مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دولت متهم شده است که تلاش برای جلوگیری از توسعه رقیب coronavirus برنامه در حالی که آن را به دنبال خود شکست خورده تماس با ما-ردیابی فن آوری است.

پروفسور تیم اسپکتور از کالج کینگ لندن ادعا کرد مقامات “مانع” تیم خود را Covid-19 symptom tracker است که 3.5 میلیون کاربر پس از آنها برای اولین بار تماس خدمات سلامت را tech بازوی NHSX در ماه مارس.

او گفت که دولت حاضر به حمایت از این “COVID علامت مطالعه” برنامه با وجود استفاده از اطلاعات آن برای جلسات علمی آن مشاوران و سراسر اکثر ادارات.

“ما تا به حال بحث و گفتگو با آنها را از پایان ماه مارس گفت: چرا شما به استفاده از برنامه ما و آنها گفته اند که ما نمی تواند انجام دهد که به دلیل عمومی خواهد بود اشتباه گرفته شود که برنامه ما و آنها قادر نخواهد بود برای تمایز بین این دو” گفت: رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه.

استاد اپيدميولوژی ژنتيک همچنین گفت: ناظر: “ما مانع از ابتدا در ماه مارس زمانی که ما برای اولین بار تماس NHSX… بسیاری از سیگنال های رفت و به جاهایی مثل دانشگاه من دانشگاه پزشکی خیریه و رویال کالج ها به پشت برنامه ما چون که با دخالت خود یکی است.”

پروفسور Spector در حال حاضر برنامه ریزی برای راه اندازی یک کمپین عمومی به فشار دولت برای بازگشت به تیم خود برنامه که او مدعی شد: “بهترین راه برای پیگیری آنچه اتفاق می افتد با ویروس”.

“این واقعا عادلانه نیست همه این افراد در حال کمک و آن را علنا به رسمیت شناخته شده,” او اضافه شده است.

دولت نیز unsupportive از دیگر برنامه های جوهر C-19 که قرار بود توسط انجمن شرکت امنیتی تحریک با توجه به شرکت, مدیر عامل, Ian Gass.

“من تصور کردم که فقط یک وجود دارد بسیاری از وحشت رفتن در محافل دولتی و آنها نمی دانند چه کاری انجام دهید و یا چگونه به آن را انجام دهد” آقای Gass گفت: ناظر. “آنها رندانه است که آنها انجام می دهند و ما نمی خواهید دیگران آن را انجام می دهند.”

می آید پس از آنکه دولت در حال غرق قصد دارد به منظور توسعه یک سفارشی ساخته شده NHS تماس با ردیابی برنامه و اعلام کرد که رفتن به تغییر در تکنولوژی ارائه شده توسط اپل و گوگل است.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: محاکمه این برنامه نشان داد یک “ویژگی های سد” که به معنای آن است که برداشت فقط 4 درصد از تماس ها در گوشی های اپل و 75 درصد از تماس ها در گوشی های آندروید.

استاد Spector واکنش به tweeting: “برای 3 ماه NHSx و NHS انگلستان حاضر به حمایت از ما covid علامت برنامه یا کار با ما 3.5 میلیون کاربران اختصاص داده شده به دلیل بیمه خدمات درمانی Covid-19 تماس با ما-ردیابی نرم افزار – و در حال حاضر زنده است یا مرده. یکی دیگر از فرصت هدر رفته!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im