چقدر کرم های ضد آفتاب شما نیاز به درخواست به گفته متخصصین پوست

با جیوه گزارش رسیده به 34 درجه و در برخی از بخش هایی از انگلستان در این هفته و sunbathers بسته بندی کردن سواحل با وجود مستند اقدامات و اجتماعی فاصله دستورالعمل هنوز هم بودن در محل slathering در کرم های ضد آفتاب ضروری خواهد بود برای نگه داشتن پوست خود را ایمن از آسیب های این هفته است.

اما با مارک های مختلف SPFs فرمول و روش استفاده از آن می توان آن را دشوار است به کشف کردن که چقدر کرم های ضد آفتاب شما نیاز به نگه داشتن حفاظت در تابستان اشعه.

اکثر متخصصین پوست توصیه می کنند چند اصلی کرم های ضد آفتاب درخواست راهنمایی برای نگه داشتن پوست خود را شاد و با خیال راحت از خرچنگ-منطقه قرمز.

با توجه به آکادمی پوست آمریکا (AAD) اولین چیزی که شما نیاز به دانستن این است که چه مقدار ضد آفتاب شما نیاز به درخواست.

اگر چه بسیاری از مردم آگاه باشید که ضد آفتاب باید به reapplied دانستن چقدر به استفاده از بخشی جدایی ناپذیر از معادله – به ویژه به دلیل فرایند نرم افزار متفاوت است که آن را می آید به فرمول مختلف.

به عنوان یک قاعده کلی به صورت لوسیون و کرم عاد توصیه های زیر دستورالعمل از یک اونس یا به اندازه کافی ضد آفتاب برای پر کردن یک لیوان شات و سپس تنظیم از وجود بسته به اندازه بدن خود را.

این ممکن است به نظر می رسد مانند بسیاری از, اما یک گلوله شیشه ای-کامل دسته علف و غیره از کرم های ضد آفتاب است که به طور معمول به اندازه کافی برای پوشش مناطق در معرض بدن از سر تا پا.

کرم های ضد آفتاب اسپری اغلب در نظر گرفته شده کمتر از بدون هیچ زحمتی از لوسیون اما آن را نیز بدان معنی است که شما باید به خصوص مراقب باشید در هنگام استفاده به منظور دریافت کامل SPF مقدار و برای جلوگیری از از دست رفته یک نقطه بر روی بدن خود را.

مقدار لازم از پوشش نیاز به حداقل شش ثانیه پاشش در هر نقطه – در حدود چهار ثانیه بیشتر از بسیاری از مردم استفاده کنید.

کسانی که امید بستن برای اسپری ضد آفتاب نیز باید مالش فرمول به پوست پس از پاشش به خصوص اگر شما در حال حاضر در خارج از منزل به عنوان روش می تواند در نتیجه ناهموار پوشش و محافظت از پوست با توجه به عاد.

با میله های اغلب استفاده می شود برای پوشش اعمال سخاوتمندانه بیش از همه به صورت حداقل دو بار توصیه می شود و خود را به خاطر سپردن گوش و پلک کلیدی است.

همانطور که برای ترمیم و صفات به دنبال در یک ضد آفتاب عاد توصیه می کند انتخاب یک ضد آفتاب است که حداقل 30 SPF یا بالاتر و گسترده ای ارائه می دهد طیف حفاظت در برابر هر دو اشعه UVA و UVB.

مقاومت در برابر آب نیز یک عامل مهم است اگر شما در حال برنامه ریزی در شنا.

و قبل از اینکه شما سر در خارج از, مطمئن شوید که شما کرم های ضد آفتاب نیست منقضی شده – اکثر فرمول های گذشته, حدود دو سال قبل از آنها نیاز به جا شود.

دیدگاهتان را بنویسید