هتل های باز: هنگامی که شما می توانید اقامت و چه قوانین جدید ؟

برای بسیاری از مردم چشم انداز از تعطیلات خواهد بود خوش آمدید رهایی از گذشته چند ماه از مستند و coronavirus بیماری همه گیر.

اما به عنوان سفر خارجی است که هنوز هم دشوار است و 14 روز دوره قرنطینه آویزان بیش از هر پتانسیل برنامه – شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن یک “staycation هستید” شکستن در انگلستان به جای.

در خبر خوش برای صنعت مهمان نوازی از 4 جولای, هتل ها, B&Bs, خوابگاهها, self-catered اقامت و بسیاری از دیگر انواع اجاره در انگلستان مجاز به بازگشایی شده است.

اما چگونه امن است آن را به ماندن در جایی با تعداد زیادی از مهمانان دیگر و یا در یک تخت که کسی دیگر را خواب ؟

چه قوانین دولتی می گویند ؟

پس از چند ماه از بسته شدن هتل ها, B&Bs هتل ها و خانه های شبانه روزی اجاره کلبه و خانه های کاروان, پارک, AirBnB و دیگر محل اقامت می توانید تمام بازگشایی از ژوئیه 4 – فقط در زمان برای فصل تعطیلات. آنها را مجبور به Covid سازگار و به دنبال یک جدید VisitEngland استاندارد.

این قوانین جدید شامل: نیاز به معرفی تمیز کردن عمیق بین مهمانان ساخت غذا و خدمات مانند صبحانه از قبل رزرو شده و به پایان رسیده (و جدول خدمات بوفه) تشویق پرداخت تماس, معرفی سیستم های یک طرفه در بخش های عمومی و لابی.

پذیرش باید به مناطق امن تر ساخته شده با کاهش زمان مهمانان صرف وجود دارد و اضافه کردن صفحه نمایش برای مقابله با زمینه های هتل ها باید “به حداقل رساندن” بالابر استفاده از پذیرش آن ارائه سرویس اتاق رها کردن سینی خارج از درب تشویق مهمانان به پوشیدن ماسک در جمعی راهروها و یادآوری تمام خانه داری کارکنان به طور منظم در دست بشویید. آنها همچنین توصیه می کنند برای تمیز کردن کلید های میان مهمانان.

دولت فعلی ارشاد آمده است که اتاق خصوصی در همه سرپوشیده اسکان با en-مجموعه, دوش گرفتن تسهیلات و یا یکی تعیین شده امکانات حمام در هر اتاق مهمان قادر خواهد بود برای بازگشایی شده است. مشترک توالت امکانات نیز می توان باز کرد. اگر مشترک توالت و دوش امکانات در همان اتاق مهمان قادر به استفاده از توالت اما تنها می تواند با استفاده از دوش آن است که اگر اختصاص به یک خانواده و یا حمایت از حباب و یا اجرا با استفاده از رزرو و تمیز روتا.

دولت به شدت توصیه می کند که خواب فضاهای (یعنی اتاق خوابگاه) نباید به هر گروه به جز کسانی که سفر با خانواده ، دیگر امکانات مشترک (از جمله به اشتراک گذاشته دوش و آشپزخانه, اما نه توالت) باید باز نمی شود به جز در campsites (و تنها در مطابق با دستورالعمل دولت برای تمیز کردن و یا استفاده از).

هنگامی که مهمانان کتاب آنها باید آگاه باشند از محدودیت در تجمعات و عدم اختلاط بیش از دو خانواده قرار گرفتند. همه مسکن باید حفظ مهمانان اطلاعات در فایل به مدت 21 روز.

برای کمپینگ caravanning, motorhomes و تعطیلات پارک دولت بیشتر مورد تایید راهنمایی در دسترس است در ملی کاروان شورای, انگلیسی, تعطیلات و پارک های انجمن وب سایت. انگلیسی دریایی برای هتل برای قایق ها و قایق های استخدام. و برای self-catering accommodation مراجعه به انجمن حرفه ای خود خدمات مواد غذاییاست; B&B انجمن; به محل اقامت کوتاه مدت ارتباط و زمین های کشور و انجمن کسب و کار.

چگونه امن هستند هتل ها و B&Bs?

دکتر سیمون کلارک استاد میکروبیولوژی در دانشگاه مطالعه می گوید: “تمام خطر در اینجا است که وقت را در هتل و B&B صاحبان به سادگی به مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی تمیز – مشتریان را مجبور به تکیه بر این هتل به انجام همه چیز را به درستی به خاطر می آید که خطر از ملاقات با افراد دیگر در فضاهای مشترک مانند یک اتاق اجاره ای.

“ما می دانیم که آنها در اتاق های تمیز بین مهمانان به طور معمول, اما آنها لزوما تمیز کردن تمام نقاط لمسی (نور دیوار سوئیچ تعویض لامپ کنار تخت و کمد درب).

“کاروان پارک ها کمتر مخاطره آمیز است چرا که مردم در حال رفتن به گرفتن خود را در کاروان یا برترین اما باز هم شما باید با احتیاط از فضاهای مشترک مانند شستشو و یا امکانات توالت.”

دکتر رابرت دینگولل استاد جامعه شناسی در دانشگاه ناتینگهام ترنت و در وزارت بهداشت را Nervtag (جدید و در حال ظهور تنفسی ویروس تهدید گروه) که توصیه افسر ارشد پزشکی در مقابله با تهدید ناشی از ویروس های جدید, می گوید که برای دیدن بسیاری از هتل ها معرفی بسیار کامل پاکیزگی سیاست که او معتقد است بیش از کافی برای جلوگیری از خطر. او می گوید: “به عنوان مثال وجود دارد بدون نیاز به ترک اتاق خالی برای 72 ساعت بین مهمانان اما بعضی از آنها نشان می دهد این.”

چه می تواند شما را به نگه داشتن امن است ؟

  • لازم نیست به صرف مقدار زیادی از زمان در اتاق صبحانه و یا حلق آویز در اطراف نوار. اگر شما در حال غذا خوردن در فضاهای جمعی و سپس با استفاده از جدول خدمات نمی تعامل با دیگر مهمانان و نمی معطل در نوار مناطق و یا لابی – بازگشت به اتاق خود را پس از شما خورده ام. متناوبا دریافت خدمات اتاق اگر در دسترس است.

  • به کمتر آشکار سطوح پاک کردن. دکتر کلارک می گوید: با وجود آن ضروری نیست اگر آن را به شما می دهد صلح از ذهن و سپس خود را دستمال مرطوب و کمتر آشکار لمس نقاط مانند سوئیچ نور و کمد دستگیره یا چوب لباسی. این ممکن است نادیده گرفته شده توسط کارکنان تمیز کردن اما به احتمال بسیار زیاد هستند را شامل می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید