گوگل و توییتر و مایکروسافت و زوم حاضر به افتخار هنگ کنگ اطلاعات درخواست بیش از چین جدید قانون

گوگل, مایکروسافت, توییتر و زوم کرده اند گفت: همه آنها در حال بررسی حضور خود را در هنگ کنگ زیر معرفی جدید امنیت ملی قانون از دولت چین.

آن به شرح زیر Facebook, پیام پلت فرم تلگراف و Infinite مصرف اقدام مشابه.

گوگل گفت که این امر ادامه بررسی هنگ کنگ درخواست برای حذف محتوای تولید شده توسط کاربر از خدمات خود را اما نمی خواهد مطابق با درخواست داده تا آن را بررسی کرده قانون است.

با توجه به شرکت ارقام هنگ کنگ دولت درخواست اطلاعات از گوگل 105 بار.

در حالی که گوگل در دسترس است در چین, این فروش از حضور در هنگ کنگ مشغول به کار با شرکت های چینی برای ترویج آگهی خارج از کشور.

“با توجه به سرعت سریع است که در آن جدید امنیت ملی قانون در چین منتقل شده است و آن را تنها منتشر شده در تمامیت آن برای اولین بار هفته گذشته تیم ما در حال بررسی این قانون به ارزیابی پیامدهای آن به خصوص به عنوان برخی از شرایط این قانون مبهم و بدون تعریف روشن” توییتر سخنگوی گفت.

“مانند بسیاری از منافع عمومی سازمانهای جامعه مدنی و رهبران و نهادهای صنعت و همسالان ما قبر نگرانی در مورد هر دو روند توسعه و قصد کامل این قانون” آنها را ادامه داد.

مایکروسافت که صاحب LinkedIn و بینگ, موتور جستجو تنها یکی از عمده ما شرکت های فن آوری به کار در چین اما با این حال نقد و بررسی آن تصمیم گیری تحت قانون.

“همانطور که ما را با هر گونه قانون جدید ما در حال بررسی قانون جدید به درک پیامدهای آن” مایکروسافت گفت: مستقل.

“در گذشته ما به طور معمول تنها تعداد نسبتا کمی از درخواست از هنگ کنگ, مقامات, اما ما در حال توقف ما در پاسخ به این درخواست به عنوان ما انجام بررسی ما است.”

ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم نیز گفت که این امر می تواند توقف داده درخواست از دولت چین.

“زوم پشتیبانی رایگان و تبادل افکار و ایده ها. ما مفتخریم به منظور تسهیل معنی دار مکالمات و حرفه ای و همکاری در سراسر جهان است. ما به طور فعال نظارت بر تحولات در هنگ کنگ SAR, از جمله هر گونه بالقوه ارشاد از دولت ایالات متحده” این شرکت اعلام کرد.

زوم قبلا انتقاد مطابق با درخواست از دولت چین که منجر به یک فعال سیاسی در خارج از چین داشتن حساب خود را به طور موقت به حالت تعلیق درآمد.

این قانون در سوال این است که چین جدید امنیت ملی قانون است. قانون لیست چهار دسته از جرائم: تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با یک کشور خارجی و یا عناصر خارجی.

اما وسعت این قانون به این معنی است که می توان آن را به عنوان یک “تعبیری برای هر چیزی و یا هر کسی که حزب حاکم کمونیست چین (CCP) disapproves از”.

یک مرد در حال حاضر به اتهام “ramming” چند پلیس در یک تظاهرات در هنگ کنگ است. او حامل یک نشانه و گفت “آزاد هنگ کنگ انقلاب, از زمان ما”. که شعار غیر قانونی است در هنگ کنگ به عنوان آن connotes طلبی و براندازی تحت قانون.

کتاب های طرفدار دموکراسی نویسندگان در هنگ کنگ کتابخانه های عمومی نیز حذف شده است توسط مقامات.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>