آرایشگری و آرایشگاه باز: چه جدید در قوانین و دستورالعمل ها و آنها بی خطر است ؟

پس از تبادل نظر کوتاهی مو و به دنبال کمی کرک شده بر روی, زوم, تماس, ما در نهایت می توانید یک حرفه ای برش مو. آ

توسط FARDAALEFBA در 12 تیر 1399

پس از تبادل نظر کوتاهی مو و به دنبال کمی کرک شده بر روی, زوم, تماس, ما در نهایت می توانید یک حرفه ای برش مو.

آرایشگری و آرایشگاه مجاز به باز کردن در انگلستان از روز شنبه 4 جولای: همراه با بارها و رستوران ها و گالری های هنری و سینما.

اما دولت شده است محتاط در مورد امکان "تماس نزدیک خدمات" مانند آرایشگری چرا که آنها به سادگی انجام نمی دهد برای اجتماعی فاصله.

به جای یک برنامه گسترده از Covid-secure دستورالعمل صادر شده به صنعت برای اطمینان از حداکثر ایمنی که در آن ممکن است. پس چگونه امن است که آن را برای رفتن به ؟ و آنچه شما نیاز به دانستن قبل از بعدی خود را ریز ریز کردن?

آیا دولت با قوانین ؟

آرایشگری آرایشگران و دیگر "تماس نزدیک خدمات" شده است برخی از سخت ترین برای , دولت برای بازگشایی با توجه به نزدیکی بین مشتریان و کارکنان. در حال حاضر آنها مجاز به باز کردن برای خدمات است که "مربوط به برش و یا درمان مو بر روی سر" اما این را شامل نمی شود خدمات مانند ناخن سالن های برنزه یا سایر سالنهای زیبایی.

همه آرایشگری و آرایشگاه نیاز به نگه داشتن موقت رکورد از مشتریان برای 21 روز و وجود خواهد داشت نه بیشتر خود به خودی آرایشگر سفر به عنوان آنها باید کار یک قرار ملاقات-تنها سیستم. هنگامی که مشتریان کتاب باید به آنها گفته شود به تنهایی و به موقع (نه زود برای جلوگیری از loitering) و Covid-نمایش (خواسته در صورتی که علائم).

به عنوان اجتماعی فاصله ممکن نیست در اینجا yما سلمان را مجبور به پوشیدن گیر با توجه به دولت در قوانین. نه تنها خود را در آرایشگاه نگاه متفاوت اما آنها را صدا های مختلف ملی مو و زیبایی فدراسیون نیز دلسرد صحبت کردن و آرایشگری شده است گفت: برای حفظ موها-زمان برش را به حداقل برساند و هر چهره به چهره و بحث را به سمت به سمت.

نیز وجود خواهد داشت هیچ مجله در ارائه شما را مجبور به پوشیدن لباس های یکبار مصرف صحن طول برش (اگر نه لباسهای باید شسته و بعد از هر مشتری). وجود دارد به احتمال زیاد صفحه نمایش در شستشوی ایستگاه های تماس برای تمام پرداخت ها (به طوری که هیچ نقدی راهنمایی). اگر خود را از آرایشگاه به خانه شما می آید شما باید در مورد چگونگی اجتماعی فاصله را رعایت شود.

چگونه امن هستند آرایشگری و آرایشگاه?

دکتر کلارک می گوید: "شما در نزدیکی به کسی که وجود دارد یک مقدار مشخصی از خطر - اگر آنها [سلمان] در حال حمل این ویروس پس از آن یک رودريها قصد ندارم به شما ارائه می دهد حفاظت کامل از آنجا که زمانی که آنها صحبت کنید و یا تنفس است که به کارگردانی رو به پایین. وجود دارد هیچ پاسخ ساده به این چیزهایی که شما رو به وزن خطرات برای خودتان."

Dr دینگولل می گوید: "آرایشگری نیست به صرف مقدار زیادی از زمان چهره به چهره با مشتریان تعامل از طریق آینه به طور معمول. در یک حس مشتری بهترین حفاظت است که با داشتن اعتماد به نفس در استانداردهای از این مکان استفاده می شود که به استریل بودن به هر حال."

چه می تواند شما را به نگه داشتن امن است ؟

  • پوشیدن یک ماسک صورت - اگر شما می توانید. دکتر کلارک می گوید: اگر شما یک فرد عصبی شما ممکن است می خواهم به پوشیدن صورت پوشش, اما البته این نیاز به قلاب در اطراف گوش خود را به منظور کوتاه کردن مو در حالی که با پوشیدن آن است.

  • در نظر گرفتن یک آرایشگاه را به خانه شما می آیند. دکتر کلارک می گوید که کاهش خطر در شرایط کاهش تعداد زیادی از مردم شما را در تماس با آمد - اما پس از آن شما را اجرا خطر است که فرد در آوردن این ویروس به خانه خود را. شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن یک آل نقاشی ابرنگی باغ قطع اگر باران نیست به عنوان انتقال ریسک است که همیشه پایین تر خارج است.

  • آگاه باشید از آنچه شما را لمس. یک بار دیگر بهترین راه برای نگه داشتن خود را امن است به تکیه بر اصول اساسی دولت بوده و تکرار برای ماه بیشتر نگه داشتن دست های خود را تمیز. دکتر کلارک توصیه به مصرف یک بطری از دست sanitiser. You ممکن است بخواهید به یک کتاب و یا مقاله خود را - مطمئن شوید که شما در حال معقول در مورد جایی که شما را لمس و یا قرار دادن همه چیز را - از جمله تلفن همراه خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب