اضافه کردن کنسرت های موسیقی و جشنواره به لیست طولانی از چیزهایی که coronavirus همه گیر آورده به توقف screeching در سال 2020 است.

اگر شما چیزی مانند من در اوایل این سال شما بودند ساخت برنامه ها و خرید به دیدن کنسرت های مورد علاقه خود را اعمال موسیقی در این تابستان و یا پاییز.

اگر شما نیز احتمالا تعجب اگر شما یک فرصت برای دیدن این اجرا روی صحنه در هر زمان به زودی. بسیاری از اپیدمیولوژی کارشناسان انتظار دارند که اجتماعات بزرگ در محله های نزدیک به احتمال زیاد می تواند یکی از گام های نهایی ما احتمالی بازگشت به حالت عادی.

بنابراین چه اتفاقی می افتد به پول ما سرمایه گذاری در رویدادی که به احتمال زیاد می شود یا به تعویق افتاد و به تاریخ بعد و یا لغو در مجموع?

“افرادی هستند که با صدها — اگر نه در برخی موارد هزاران دلار گذاشته در خارج وجود دارد برای یک رویداد. و در حال حاضر وجود دارد یک روش که در آن Ticketmaster است خم به کنگره و برخی از مردم عصبانی به بازپرداخت در دسترس” پول متخصص کلارک هوارد می گوید.

در روزهای اخیر بلیط رویداد ارائه دهندگان مانند زنده, ملت, Ticketmaster و AEG ارائه شروع به رول کردن برنامه ای برای صدور بازپرداخت اگر رویداد خود را لغو شده است. در برخی موارد آنها همچنین ایجاد انگیزه برای شما به ترک پول خود را سرمایه گذاری در امکان دیدن عملکرد در تاریخ بعد.

تیم کلارک نگاه به آخرین coronavirus سیاست روز رسانی توسط این ارائه دهندگان خدمات بلیط برای کمک به شما را در درک گزینه های خود را.

Ticketmaster و زندگی ملت

اگر شما خود را خریداری بلیط کنسرت از طریق Ticketmaster و یا خواهر خود را با نام تجاری Live Nation, شما ممکن است نا امید شده است با فقدان جنبش در بازپرداخت برای کنسرت هایی که لغو شده اند.

همه چیز شده اند پیشرفت آرامی که نمایندگان آمریکا لایحه Pascrell و کتی پورتر تا به حال به موضوع نامه ای به شرکت درخواست آنها را به افتخار یک خط مشی بازپرداخت است که تا به حال به ظاهر تغییر داده شده است به کاهش سرعت روند بازپرداخت نیاز این رویداد به طور رسمی لغو قبل از پول می تواند بازگشت به مشتریان.

در مارس 17, Ticketmaster جمهور Jared اسمیت در پاسخ نامه ای به مشتریان اطمینان آنها را که بازپرداخت در راه هستند و توضیح تاخیر. او گفت که Ticketmaster برنامه ای برای بازپرداخت بلیط که واجد شرایط:

“روشن, Ticketmaster در نظر دارد برای بازپرداخت به عنوان بسیاری از بلیط که ممکن است در موقع مد به عنوان امکان پذیر است. ما در حال کار هر روز به سوی این هدف است.”

تبلیغات

شما می توانید بررسی وضعیت رسمی خود را Ticketmaster یکی رویداد در اینجا.

چگونه می توانم واجد شرایط برای بازپرداخت هنگامی که یک رویداد لغو?

هنگامی که یک وب سایت فروش بلیط رویداد لغو شده است, شما قرار بود در خط برای بازپرداخت به صورت خودکار در عرض 30 روز در هر لغو دستورالعمل. این باید نیاز به هیچ اقدام خود را در بخشی.

Ticketmaster و زندگی ملت نشان داده اند که بلیط بازپرداخت (منهای یو پی اس های حمل و نقل هزینه ها) صادر خواهد شد بر روی کارت اعتباری است که استفاده می شود به خرید. شما باید اصل بلیط خریدار برای دریافت بازپرداخت.

با توجه به یک گزارش از تنوع زندگی ملت در حال رفتن به نورد از یک برنامه به نام “راک وقتی که شما آماده” در تاریخ 1 مه سال 2020 است. یکی از گزینه های است که بنا به گزارش ها می تواند در دسترس است “کنسرت نقدی” اعتبار خود را به زندگی می کنند ملت حساب به ارزش 150 ٪ از قیمت خرید خود را در ازای گرفتن پول نقد بازپرداخت در لغو رویداد. این اعتبارات خواهد بود واجد شرایط برای استفاده در آینده کنسرت خرید بلیط با زندگی ملت است.

در حالی که ممکن است وسوسه انگیز جوشیدن به نگه داشتن پول خود را با آنها در تیم کلارک توصیه می کند که شما ادعا می کنند پول خود را بازپرداخت در طول این نامشخص مالی بار.

اگر چه این کنسرت به تعویق افتاد به جای لغو?

روند دریافت بازپرداخت در یک رویداد به تعویق افتاد کمی سختتر است.

با توجه به این که انواع گزارش زنده ملت “راک زمانی که شما آماده هستید” برنامه وجود دارد بنا به گزارش ها خواهد بود 30 روز پنجره برای درخواست بازپرداخت را انجام دهید در بلیط برای نشان می دهد که به تعویق افتاد به بعد به جای لغو کامل. بلیط خریداران قرار است به مطلع می شود زمانی که به تعویق افتادن اتفاق می افتد و شما نیاز به اقدام برای دریافت پول خود را.

“شما باید به توجه نزدیک. چرا که اگر یک رویداد است که موکول و شما اصلا متوجه خود و عدم اقدام ظرف مدت 30 روز بدان معنی است که شما واجد شرایط برای بازپرداخت” کلارک هشدار داد.

شما همچنین گزارش داده خواهد شد گزینه ای را برای اهدای خود را موکول بلیط برای کارکنان مراقبت های بهداشتی از طریق برنامه ای به نام “قهرمان ملت است.”

به همین دلیل است که این مصرف ،

به عنوان اسمیت توضیح داد: در نامه خود به مشتریان Ticketmaster یک پلت فرم است که متصل بلیط فروشندگان و خریداران بلیط. پس پول جمع آوری شده است که به نمایندگی از سازمان دهندگان این رویداد تحویل داده شده است از Ticketmaster به کنسرت دهندگان بر اساس این هفته.

این بدان معناست که این پول به شما پرداخت می شود منهای هزینه های جمع آوری شده توسط وب سایت فروش بلیط است که به احتمال زیاد در دست یک سازمان رویداد.

تبلیغات

و با بیش از 55 ، 000 حوادث در Ticketmaster پایگاه داده به جای برنامه ریزی شده بین 1 مارس و دسامبر 31, آن را آسان برای دیدن چگونه جابجایی است که پول را به عنوان لغو اتفاق می افتد می تواند یک فرآیند پیچیده.

اسمیت نامه گفت که بیش از 2 میلیارد دلار بوده است توزیع به سازمان دهندگان این رویداد برای بیش از 30000 نشان می دهد که پس از لغو شده و بنابراین آنها قادر به بازپرداخت این پول تا زمانی که آنها را recollected آن را از سازمان دهندگان این رویداد.

AEG ارائه

AEG ارائه شده است که یکی از زنده ملت مارک’ top رقبا با صدور یک بیانیه روشن در مورد چگونه این برنامه به روند بازپرداخت به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در coronavirus لغو و به تعویق افتادن سیاست:

  • اگر یک کنسرت لغو شده است, AEG نشان می دهد که هیچ عمل مورد نیاز است برای دریافت بازپرداخت. آن را به اتفاق می افتد به طور خودکار.
  • درخواست بازپرداخت برای به تعویق افتاد کنسرت مفتخر خواهد بود پس از یک تاریخ جدید برنامه ریزی شده است.
  • هنگامی که یک رویداد است که به تعویق افتاده و تاریخ جدید تنظیم شده است شما باید 30 روز به درخواست بازپرداخت را انجام دهید.
  • اگر شما درخواست بازپرداخت را انجام دهید در این 30 روز شما خواهد بود واجد شرایط برای یکی.
  • در تاریخ 1 مه AEG را ارسال یک ایمیل به ارائه بازپرداخت در کنسرت, که در حال حاضر موکول تاریخ. شما 30 روز از زمانی که ایمیل فرستاده شده به درخواست بازپرداخت را انجام دهید.
  • اگر شما خرید یک بلیط برای یک رویداد پس از آن موکول شما خواهد بود واجد شرایط برای ارسال یک درخواست بازپرداخت.

شما می توانید یک لیست به روز موکول AEG حوادث در اینجا.

اگر چه من بلیط یک Aftermarket خدمات مانند StubHub?

اگر شما خریداری بلیط از طریق StubHub و یا یکی دیگر از خدمات پس از, که بدان معنی است که شما در واقع خرید از اصل بلیط صادر کننده. در عوض, شما به احتمال زیاد خریداری یک بلیط از یکی دیگر از مصرف کنندگان که در حال حاضر ساخته شده یک خرید مستقیم برای کنسرت. بنابراین شما نمی خواهد که دسترسی به حقوق برابر با اصل بلیط خریدار وقتی که می آید به بازپرداخت از اصل بلیط صادر کننده.

در عوض, شما به احتمال زیاد در رحمت خط مشی بازپرداخت aftermarket فروشنده.

StubHub, مثلا, است نه صدور بازپرداخت اگر یک رویداد لغو شده است. آن را به طور خودکار اعتباری حساب با یک کوپن به ارزش 120% اصلی سفارش بلیط به جای. اعتباری است که واجد شرایط برای هر خرید در سایت, اما باید با استفاده از دسامبر 31 2021.

اگر رویداد خود را است به تعویق افتاد StubHub انجام نمی دهد هر چیزی از ارزش پولی. آن را به سادگی به روز رسانی اطلاعات خود را در فروش بلیط برای این رویداد. StubHub می گوید: “شما می توانید فروش بلیط خود را در StubHub اگر شما نمی توانید و یا نمی خواهید به.”

که احتمالا سنگدلانه به نظر می رسد اما پس از آن یک پس کارگزار آن را ندارد توانایی به موضوع بازپرداخت در یک رویداد است که اتفاق می افتد مگر اینکه آن را می خورد در تمام هزینه.

تبلیغات

شما می توانید به خواندن چاپ خوب در تمام بلیط سناریو برای StubHub اینجا.

افکار نهایی

کلارک یک سرود برای برخورد با خدمات به مشتریان اسلحه از شرکت های بزرگ که قطعا امر در این وضعیت: “مودب تداوم می پردازد.”

خود را آشنا با خط مشی بازپرداخت از شرکت که از شما خریداری بلیط خود را پس از آن اقامت مداوم خود را با درخواست برای دریافت بازپرداخت به عنوان ضمانت.

مانند بسیاری از کسب و کار که رنج می برند از طریق این رکود اقتصادی این شرکت به احتمال زیاد در تلاش برای حفظ پول نقد به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است. در حالی که آنها ممکن است سیاست های خود را به بازگشت به پول — و برای بسیاری از آن است که قرار است به اتفاق می افتد به طور خودکار آن را در نهایت به شما برای مطمئن شوید که اتفاق می افتد در یک موقع و به شیوه ای مناسب.

خط پایین: با توجه به آینده نامشخص از حوادث زندگی می کنند در میان این همه گیر تیم کلارک نشان می دهد که شما انتخاب کردن برای پول بازپرداخت بیش از شرکت صادر شده “فروشگاه اعتبارات” هر زمان ممکن است. با خطر از شرکت بیرون رفتن از کسب و کار در طول یک رکود اقتصادی پول خود را همیشه امن تر در دست شما است. شما همیشه می توانید دوباره خرید یک بلیط به عمل مورد علاقه خود را کنسرت در تاریخ بعد.

آیا شما تجربه موفقیت اخذ coronavirus مربوط به بازپرداخت خود را در بلیط کنسرت? به ما بگویید در مورد آن را در بخش نظرات زیر!

بیشتر Clark.com از مطالب شما ممکن است مانند:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im