چگونه برای ساخت یک دختر نقد و بررسی: کیتلین موران انطباق هرگز کاملا منطبق به استعدادهای آن ستاره

Dir: Coky Giedroyc. بازیگران: عرقچین Feldstein, Paddy Considine, Sarah Solemani الفی آلن و اما تامپسون. 15 cert, 104 دقیقه.

کسانی که جوان هستند و در حال اجرا سر به آینده تمایل به دیدن دنیای بدون دیوار. این یک احساس خیلی خوش دستگیر نورانی عبارات چگونه برای ساخت یک دختر’s عرقچین Feldstein, شناخته شده برای دلیر گی او با بازی در جوجه پرنده (2017) و Booksmart (2019). این فیلم گیج و منگ با طبیعی اوج دوران جوانی – افراد مشهور له mosh چاله unpalatably پررنگ گزینه های مد.

در Feldstein است 27. او در کنار بازی Monica Lewinsky در تلویزیون و فیلم اولین تکه از ریچارد لینکلیتر را Merrily We Roll, همراه , که, لا بچگیشلیک کنید به طور متناوب در طی دو دهه آینده. چگونه برای ساخت یک دختر بچهپس از آن ممکن است علامت بسته شدن فصل از روی آمدن سن. و هر چند این مواد هرگز کاملا منطبق به او استعداد این یک یادآوری خوش آمدید چقدر او را به شکل تصویر, نوجوانان صبا در سینمای مدرن است.

او نقش یوهانا Morrigan یک جانشین برای نویسنده و روزنامه نگار, کیتلین موران که نوشت 2014 را چگونه برای ساخت یک دختر به عنوان یک fictionalised حساب از تجربیات او به عنوان یک جنینی موسیقی روزنامه نگار در اوایل دهه نود. یوهانا 16, زندگی در ولورهمپتون با چهار برادر از یک پدر (Paddy Considine) هنوز هم خیال بافی از سنگ ستارگی و یک مادر (Sarah Solemani) گود کردن با افسردگی پس از زايمان.

فاجعه ظاهر در تلویزیون محلی له یوهانا ادبی جاه طلبی. بنابراین او می یابد مختلف لین – D&ME (چرخش در NME) به قرار دادن یک تماس برای منتقدان. مجله کارکنان والا مرد poshos فرض کنیم او را نقد و بررسی موسیقی آنی است که نوعی از شوخی. از آن نمی باشد. نوشتن خنده دار, حداقل, به طوری که آنها به او یک فرصت است.

تحت نام قلم دالی وایلد یوهانا reinvents خودش را به عنوان یک شعله موهای flambeuse در کلاه بالا و کرست (این واقعیت که او به نظر می رسد آماده برای یک هستم-درام تولید بزرگترین شومن است و نه در اینجا و نه وجود دارد). هنگامی که او swoony, درخشان چشم پروفایل ایرلندی اواز خوان جان بادبادک (Alfie Allen, کاملا شیرین و حساس) است صریحا تمسخر توسط ویراستاران او تبدیل به بحرانی وحشیگری. اما اعلام “Eddie Vedder باید انجام دهید یکی دیگر از ripoff از Kurt Cobain و فقط کشتن خود” خود را آشکار عواقب. اخلاقی پوسیدگی شروع به تنظیم.

Moran فیلم فیلمنامه است sanitised خود کتاب. جنسیت در اینجا وانیل و آگاهی طبقاتی خاموش است; جان گفتن که “این یک معجزه زمانی که هر کسی که می شود در هر نقطه از بد کد پستی” آویزان در هوا unscrutinised. در دست مدیر Coky Giedroyc, چگونه برای ساخت یک دختر را ارائه می دهد جهان از آسان توانمندسازی که در آن تبعیض جنسی را می توان خندید یا شکست با صالح بیان.

در اینجا یک اتاق خواب, دیوار, گچ بری با فرهنگی آیکون مانند زیگموند فروید و سیلویا پلات (همه بازی های برگزار شده توسط مشاهیر از جمله آلن خواهر لیلی و Giedroyc خواهر Mel) زنده می آید با یک رشته از “شما برو دختر!” platitudes. خود را فمینیست روح در زمان احساس عجیب جدا شده از واقعیت است. یک راک استار دعوت از یک دختر نوجوان را به او سوئیت هتل در مرده شب باید تنظیم کردن انواع زنگ هشدار – به جز در چگونه برای ساخت یک دخترآن را به عنوان dashingly عاشقانه.

و در عین حال Feldstein را فریبندگی درخشان weaponised اینجا. آن را سخت به تصور کنید هر کس دیگری که می تواند believably فروش dorky شهر های کوچک دانشمند تبديل به سم-به قلم, “سکس دزدان دریایی”. اما با یک چشمک و لبخند او باعث می شود هر چیزی به نظر می رسد ممکن است.

چگونه برای ساخت یک دختر است که در حال حاضر در دسترس در آمازون نخست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>