دولت با اعتماد به نفس آن را می توانید با خیال راحت بازگشت طرفداران به ورزش اما stadia خواهد بود نه کامل تا سال آینده

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دولت با اعتماد به نفس آن را می توانید پیاده سازی اقدامات برای اطمینان از تماشاگران می توانید با خیال راحت بازگشت به استادیوم میان Covid-19 همه گیر در این کشور وزیر ورزش گفته است.

دولت با هدف بازگشایی نخبگان ورزشی برای طرفداران به طور گسترده تر از 1 اکتبر پس از اعلام برنامه های این ماه اجازه می دهد تا تماشاگران در انتخاب حوادث به “تست استرس’ دستورالعمل جدید.

کریکت دوستانه بود باز به تعداد محدودی از تماشاگران در حالی که جهان اسنوکر قهرمانی در بوته و Goodwood اسب مسابقه جشنواره نیز خلبان حوادث.

“این که آیا آن استادیوم ورزشی و یا تئاتر ما دیده ایم در کشورهای دیگر وجود دارد یک راه برای دریافت کامل مخاطبان بدون واکسن” وزیر ورزش Nigel Huddleston گفت ،

“من مطمئن هستم که وجود دارد اقدامات است که می تواند در جای خود قرار داده است که می تواند به هر دو کسانی که شرکت در ورزش و تماشاگران اعتماد به نفس است که آنها در حال رفتن به جایی امن است.”

ارشد دولت مشاور جیمز کلدر هشدار داده بود که سالن های ورزشی در انگلستان بودند بعید به دریافت چراغ سبز برای پر کردن ظرفیت این سال است.

“من خواهد بود بسیار شگفت زده شد اگر ما می تواند کامل stadia در این سال به عقب” او گفت:. “در واقع من فکر می کنم آن احتمالا نیاز به یک واکسن و همچنین بالا گرفتن رای از این واکسن قبل از ما واقعا می توانید ببینید ظرفیت کامل استادیوم.”

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>