Checharose مرگ: Mythbusters, سفید, خرگوش پروژه میزبان و جنگ ستارگان مهندس می میرد ناگهان در سن 49

Checharose میزبان از بوستر و Netflix سری خرگوش سفید پروژهدرگذشت سالخورده 49.

به مهندس برق و robotocist درگذشت ناگهانی از آنوریسم مغز است.

“ما دل به شنیدن این خبر غم انگیز در مورد اعطای. او بخش مهمی از ما کشف خانواده و واقعا مرد فوق العاده. افکار ما و donating به خانواده اش” یک نماینده گفت: روز دوشنبه (13 جولای).

Imahara برنده طرفداران پس از جایگزینی Scottie چاپمن به عنوان میزبان در MythBusters در سال 2005. او در سمت چپ نشان می دهد در سال 2014 و دو سال بعد پیوست با شرکت خود میزبان Kari بایرون و حزب محافظه Belleci برای خرگوش سفید پروژه.

سری دیدم سه نفر بررسی حوادث از فرهنگ پاپ علم و تاریخ است.

بایرون پرداخت ادای احترام به Imahara در توییتر نوشته: “گاهی اوقات من آرزو می کنم من تا به حال یک ماشین زمان است.”

یکی دیگر از Imahara را Mythbusters شرکت میزبان, آدم وحشی نوشت: “من در از دست دادن. بدون کلمات. من بخشی از خانواده ها با checharose گذشته بیش از 22 سال است. اعطای بود واقعا درخشان مهندس هنرمند و مجری بلکه فقط چنین سخاوتمندانه بی قید و ملایم فرد است. کار با اعطای بود بسیار سرگرم کننده است. من از دست من.”

پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه جنوب کالیفرنیا Imahara در بر داشت لوکاس فیلم را THX و صنعتی نور و سحر و جادو (ILM) بخش. او شرکت در تولید فیلم از جمله دنیای گمشده: پارک ژوراسیک, هوش مصنوعی: هوش مصنوعی و جرج لوکاس جنگ ستارگان prequel trilogy.

Checharose با ‘بوستر” و ” خرگوش سفید پروژه شرکت میزبان Kari بایرون و حزب محافظه Belleci (رکس امکانات )

Imahara اعتبار برای نصب چراغ های جدید بر روی R2-D2 به روز رسانی droid برای نسل جدید است.

او همچنین به یاد برای ظاهر شدن به عنوان شخص وابسته در The Late Late Show with Craig Ferguson, که در آن او ایجاد شده معروف ربات جف پترسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>