Grenfell: آدل را عقب نگه اشک طول عاطفی, پیام های تصویری در سومین سالگرد آتش

Adele ستایش است قربانیان Grenfell برج آتش برای خود “تداوم” در یک پیام ویدیویی سومین سالگرد این رویداد ویرانگر.

بزرگداشت 2017, آتش, که در طی آن حداقل 72 نفر فوت کرده اند که “سلام” خواننده فیلم برداری یک ویدیو از صفحه اصلی برای Grenfell ایران روز یکشنبه (14 ژوئن).

آدل که کشف شد در صحنه آتش تنها چند ساعت پس از این شکست در سال 2017 گفت: “من می خواهم به ارسال به همه شما امروز و شما اجازه می دانم که من فکر می کنم که من همیشه انجام دهید.

“حتی اگر ما نیاز به انجام این کار در دنیای مجازی, آنلاین, در سال 2020 زوم زندگی به عنوان آن است که آن را هنوز هم بسیار مهم است برای ما به سوگواری با هم و برای ما به یاد داشته باشید که شب و به تأمل در آن و همچنین منعکس کننده که در آن ما در حال حاضر است.”

او ادامه داد: “من فکر می کنم که در این سال بیش از هر زمان دیگری شده است وجود دارد هرگز زمان مناسب برای ما واقعا ورزش رفاقت و شفقت و روشن فکری و پشتکار. پشتکار برای پاسخ. پشتکار برای عمل است.

“این یک واقعیت علمی است که انسان بسته حیوانات – ما قرار نیست به چپ در خود ما است. ما باید با یکدیگر برای زنده ماندن و این چیزی است که من واقعا در عمل با Grenfell جامعه است.”

“من هرگز نقل مکان کرد و یا پس از یک گروه از مردم قبل از. انعطاف پذیری خود را به هیچ یک دوم است” این خواننده گفت: “این یکی از proudest چیزهایی را درگیر با Grenfell ایران و به حمایت از مبارزه برای عدالت واقعی.

“من خیلی غم انگیز است که ما همه با هم اگر چه امروز به دلیل آن است که همیشه بسیار حزن انگیز رویداد وقتی که همه با هم می شود آن را نیز زیبا و بچه ها در حال اجرا هستند در اطراف و من نمی توانم صبر کنید برای شنیدن همه چیز در مورد آنها,” او گفت:.

“و من می دانم که قبل از سالگرد سال آینده است که همه ما می تواند انجام این کار است و من نمی توانم صبر کنید. من نمی توانم صبر کنید تا وجود دارد و من نمی توانم صبر کنید تا ببینید همه شما.”

امضای کردن Adele گفت: “من دست همه شما من نمی توانم صبر کنید تا ببینید همه شما و مثل من گفت: من به فکر شما امروز بیشتر از همیشه. ایمن ماندن می گویند سالم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید