خرید رپورتاژ

Apple Magic Keyboard iPad Pro
اپل نسل دوم سحر و جادو صفحه کلید برای iPad Pro در حال حاضر آغاز ورود به برخی از مشتریان و در اینجا اولیه دست نگاه کنید. آن را در حال حاضر بهترین راه برای تجربه جدید لای شیار پشتیبانی معرفی شده در iPadOS 13.4. صفحه کلید متصل مغناطیسی قرار می دهد و لمسی بر روی صفحه نمایش با یک شناور معلق طراحی برای صاف تنظیمات زاویه دید تا 130 درجه است. ادامه مطلب برای دو فیلم و اطلاعات بیشتر.این اندازه کامل صفحه کلید همراه با نور پس زمینه کلید و یک قیچی ساز ارائه می شود که 1mm, سفر ارائه راحت و پاسخگو تجربه تایپ کردن بدون در نظر گرفتن اگر شما در حال کار بر روی یک میز و یا دامان. کلیک کنید در هر نقطه لای شیار کاملا مکمل های لمسی برای اولین بار طراحی اپل برای, مایع, ناوبری آسان مکان نما کنترل و تنظیم دقیق. به علاوه USB-C عبور از طریق شارژ بدان معنی است که پورت نگه داشته است رایگان برای لوازم جانبی از جمله درایوهای خارجی و نمایش می دهد.

Magic Keyboard for 11-inch iPad Pro (2nd Generation) - US English
سحر و جادو صفحه کلید برای 11-inch, iPad Pro (2nd Generation) – US English

  • همه جدید سحر و جادو صفحه کلید شگفت انگیز همراه برای iPad Pro.
  • این ویژگی بهترین تجربه تایپ کردن همیشه بر روی iPad لای شیار که باز می شود تا راه های جدید برای کار با iPadOS یک USB-C پورت برای شارژ کردن نور پس زمینه صفحه کلید و جلو و عقب حفاظت.
  • با شناور سگدست طراحی iPad Pro متصل مغناطیسی و اجازه می دهد تا شما را به آرامی تنظیم برای زاویه دید مناسب برای شما.
  • سازگاری: iPad Pro 11-inch (1st و 2nd generation)

لای شیار پشتیبانی در iPadOS طراحی شده است برای کار با برنامه های مشتریان با استفاده از هر روز. نوشتن و ویرایش متن گردیده است در صفحات و یادداشت ها, کار با اشیاء متعدد در Keynote است راحت تر از همیشه قبل از و اضافه شده سطح از دقت ساخت و سازماندهی و حتی بزرگترین گسترده در اعداد ساده تر” با توجه به اپل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de