‘او را بیشتر انجام می شود در 24 ساعت از شما تمام عمر خود را’: کتی هاپکینز گفت: برای تعظیم قبل از شاه’ بیش از مارکوس Rashford انتقاد

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

کریستال پالاس مدافع پاتریک فن آنهولت دفاع می کرد مارکوس Rashord از انتقاد از کتی هاپکینز در رسانه های اجتماعی پس از او مورد حمله قرار مبارزات انتخاباتی خود را برای اطمینان از غذای رایگان را برای کودکان محروم در انگلستان در تابستان امسال است.

Rashford نام دولت برای اطمینان از سیاست خود را از وعده غذایی رایگان کوپن برای تلاش خانواده ها در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به تعطیلات مدرسه. داشتن دو برابر کردن سیاست پایان تاریخ در دوشنبه بوریس جانسون ساخته شده U-نوبه خود در روز سه شنبه و اعلام کرد وعده غذایی کوپن در دسترس خواهد بود از طریق تابستان است.

هاپکینز یک infamously تحریک آمیز جناح راست مفسر با انتقاد از کمپین نشان می دهد پول مالیات دهندگان باید نسبت به تغذیه کودکان گرسنه.

“عزیز @MarcusRashford,” هاپکینز توییتی. “آیا شما فکر می کنم زنان باید فکر می کنم در مورد چگونه آنها می رویم به تغذیه کودک قبل از آنها تصمیم به آن را? من نمی خواهم به پرداخت برای تغذیه افراد دیگر بچه ها. شما به انجمن خوش آمدید. با تشکر از شما, کتی هاپکینز.”

در حالی که منچستر یونایتد و انگلستان رو به جلو Rashford نادیده گرفته هاپکینز فن آنهولت به زودی پاسخ داده است. “او انجام می شود بیشتر برای این کشور در 24hours از شما تمام عمر خود را” هلندی مدافع توییتی. “تعظیم قبل از یک پادشاه است.”

تعامل بین فن آنهولت و هاپکینز آخرین چندین چابک مبادلات. در اوایل این ماه در پاسخ به رسانه های اجتماعی روند #BlackOutTuesday حمایت جهانی سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات پس از قتل جورج فلوید هاپکینز در توئیتر خود نوشت: “امروز #whiteoutwednesday. من در مدت کوتاهی بود با ارسال یک عکس از من. با تشکر از شما.”

فن آنهولت توییتی در پاسخ به: “من نمی دانم که او چه کسی است اما وای…2020 نیاز به انصراف از شما” که هاپکینز پاسخ داد که او یک “سیاه و سفید و مسیحی محافظه کار” اضافه کرد: “شما ممکن است زانو زدن و بوسه حلقه من.”

هاپکینز شهرت یافت در سال 2007 نسخه از تلویزیون واقعیت نشان می دهد که شاگرد و رفت و در را حرفه ای از ظالمانه و اغلب نظرات توهین آمیز به عنوان یک مقاله نویس و مجری رادیو. او چپ LBC رادیو در سال 2017 مدت کوتاهی پس از تماس برای یک “راه حل نهایی” پس از منچستر عرصه بمباران. او از دست رفته مورد تهمت آورده شده توسط نویسنده جک مونرو را در همان سال به فروش خانه خود را به منظور پرداخت £24,000 خسارت و £107,000 در هزینه های قانونی.

Rashford, 22, به تازگی برنده جایزه از بالا, کلانتر, Greater Manchester برای “برجسته فعالیت و کمک به جامعه” شناخت خود “بشر دوستانه اعمال کردار و محبت در طول Covid-19 همه گیر”. او با همکاری FareShare برای کمک به توزیع مواد غذایی خیریه جمع آوری £20m که رفت و نسبت به ارائه سه میلیون وعده غذا در هفته به مردم آسیب پذیر در طول مستند.

“فقط در نگاه در آنچه که ما می توانید انجام دهید زمانی که ما با هم می آیند” او در توئیتر خود نوشت پس از آنکه دولت اعلام کرد قصد خود را برای اجرای پیشنهاد خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید