بالن گوگل اینترنت فرستاده شده به هوا در کنیا برای ارائه 4G از آسمان

گوگل-ایجاد-اینترنت را فعال کنید بالن فرستاده شده اند به لبه فضا به منظور ارائه اینترنت در کنیا.

این فن آوری با هدف به مردم اجازه می دهد که یا محروم یا به طور کامل unserved توسط کنونی اینترنت زیرساخت قادر به دریافت آنلاین با ارسال اتصالات در طول 31,000 کیلومتر مربع است.

در نهایت وجود خواهد بود 35 از انرژی خورشیدی بالن معلق در هوا بیش از افریقا با انرژی خورشیدی اجازه می دهد آنها را به شناور در هوا مانند شناور برج های تلفن همراه.

تکنولوژی اجرا شده توسط لون است که متعلق به شرکت گوگل شرکت مادر الفبا. آن را به عنوان یکی از گوگل بسیاری از “moonshots” با نسخه های اولیه ایجاد شده از آبجو کولر و روتر فای.

اما لون به تدریج گسترش یافته و در حال حاضر در نهایت ارائه اتصال به اینترنت در یک تجاری راه برای اولین بار.

برای لحظه لون شبکه ممکن است متناقض به عنوان نه همه از بالن مستقر شده اند. برای دریافت کامل 35 یا بیشتر است که موجب خواهد شد تا خدمات اولیه بیشتر از شناور دکل راه اندازی خواهد شد با استفاده از ابزار ویژه از آمریکا و قبل از انجام توسط جریان باد به کنیا.

تست در حال حاضر نشان داد که اتصالات را downlink سرعت 18.9 Mbps نوشت اجرایی Alastair Westgarth. که قابل مقایسه با برخی از اتصالات WiFi و به راحتی به اندازه کافی نه تنها برای تماس های صوتی و ارسال پیامک اما حتی جریان ویدئو مانند یوتیوب.

آقای Westgarth اشاره کرد که آزمایش های اولیه به معنی بسیاری از کنیایی “در حال حاضر اتصال به اینترنت از طریق بالون — اگر چه بیشتر نمی دانستم آن”. آنها قادر به انجام این کار به دلیل اتصال بخشی از یک معامله با Telkom کنیا راه اندازی در سال 2018 به ارائه خدمات تجاری.

گوگل می گوید که قصد ندارد برای بالن شناور به جای فعلی زمین و فضا های مبتنی بر فن آوری اطلاعات ارتباطات. به جای آن پیش بینی آینده است که در آن راه های مختلف اتصال در دسترس خواهد بود به کاربران بسته به نیاز خود, خدمت نقاط مختلف جهان گفت: آقای Westgarth.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید