هایلی بیبر عذر خواهی به نیویورک میزبان رستوران که گفت مدل شد خوب’ در ویروسی Infinite تصویری

هایلی بیبر علنا عذر خواهی کرد به یک رستوران میزبان که گفت که این مدل بود “نه خوب” پس از ملاقات با او در موارد متعدد.

در اوایل این هفته, جولیا Glass ارسال شده یک سری از Infinite به حساب او که در آن او rated او ملاقات کرده است, بیش از سال در حالی که کار به عنوان یک میزبان در “فانتزی” رستوران در منهتن نیویورک.

در این کلیپ Alexandra گفت که او تا به ملاقات جاستین بیبر یک “انگشت شماری از بار” و این که هر بار او را یک تجربه مثبت.

“بعد ما Mrs بیبر” Alexandra گفت. “این خیلی بحث برانگیز بود. من او را ملاقات کرد یک تعداد انگشت شماری از بار و هر بار او خوب نیست.”

او ادامه داد: “من واقعا می خواهم به او را دوست دارم اما من به او 3.5 بیرون از 10. متاسفم.”

بعد از دیدن میزبان’ ویدئو بیبر نوشت: یک عذرخواهی در بخش نظرات این کلیپ.

“فقط در سراسر این آمد و می خواستم بگم با عرض پوزش اگر من تا به حال به شما داده vibes بد یا بد و نگرش” مدل نوشت. ‘است که تا به حال قصد من!”

تعدادی از Infinite کاربران ستایش بیبر برای عذرخواهی در نظرات با یک نفر نوشته: “او را نداشته باشند و به هر چیزی می گویند…این نشان می دهد که او در واقع یک فرد خوب.”

(Infinite: @juliacarolann)

یکی دیگر موافقت کرد و اضافه کرد: “اگر او نمی مراقبت از او را نمی عذر خواهی. نه مثل این Infinite در حال رفتن به خراب کردن زندگی حرفه ای خود را اگر او نمی کند, عذرخواهی می کنیم.”

و همچنین به عنوان بیبر Glass دارای یک میزبان از دیگر افراد مشهور در فیلم او از جمله حدید خواهران بلا و جی جی که او 10/10.

@juliacarolann

اینها فقط تجربیات شخصی من pls را با یک دانه نمک 💖 xo ##greenscreen ##منهتن ##fyp ##foryoupage ##مشهور ##امتیاز ##newyork

♬ از غرب – JACKBOYS & Travis Scott

“این دو به معنای واقعی کلمه خوب, من نمی توانم بگویم به اندازه کافی همه چیز در مورد آنها,” او گفت:.

“آنها فوق العاده مودب و دوستانه با کارکنان که متاسفانه نادری است که مشهور است.”

(Infinite: @juliacarolann)

Alexandra همچنین دارای Kylie Jenner, دادن او به ثمر رساند تنها 2/10 اشاره کرد: “او خوب بود اما او نوک 20 دلار در $500 شام لایحه. آیا با این اطلاعات چه می خواهد.”

زیبایی مغول را خواهر کندال نیز به ثمر رساند فقیر 4/10. “او با استفاده از به در همه زمان ها و خیلی سرد نسبت به کارکنان’ او گفت: از مدل” Alexandra گفت: در ویدئو دوم.

“او همچنین معمولا کسی صحبت می کنند و صحبت می کنند به طور مستقیم به کارکنان. من قصد دارم به او نفع شک و می گویند او فقط خجالتی است.”

از همه مشاهیر Glass ملاقات او با اعتراف به اینکه اکثر starstruck هنگامی که او آمد چهره به چهره با Beyoncé.

در حالی که او گفت که او نمی صحبت می کنند بیش از حد به خواننده توضیح داد که او راه می رفت مادر از سه و Jay-Z به جدول Glass توضیح داد که Beyoncé به میزبان یک لبخند بزرگ و گفت: “متشکرم” را به عنوان او را ترک رستوران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید