LEGO-Powered Submarine
LEGO Technic مجموعه طراحی شده به فشار محدودیت از آنچه آجر های رنگی می توانید انجام دهید اما آجر آزمایش کانال در یوتیوب تا به حال همه چیز را به سطح بعدی برای آخرین پروژه خود. برای ایجاد یک عملکرد لگو زیر دریایی این همه را با یک شیشه مهر و موم شده نگهداری مواد غذایی ظرف. کوپلینگ های مغناطیسی سپس اضافه شد برای انتقال قدرت از موتور الکتریکی به رانش ملخ هواپیما در خارج از کشتی. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.نئودیمیم آهن ربا نصب شده در موتور به جلو مجموعه ای دیگر متصل به پروانه در نتیجه اجازه می دهد برای انتقال قدرت بدون نیاز به تمرین هر سوراخ در بدنه زیردریایی. استارتر اضافه شد برای خنثی شناور و یک بار همه چیز به پایان رسید آن مورد آزمایش قرار گرفت در یک استخر. فقط یک نکته: به عنوان آن را به پایین استخر فشار اضافی ناشی از درب به انعطاف پذیری درون آن را غیر ممکن برای زیردریایی به سمت بالا حرکت می کند.

LEGO Technic App-Controlled Top Gear Rally Car 42109 Racing Toy Building Kit, New 2020 (463 Pieces)
LEGO Technic برنامه کنترل Top Gear رالی ماشین 42109 اسباب بازی مسابقه ساخت کیت جدید 2020 (463 قطعه)

  • اجازه دهید ماشین مسابقه طرفداران را در یک چالش رانندگی با این LEGO Technic برنامه کنترل Top Gear رالی ماشین عمل از طریق یک دستگاه هوشمند با صفحه نمایش 3!
  • این اسباب بازی رالی ماشین مدل کنترل از طریق LEGO Technic کنترل+ برنامه و منتشر شده توسط پیشرفته Smart Hub با 1 XL موتور و 1 L موتور برای یک تجربه بازی همهجانبه معتبر حرکات و ساعت ها سرگرم کننده!
  • ساخت, ماشین, دانلود نرم افزار و آماده برای عمل با چند تابع کنترل است که اجازه می دهد تا رانندگان رفتن به جلو هدایت شتاب ترمز, بازی جلوه های صوتی و دریافت بازخورد زمان واقعی!
  • این لگو تکنیک برنامه کنترل racecar ایجاد بی پایان ساخت-و-بازی سرگرم کننده و اکشن است که در آن پر از تعطیلات, تولد و یا anyday هدیه برای کودکان و نوجوانان سنین 10+ که مانند ساختمان چالش های Top Gear رالی ماشین اسباب بازی کنترل از راه دور ماشین
  • در بیش از 26 سانتی متر (10″) طول 10 سانتی متر (3″) بالا و 14 cm (5″), گسترده, این, موتور ماشین اسباب بازی است که به اندازه مناسب برای رانندگی و یا برای نمایش; لطفا توجه داشته باشید این مجموعه سازگار با لگو قدرت عملکرد سیستم