آرایشگری در سراسر انگلستان آماده بازگشایی در نیمه شب به نگه دارید تا با تقاضای مشتری

آرایشگری صلیب انگلستان در حال آماده سازی برای باز کردن در نیمه شب و کار از طریق به صبح در تلاش برای دیدار با تقاضا از مشتریان به دنبال یک پست-مستند تر و تمیز.

پس از سه ماه سالن مو و آرایشگران داده شده است چراغ سبز برای باز کردن درهای خود را در 4 ژوئیه است. لقب “سه شنبه”, تاریخ, خواهد, همچنین ببینید, میخانه ها, رستوران ها و کافه ها بازگشایی اما با سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

در مواجهه با یک پرونده از قرار ملاقات بسیاری از سالن را ساخته اند تصمیم به شروع به سر با باز کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

ساندرلند-بر اساس آرایشگاه دبرا Adamson نشان داد او به طور کامل رزرو شده برای بعد از پنج هفته و برنامه ای در کار هفت روز هفته به نگه دارید تا با تقاضا است.

صاحب سالن نیز موافقت کرده است برای باز کردن در نیمه شب برای یک مشتری وفادار که موفق به امن یک قرار ملاقات بعد از آنها بودند به سرعت گرفته شده زیر بوریس جانسون اعلام در 23 ژوئن.

صحبت کردن با Good Morning انگلیس در حالی که با پوشیدن یک چهره سپر Adamson گفت: “او از جان گذشته است. او از جان گذشته است اما او نشده بود و موهای او انجام می شود و به مدت پنج ماه و با او سعی کنید در آنلاین ولی من هر وقت ملاقات برای مدت پنج هفته ،

“بنابراین من گفت:” کارن, آیا می دانید ؟ من انجام داده ام را مو که برای سال های بسیاری از من باز در نیمه شب و انجام موهای خود را در نیمه شب”. او شده است یک مشتری وفادار به من.”

Adamson افزود که او “بسیار هیجان زده برای بازگشت به کار” است و مطمئن ساخته شده او سالن و کارکنان آماده به جای اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

(صبح بخیر بریتانیا)

در جای دیگر کارول ریکابی که صاحب تاسک مو در کمدن در شمال لندن همچنین قصد دارد در باز کردن درهای سالن او در سکته مغزی از نیمه شب.

“این فقط یک چیز سرگرم کننده برای انجام [اما] ما مشغول هستید به هر حال” او گفت: همسرم. “ما به طور کامل رزرو شده تا از ساعت 7:00 صبح تا حدود ساعت 8 بعد از ظهر از آنجا که ما در حال گسترش مشتریان خود را به عنوان خوب دیگر مصرف بیش از هر وقت.”

ریکابی در ادامه به توضیح دهد که او دارای چهار سبک خواهد شد که همه کار اجتماعی-حقوقی در سالن با 15 دقیقه بین هر مشتری برای تمیز کردن.

صحبت از شکار,پست, Kirsty Piekuta صاحب Kapilli طراحی مو در ست ایوس گفت: سالن او است که با داشتن یک نیمه شب راه اندازی در 4 جولای برای کمک به یک مشتری اختصاص داده شده.

“ما تصمیم به انجام یک نیمه شب راه اندازی در 4 جولای برای یک مشتری که واقعا مشتاق به مو انجام می شود و در حال رفتن به دور در روز شنبه در انگلستان برای یک تعطیلات,” او گفت:.

“ما فکر می کنیم به او کمک کند با انجام این کار به عنوان ما به طور کامل رزرو آخر این هفته در روز است.”

برای اطمینان از سالن می تواند بازگشایی با خیال راحت دولت معرفی کرده است یک سری از دستورالعمل ها است که شامل سبک پوشیدن پشت بام ها و مشتریان با پوشیدن ماسک. نیز وجود خواهد داشت هیچ مجله در پیشنهاد دارد و به احتمال زیاد صفحه نمایش در شستشوی ایستگاه های تماس برای تمام پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>