بازیگر هالیوود استیو مارتین به حراج یکی از علامت تجاری خود را سفید مناسب

کمدی بازیگر نقش اول مرد استیو مارتین مزایده یکی از علامت تجاری خود را سفید سه تیکه مناسب برای امور خیریه.

74 ساله ستاره دار در فیلم از جمله پلنگ صورتی, Cheaper By The Dozen, پدر, عروس و پدر و مادرو اهدای نمادین یادگاری از او در طول زندگی طولانی هالیوود حرفه ای.

خیریه فروش را در بورلی هیلز ماه آینده به میزبانی Julien مزایده را یک رکورد جهانی شکستن خانه حراج به خوبی شناخته شده برای همکاری با مشاهیر.

درآمد حاصل از این حراج را نسبت the Motion Picture & Television صندوق (MPTF) در ادای احترام به اواخر انگلیسی-بازیگر آمریکایی Roddy McDowall, که همچنین موسسه خیریه حمایت.

این سازمان خیریه پشتیبانی از شاغل و بازنشسته و اعضای سرگرمی جامعه با ارائه مالی و پشتیبانی مسکن در کنار سلامت و خدمات اجتماعی به کسانی که نیاز دارند.

فروش های فوق العاده پیش بینی کرد که چند برنده جایزه بازیگر سه تکه کت و شلوار را واکشی بین £8000 پوند 16,000.

متشکل از یک پوسته تخم مرغ سفید جارچی با به اوج خود رسید lapels و مطابق با جلیقه و شلوار, Martin عینک کت و شلوار خود را در طول مشهور کمدی اجرای برنامه در 1980s.

امضای سفارشی-طراحی ساز و برگ است که یکی از تنها سه جمله مناسب که ستاره هالیوود تا کنون استفاده می شود.

این بازیگر که حرفه ای نیز دهانه آهنگسازی, تولید و پخش, نوشته اولین بار شروع به پوشیدن متمایز لباس سفید هنگامی که او شروع به نواختن در کاورنو استادیوم به عنوان او نگران بود که مخاطب مشکل دارند از دیدن او.

علامت تجاری ساز و برگ است که یکی از تنها سه جمله لباس بازیگر تا به حال پوشیده (Juliens مزایده)

حراج خواهد شد و همچنین دیدن دیگر یادگاری از مارتین حرفه بازیگری از جمله امضا اسکریپت از سال 1979 کمدی, حرکت تند و سریع. این اسکریپت دارای یک برآورد قیمت فروش پوند 2,400-£4,000.

سنگهای دیگر شامل یک گیبسون Masterone بانجو با توجه به این بازیگر توسط Queen Latifa پس از همکاری بازیگران با هم در سال 2003 کمدی پایین آوردن خانه. ابزار تنظیم شده است به فروش برای هر چیزی بین £1,600 و £2,400.

قرمز ابریشم کاراته لباس پوشیده شده توسط مارتین زمانی که او ستاره دار به عنوان رابرت Bowfinger در سال 1999 فیلم Bowfinger نیز راه برای بالا بردن بین 400 پوند و 600 £در حراج. خود شرکت ستاره ادی مورفی همچنین عینک مطابق با پوشاک در فیلم.

در کنار دیگر فیلم گذاشتن وسایل و ابزار مختلفی از این بازیگر جوایز نیز در فروش از جمله خود مردم انتخاب جایزه برای مورد علاقه بازیگر نقش اول مرد در یک فیلم کمدی عکس متحرک از سال 1992.

مارتین نولان, مدیر اجرایی Julien این مزایده گفت: “جولین مزایده را هیجان زده برای ارائه این رویداد حراج که جشن هنرمندی استیو مارتین یکی از جهان محبوب ترین و تحسین هنرمندان از زمان ما و منحصر به فرد و اصلی سوپراستار که نابغه خلاق می داند هیچ مرزهای.”

حراج با عنوان “اموال از مجموعه ای از استیو مارتین” می گیرد در 18 جولای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>