چگونه مستند می تواند منجر به تغییر اساسی در طراحی خانه های ما

Since آغاز Covid-19 گیر خانه های ما شده اند در خدمت به عنوان موقت محل کار و مدارس و سالن های ورزشی و بارها و بسیاری از ما صرف زمان بیشتری را در آنها از همیشه قبل از.

مردم اغلب را انتخاب کنید برای خرید و یا اجاره خانه های خاص به دلیل موقعیت آن; شاید این ارائه می دهد دسترسی به مدارس خوب و یا رفت و آمد آسان برای کار با ماشین یا حمل و نقل عمومی. این بدان معنی است که مردم اغلب سرمایه گذاری در خانه های گران تر در مکان های با دسترسی به امکانات با کیفیت و سپس انطباق آنها را به جای فعالیت های زندگی روزانه خود را.

به عنوان یک معمار و پژوهشگر در مسکن و پایداری پژوهش من بررسی سازگاری اعم از پسوند و تبدیل زیر شیروانی قرار دادن از طریق نصب و راه اندازی فن آوری های تجدید پذیر و تعمیرات اساسی. بسیاری از صاحب خانه نمای خانه های خود در مناطق مطلوب به عنوان یک دارایی مالی آنها می توانید پول نقد در بعد. به این دلیل تجدید پذیر و بهره وری انرژی اقدامات اغلب شامل نمی شود در سازگاری به دلیل عدم قطعیت در مورد این که چگونه این خواهد بود با ارزش زمانی که ملک آید به فروش می رسد.

اما با تعداد کمتری از مردم در حال حاضر رفت و آمد و بیشتر مردم در حال کار از خانه که در آن مردم را انتخاب کنید به زندگی می کنند و چگونه آنها می خواهند خانه های خود را به عملکرد ممکن است تغییر کند پس از این دوره طولانی مدت از مستند.

وجود دارد در حال حاضر است پیشنهادات است که مردم ممکن است بخواهید برای فرار از زندگی شهری و حرکت به سمت حومه شهر با بسیاری از اشتیاق برای فضای بیشتر و دسترسی بهتر به طبیعت است.

حفظ حریم خصوصی را می توان یک موضوع مهم برای کسانی که کار از خانه به طور منظم (گتی ایماژ)

این احتمال وجود دارد که برای بسیاری از خانواده های این دوره نیز مشخص شده که همه آنها در خانه در همان زمان می توان آن را سخت برای پیدا کردن هر فضای شخصی.

یک روند محبوب در سال های اخیر شده است برای باز کردن برنامه زندگی است. این اغلب شامل باز کردن چندین طبقه همکف اتاق برای ایجاد یک طرح باز چند منظوره فضا – معمولا یک آشپزخانه ناهار خوری, زندگی, ابزار و فضای کار. این طرح باز مناطق معمولا تابع بر این فرض استوار است که هر homeworking پدر و مادر می تواند اشغال این فضا در طول روز قبل از این خانواده می آید با هم به معاشرت در آن را در شب.

این متکی بر یک “مرحله به مرحله” الگوی اشغال به موجب آن اعضای مختلف خانواده را اشغال خانه در زمان های مختلف روز. این است که بسیار متفاوت از “همزمان” الگوی اشغال – به موجب آن تمام اعضای خانواده را اشغال خانه به طور همزمان – که مستند ساخته شده است که بیشتر شایع است.

که قادر به نظارت بر کودکان در حالی که کار ممکن است مفید باشد برای برخی از. اما برای دیگران و عدم حفظ حریم خصوصی فراهم شده توسط این بزرگ باز-برنامه ریزی فضاهای بدون شک چالش های ارائه شده. به خصوص هنگامی که برای مثال شما ممکن است بخواهید یک گوشه ای آرام که در آن به برگزاری آنلاین تماس. خود منزوی نیز مشکل تر است در چنین فضاهای به عنوان quarantining اشیاء آمدن به خانه.

این احتمال وجود دارد که تغییرات در رفت و آمد و یا عادات کار همچنین می تواند بی درنگ یک تغییر اساسی در آنچه که مردم به عنوان اولویت امکانات در صفحه اصلی.

افرادی که به طور منظم کار از خانه خود را با استفاده از حرارت به مراتب بیشتر به حفظ یک محیط کاری راحت است. بنابراین یک افزایش در تعداد homeworkers می تواند گسترده تر اشتغال ذهنی با آسایش حرارتی و بهره وری انرژی از خانه های خود.

Homeworking همچنین می تواند بسیاری از ملاحظات زیست محیطی در ارتباط با محل کار و بهره وری – مانند در محیط داخلی کیفیت هوا آلودگی صوتی و بصری آسایش – به خرس در محیط داخلی. این ممکن است منجر مالکان به سرمایه گذاری در اقدامات مانند سه جداره و یا بالا و کارایی ویندوز, افزایش عایق و کششی-تصحیح – که همچنین منجر به کاهش تولید گازهای گلخانه ای CO2.

مستند منجر به علاقه رو به رشد در مواد غذایی خودکفایی (گتی ایماژ)

تحقیقات نشان می دهد که برای کودکان راحت و فضای خصوصی به مطالعه و دور از مناطق جمعی از خانه خود را افزایش می دهد پیشرفت تحصیلی. بنابراین اشتغال ذهنی با آموزشی رفاه فرزندان خود که با تشویق پدر و مادر به اقامت در نزدیکی به بالا انجام مدارس در حال حاضر ممکن است channelled به بهینه سازی خانه های خود را برای مطالعه است.

رشد اشتغال ذهنی با ورزش و سلامتی نیز می تواند مشاهده بیشتر مردم فکر کردن در مورد تاثیر محیط های داخلی باید در ما رفاه – اولویت بندی نور طبیعی و دسترسی به طبیعت است. این می تواند منجر به کاهش اعتماد به برق و روشنایی و تقاضای بیشتر برای باغ که تشویق تنوع زیستی.

کمبود مواد غذایی در سوپر مارکت ها در آغاز شیوع بیماری نیز منجر به تجدید علاقه به خودکفایی است که ممکن است در ادامه پس از مستند. این می تواند منجر به باغ استفاده می شود برای رشد مواد غذایی در نهایت منجر به کاهش مواد غذایی مایل و حتی می تواند سریع تر مردم به تولید انرژی خود را در خانه با استفاده از پانل های خورشیدی و یا دیگر منابع تجدید پذیر.

وجود دارد همچنین می تواند افزایش تقاضا برای مسکن جدید به خصوص که طراحی آن در پاسخ به واقعیت از کار از خانه و تحصیل و همچنین به عنوان یک سالم تر و شیوه زندگی خود کافی.

تجربه مستند را بدون شک باید یک اثر ماندگار در همه ما است. و بسیاری خواهد شد تجدید نظر در نوع زندگی آنها می خواهند به زندگی پس از همه گیر همراه با نقش خانه های خود را می توانید در این.

تارا Hipwood یک مدرس معماری در Northumbria دانشگاه نیوکاسل. این مقاله برای اولین بار به نظر می رسد در این گفتگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید