چگونه Quadrophenia immortalises و scrutinises mod فرهنگ

بrighton ساکنان می دانم که صدای خوبی – stentorian سر و صدا از موتور به عنوان یک ناوگان از Vespas و Lambrettas پستی پایین تفرجگاه. این احساس عجیب و غریب برای یک لحظه به عنوان اگر شده است وجود دارد یک پاره در فضا-زمان پیوسته و کمی از نوسانی دهه شصت است trickled ، اما این سنت در اینجا. در تعطیلات آخر هفته آفتابی, mod هنردوستان جمع آوری در شهرستان به fraternise, evangelise و مقایسه تعدادی از آینه بر موتور سیکلت خود را. برایتون یک مورد علاقه آویزان کردن نقطه اصلی مدها که می خواهم سفر از لندن به جنوب را استراحتگاه ساحلی مشتاق به هم زدن پر از طبقه متوسط daytrippers.

مشکل آمد در قالب راک رقبای خود. آن را مانند Capulets در مقابل Montagues – تقسیم می بخشد اما در این راه ممکن است کسی می پوشند و موهای خود را. مدها (کوتاه را برای “مدرن”) در آغوش قاره با خود crisply لباس طراحی شده و اسکوتر. برای محافظت گفت: کت و شلوار در حالی که در گفت روروک مخصوص بچه ها جعبه تبدیل به یک جزء اصلی. دختران عینک miniskirts به عنوان محبوبیت توسط مریم Quant. راک در ضمن شد و دوچرخه سواران. خود را “tough guy” نگرش تکمیل شده خود را سیاه و سفید کت چرم, Doc, دله, چکمه, و الویس pompadours.

وجود درگیری. بدنام ترین از این محل در برایتون بیش عید گلریزان آخر هفته (18 و 19 مارس) در سال 1964. یک گروه کوچک از راک بودند corned در ساحل. پلیس سعی در دخالت کند اما آن را به سرعت spiralled به هرج و مرج. و هر چند در حقیقت آن را روشن با فشار منفجر حوادث از نسبت آن را تبدیل به یک ماندگار بخشی از تاریخ این شهر – به دلیل این واقعیت آن جاودانه شده در سال 1979 را Quadrophenia.

این فیلم یک اقتباس از این که 1973 rock opera, ستاره, Phil Daniels به عنوان جیمی ناراضی لندن ، در خانه پدر و مادر خود را درمان عدم انطباق به عنوان یک نفرین. در mailroom کار در یک شرکت تبلیغاتی او را فقط به یکی دیگر از هواپیماهای بدون سرنشین. و بنابراین او می اندازد تا خود را سر به جهنم-بالا بردن dandyish محرك هاي سوخت جهان از وزارت دفاع فرهنگ است. آن را می شود تمام هویت. هنگامی که او به پایان می رسد تا در مرکز برایتون brawls و دستگیر می شود آدرنالین می فرستد و او را heavenward – تنها برای یک لحظه قبل از سرخوردگی در مجموعه و او شروع به مارپیچی.

Mod squad: Gary Shail (عنکبوت), Trevor Laird (Ferdy) و Phil Daniels (جیمی) (رکس)

بر خلاف سال 1975 را wildly موفق اقتباس از تامیاین نبود موسیقی و نمی از ویژگی های گروه روی. درام کیت ماه بود درگذشت مصرف بیش از حد در حالی که این فیلم هنوز در حال پیش تولید. به جای مدیر فرانک Roddam در اولین ویژگی استفاده می شود که آهنگ به عنوان روانگردان ادویه برای خود مبتنی بر نوجوانان و نزاع. او پنج هفته فیلمبرداری در طول ساسکس ساحل و در غرب لندن است. برایتون صحنه را دیدم 2,000 اضافی فرود در ساحل – وضعیت بسیار پر هرج و مرج آن را به تهدید تبدیل به یک شورش واقعی در هر لحظه.

برای بازیگران خود را, او در درجه اول به آنا Scher را Islington مبتنی بر مدرسه اقدام شناخته شده برای آن پرورش از طبقه کارگر استعداد. سرب در ضمن تقریبا رفت و به جانی فاسد از Sex Pistols اما شرکت های بیمه ، جای تعجب نیست حاضر به پوشش او. مهم نیست. دانیلز یک انتخاب ایده آل است – او می سازد خیاطی نگاه تند اما پوزخند دندانه دار خیانت جیمی ساده لوحی. وجود یک تعداد انگشت شماری از شرکت-چهره های مشهور اینجا را: Toyah Willcox تیموتی اسپال ری وینستن و نیش. اما از آنجایی که آنها تمام گمنام در زمان Roddam می توانیم به بازیگران یک ماه آماده سازی – فرصت را به خود را غرق در وزارت فرهنگ به عنوان هدایت که قدیمی ترین و وفادار ترین طرفداران. “ملاقات ما یک بار از خفت گیری در چوپان بوش” Gary Shail که بازی Spider گفت: در سال 2011. “همه آنها تا به حال نیمی از انگشتان دست بود که له شده در دهه 1960 جنگ با راک. آنها به ما قرص و تمام است که s*** و همه ما رو له.”

شور و شوق خود شد عفونی. اگر چه این فیلم فروش خوبی در گیشه (با تشکر از حدی به آن بحث X امتیاز) آن را سریع به متراکم کردن یک فرقه زیر است. در این زمان بود عجیب کامل بیش از حد پس از آن وارد شده فقط به عنوان وزارت دفاع احیای اواخر دهه هفتاد رهبری جم شد لگد زدن. پس از آن آمد Britpop در دهه نود با تاری و واحه مصرف خود نشانه از Quadrophenia پدیده – دانیلز را نیمه فلسفی ramblings در “Parklife” تضمین song شد یک ضربه.

این ممکن است یک موسیقی اما این فیلم ها هنوز هم بخشی از آن نیروی حیاتی. این آلبوم را به عنوان اصلی از Quadrophenia اشاره به چهار شخصیت است که در زندگی جیمی به نمایندگی از چهار نفر اعضای گروه. هر یک خود را به موضوع و شخصیت منحصر به فرد به عنوان شرح داده شده در یادداشت بوش: “درمانده رقصنده” (Roger Daltrey “یک مرد سخت درمانده رقصنده”) است: “من؟” (John Entwistle, “عاشقانه”), “بل پسر” (Keith ماه “خونین مجنون”) و “عشق و سلطنت بر فراز من” (Townshend “یک گدا منافق”). آن صحبت می کند به هسته Roddam فیلم: که جیمی پیگیری از وزارت دفاع, شیوه زندگی است که واقعا یک جستجوی هویت است.

Quadrophenia ممکن است بزرگترین سلول جشن mod فرهنگ وجود دارد اما آن را با رنگ و لعاب یک حس عمیق از بدبینی. جیمی بازدید پایین سنگ زمانی که او می یابد که او بت impeccably لباس آس چهره (نیش) با این نسخهها کار به عنوان یک پیشخدمت و پادو مهمانخانه در گرند برایتون هتل. که به او نهایی خیانت از وزارت دفاع اخلاق – این لباس زرق و برق شد و همه بخشی از یک بعد از جنگ اعتقاد upward mobility سوخت توسط مصرف. و در اینجا Ace صورت است که خوشبختانه در خدمت به طبقات بالا.

“منظورم این است که شما باید کسی نمی خوای تو ؟ و یا شما نیز ممکن است پرش در دریا و غرق” جیمی اعلام کرد. به عنوان جهان خود را در معرض پوچی که گزینه دوم بیشتر و بیشتر می شود جذاب به او – به عنوان ضربه نهایی از یک وسپا برخورد به اقیانوس ثابت می کند نه در یک مفهوم تحت اللفظی است. قهرمان ما فقط می توانید پیدا کردن آزادی پس از او نوار دور هر inauthentic بخشی از خود است. همانطور که معلوم است این لباس طراحی شده بودند صرف حواس پرتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>