تازی نقد و بررسی: چیزی رفته چپ چپ زمانی که تام هنکس نتواند به جذابیت

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 20 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Dir: Aaron Schneider. بازیگران: Tom Hanks, Stephen Graham, دستبرد زدن, Morgan کارل Glusman, Elisabeth Shue. 12 cert و 91 دقیقه.

این فیلم که در کنار صفحه نمایش بزرگ این تابستان با تعطیلی سینما متوقف اصلی خود را آزادی طرح هیچ شده اند abjectly وحشتناک است. به جای این که آیا آن Judd apatow آمده dramedy پادشاه استاتن آیلند یا pepto bismol رنگ پیش فرض تور جهانیآنها تمام شده است قاطعانه خوب – لذت بخش به خوبی ساخته شده حواس او را پرت است که رفتن به پایین به راحتی و به زودی فراموش می شود. تازیهای جنگ جهانی دوم دریا, هیجان انگیز offloaded: به تلویزیون اپل+ سونی, تصاویر نمی باک که روند.

آن ستاره و فیلمنامه حساس آغوش که تام هنکس بوده است در این آبها قبل از. به عنوان فرمانده نیروی دریایی ایالات متحده, کشتی او زنده رواقی اگر خالی از سکنه شکیبایی, ارتش کاپیتان او در بازی Saving Private Ryan. واضح و آشکار وجود دارد سایه کاپیتان فیلیپسهم با هنکس و خدمه خود را تقریبا به طور کامل محدود به یک محاصره قایق برای مدت فیلم. شما نیمی انتظار آن را برای شستن در ساحل و برای هنکس برای پیدا کردن دوستان با یک, والیبال, فقط به تکمیل hat-trick از نكن. اما چنین آسان خاطره هنکس فیلم رفته تنها افزایش تازی's قابل مقایسه صافی.

تنظیمات یو اس اس Keelingیک ناوشکن نیروی دریایی است که باید منجر به یک کاروان از کشتی های حمل و نقل سربازان متفقین و لوازم به لیورپول. هنکس است که ارنست Krause, مردی اتهام, گیر افتاد, خود وظیفه اخلاقی و خود را قابل فهم ناامنی است. بازی تا حد زیادی در زمان واقعی عکس های شرح داری به عنوان Keeling بمباران شده است با اژدر و تهدیدات این فیلم مانند 24 در دریاهای آزاد است.

آن را نیز به شدت کاربردی بیشتر در سرمایه گذاری دقت تاریخی (غیر قابل نفوذ نیروی دریایی اصطلاحات فراوان) از سینمایی درام. گره به Krause بشریت هرگز بیش از بیهوده بزرگ Elisabeth Shue airlifted به عنوان "همسر" برای چند تا حد زیادی سکوت flashback توالی به عنوان او به خاطر بار بهتر است. Krause, خدمه, بازی های برگزار شده توسط شخصیت قوی بازیگرانی چون Stephen Graham, راب مورگان و کارل Glusman هستند و تصویر زمینه.

شاید خیلی از این فیلم شخصیت محور وزن رو از دست داده در ویرایش; فیلم ساعتها در در اندک 90 دقیقه. آنچه در اینجا fleetingly خطر ناک مدیر آرون اشنایدر نصب چشمگیر دریا اکشن پر از امواج توفنده و نزدیک نتواند اما آن را نیز چیزی از دست رفته. هنکس توصیف کرده است تازی به عنوان یک پروژه مورد علاقه و ابراز ناامیدی جزئی بیش از آن حرکت به اپل اما آن را فاقد روح و یا گرما او تا به طور منظم به ارمغان می آورد به این نوع از فیلم است. هیچ دلخراش تطهیر هیچ سمت راست-از-treacly طرح تبدیل می شود. که به خوبی ممکن است نقطه – هر شخصیت بیچهره طراحی – اما آن را می سازد تازی puzzlingly بی اثر است.

Hanks, هر دو بر روی صفحه نمایش و خاموش ارائه می سوپ مرغ برای روح در خواب خود را. جهنم او را صرف بیشتر از سال 2020 ساخت ما احساس متناوب می کند – می شود آن را از طریق آرامش میدین که با او جنگیدند Covid-19 یا زمان او فرستاده ماشین تحریر به یک مورد آزار واقع شدند جوانی به نام تاج. که آن را ترجمه و در اینجا باید مورد بررسی قرار گرفت. نادر است هنکس فیلم که برگ شما احساس مطلقا هیچ چیز.

تازی cیک جریان می شود از طریق تلویزیون اپل+ از 10 جولایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de