Apple Mac Pro Wheels Skateboard
بله با قیمت 699 دلار به اپل Mac Pro چرخ کیت واقعی است و واقعا فراموش هزینه بیش از آی فون جدید SE. آنها به عنوان طراحی سفارشی فولاد ضد زنگ لاستیک و چرخ است که باعث لغزش شما Mac Pro را از زیر میز خود و یا در سراسر استودیو خود را یک نسیم است. خط بریل چاپ صفحه می خواست برای دیدن چگونه آنها می خواهم به انجام یک هیئت مدیره و نتایج جالب به حداقل می گویند. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.بر روی کاغذ آن را برای تلفن های موبایل مانند یک ایده واقعا خوب چون چیزی که واقعا می تواند به اشتباه زمانی که شما سوار یک مجموعه ای از چرخ است که هزینه 4-بار بیش از یک عرشه اسکیت? به خوبی به عنوان شما می توانید در ویدئو بالا از چند جهت چرخ های مطرح در مسئله تلاش برای حتی پایین رفتن از یک سطح شیب دار بسیار کمتر انجام کلاهبرداری مانند یک kickflip.

Apple Mac Pro Wheels Kit
اپل Mac Pro چرخ کیت

  • قرار دادن مک خود را نرم افزار بر روی چهار چرخ با Mac Pro چرخ کیت.
  • سفارشی طراحی شده از جنس استنلس استیل و چرخ لاستیکی آن را آسان به حرکت خود Mac Pro در اطراف, که آیا آن کشویی از زیر میز خود و یا در سراسر استودیو خود را.
  • نصب و راه اندازی مورد نیاز است. 1/4 اینچ به 4 میلی متر کمی سحر و جادو گنجانده شده است اما ابزارهای اضافی لازم است. جایگزینی مک پرو پا با چرخ می افزاید: حدود یک اینچ به ارتفاع قاب.
  • سازگار با Mac Pro (نسل فعلی)
  • می افزاید: بهبود تحرک خود را به Mac Pro