تصویر گوگل نتایج جستجو را در حال حاضر دریافت واقعیت-بررسی برچسب

گوگل گفته است که آن آغاز خواهد شد واقعیت-چک کردن تصاویر که به نظر می رسد از نتایج جستجوی خود را.

امروز شروع یک واقعیت را بررسی کنید ” برچسب شروع خواهد شد ظاهر می شود تحت ریز عکسها به.

کلیک کردن بر روی تصویر بند انگشتی را نشان می دهد یک خلاصه سریع از واقعیت را بررسی کنید از جمله ادعا می کنند و یک امتیاز از یک واقعیت-جستجوگر مانند Politifact.

این ابزار این است که سازمان با استفاده از ClaimReview که روش استفاده شده توسط ناشران برای نشان دادن واقعیت-بررسی محتوا برای موتورهای جستجو است که در حال حاضر در حال استفاده توسط Google Search و Google News.

واقعیت-چکرز باید برای دیدار با گوگل معیارهای قبل از آنها می تواند به عنوان منبع. از جمله این که ناشر این واقعیت را بررسی کنید باید از یک منبع قابل اعتماد از اطلاعات (تعیین شده توسط الگوریتم گوگل).

محتوا نیز باید اطلاع رسانی به کاربران:

  • که ادعا می کند در حال بررسی
  • نتیجه گیری در مورد ادعا
  • چگونه نتیجه گیری رسیده بودند
  • ارجاعات و منابع اولیه اطلاعات

گوگل همچنین اشاره می کند که آن را تایید نکرده و هر یک از این چک حقیقت خود و به این ترتیب نمی توان درخواست کرد. “اگر شما مخالف با واقعیت بررسی, تماس با صاحب وب سایت منتشر گردید که در آن” Google صفحه پشتیبانی می خواند.

بسیار شبیه در جستجوی اضافه کردن این برچسب به تصاویر گوگل تاثیر نمی گذارد تصویر رتبه بندی است.

“عکس ها و فیلم ها هستند یک راه باور نکردنی برای کمک به مردم در درک آنچه در جریان است در جهان. اما قدرت رسانه های تصویری است و مشکلات آن—به خصوص زمانی که سوالات در اطراف منشاء اصالت و یا از متن یک تصویر” نوشت: گوگل, گروه, محصول, مدیر, جستجو, هریس کوهن در یک پست اعلام ویژگی های.

گوگل نه تنها شرکت در حال حاضر واقعیت-چک کردن اطلاعات بر روی پلت فرم آن است. توییتر در حال حاضر تحت آتش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به واقعیت-چک کردن برچسب است که آن را قرار داده است بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها.

Facebook تا به حال برای ایجاد یک جدید نظارت هیئت مدیره به منظور مقابله با این نوع از درگیری های خود را در آن پلت فرم و شرکت تابعه Instagram اما نه در WhatsApp.

آن است که همچنین در حال توسعه مصنوعی-هوشمند ابزار را امتحان کنید و تشخیص پیام در الگوهای رفتاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید