سلامت و تناسب اندام است.”

اگر شما مطمئن نیستید که در آن برای شروع و سپس تلاش قدرتی می تواند مفید شروع بلوک “را به عنوان آن را واقعا پایه و اساس تمام ورزشی تلاش” لامبرت توضیح می دهد.

توجه داشته باشید از هر گونه آسیب و شما ممکن است حفظ

همانطور که قبلا ذکر شد اگر شما نمی سهولت خود را بازگشت به ورزش پس از ماه دور, سپس شما می توانید خودتان را در معرض خطر حفظ و آسیب است.

این می تواند به نوبه خود مجموعه ای از سطوح تناسب اندام خود را حتی بیشتر نیاز به زمان خاموش.

مربی پیلاتیز اعطای توضیح می دهد که صدمات “می تواند یک یا دو روز به حال خود” است که چرا از آن است که “بهتر است برای شروع با جلسات که بیش از حد آسان تر از رفتن سخت می شود و مجموعه ای با آسیب مستقیم به دور”.

“تمرکز توجه خود را در وضعیتی عضلات که ممکن است باید خاموش در طول مستند – عمدتا glutes abdominals و پشت اکستانسورهای. به یاد داشته باشید آنها ممکن است تنبل و ضعیف بنابراین نیاز به مراقبت و توجه اضافی,” او می گوید.

فیزیوتراپیست مارگو می گوید که “اگر شما درد شدید و ناگهانی و یا کشش عضلانی” مهم است که به درمان خود را “زود”.

“اگر شما مجروح مطمئن شوید که شما خودتان را بلافاصله به طوری که شما نمی از دست دادن هر گونه پیشرفت ساخته شده,” او می گوید.

مارگو توصیه به استفاده از خنک کننده, درمانی برای درد یا درد برای 72 ساعت اول و سپس با استفاده از گرم شدن محصولات یک بار هر گونه تورم یا التهاب فروکش کرده است.

“به یاد داشته باشید اگر آسیب نمی حل و فصل و یا بدتر می شود لطفا به دنبال توصیه های پزشکی و کمک بدون تاخیر” او می افزاید.

هیدراته نگه داشتن

هنگامی که شما به بازگشت به ورزشگاه, شما ممکن است را به حساب این واقعیت است که بدن شما نیاز به هیدراتاسیون بیشتر از حد معمول.

“از آنجا که ما نیستند و در مورد به همان اندازه اصرار به گرفتن یک نوشیدنی آب است که احتمالا در آن پایین می گوید:” پرواز LDN رئیس آموزش اندرسون.

مقدار فراوان از چای و قهوه کار از خانه و در حال حاضر که بارها باید دوباره باز کوکتل! تا زمانی که دوباره وارد یک روال تناسب اندام است که احتمالا یک کمی سخت تر از شما استفاده می شود به در خانه آبرسانی آبرسانی آبرسانی.”

اندرسون توضیح می دهد که ماندن هیدراته “خود را به نفع عملکرد” علاوه بر کمک به بهبود است.

بعد نگاه خود را به خارج از ورزشگاه

خوب حفظ بدنسازی معمول نیست و فقط در مورد تمرینات شما در تناسب اندام استودیو.

همچنین است در مورد چگونه شما را به مراقبت از خودتان در طول کار افتادگی به عنوان این می تواند تاثیر قابل توجهی در ورزش خود رژیم است.

اگر شما احساس می کنید شما نیاز به انرژی بیشتری را قبل از رفتن به ورزشگاه “آیا برای انتخاب سریع قند رفع” اندرسون می گوید.

“تمرکز بر روی اضافه کردن که انرژی به طور طبیعی در رژیم غذایی خود در طول روز/هفته,” او می گوید.

علاوه بر این اگر شما شده اند در تلاش برای خواب مناسب در طول مستند “شما ممکن است نیاز به سخت با خودتان اگر شما در حال گرفتن تا زود به آمار بدنسازی قبل از کار” اندرسون می افزاید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید