هری پاتر فن سایت فاصله خود را از جی کی رولینگ بیش از فراجنسیتی نظرات

دو تا از بزرگترین هری پاتر فن سایت ها باید فاصله خود را از جی کی رولینگ به دلیل باورهای خود در مسائل تغییر جنسیت.

وب سایت چکه کن دیگ و Mugglenet منتشر شد بیانیه مشترک گفت که بهترین فروش نویسنده دیدگاه در “حاشیه رانده مردم” هستند “با این پیام از پذیرش و توانمندسازی پیدا کنیم و در کتاب ها و جشن هری پاتر جامعه”.

هر دو وب سایت اعلام کرد که دیگر نمی خواهد ارائه لینک به رولینگ, وب سایت شخصی با استفاده از عکس خود و یا نوشتن در مورد دستاوردهای او است که ربطی به دنیای هری پاتر.

در این بیانیه همچنین گفت که رولینگ به حال ابراز “مضر و رد اعتقادات در مورد آنچه در آن به معنی یک فرد همجنسگرا”.

ماه گذشته رولینگ مورد انتقاد قرار گرفت و پس از ارسال از یک سری از توییت که به طور گسترده ای به عنوان “ضد ترانس” که او پس از آن با طولانی پست وبلاگ. مقاله مورد انتقاد قرار گرفت توسط همجنسگرایان+ حمایت گروه ها و دیگران برای حاوی اشتباهات و تداوم مضر باورهای مردم تغییر جنسیت.

سایت های فن باید بیش از یک میلیون ترکیب Facebook followers. در بیانیه خود گفتند که اعضای آن را دشوار برای صحبت کردن در برابر داشتن نویسنده محترم کار خود را برای مدت طولانی, اما مشخص شده است که “این اشتباه خواهد بود به استفاده از سیستم عامل های ما برای مقابله با آسیب های او باعث شده است”.

“ما موضع استوار است: زنان تغییر جنسیت زنان هستند” آنها ادامه داد. “تغییر جنسیت مردان مرد هستند. غیر دودویی مردم غیر دودویی. افراد دو جنسیتی وجود داشته باشد و نباید مجبور به زندگی در دودویی. ما ایستاده با طرفداران هری پاتر در این communties.”

رولینگ اخیرا در توییتی fulsome ستایش از منی ترسناک رمان استفان کینگ, اما حذف نظر او زمانی که بدبختی نویسنده توییتی برگشت: “Trans زنان به زنان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>