گوگل ‘کاوش’ چرا عکس از چرچیل رفت از دست رفته از جستجو

گوگل گفته است که کاوش چرا یک عکس از وینستون چرچیل رفت از دست رفته از یک جستجو در فهرست نخست وزیران سابق بریتانیا در میان جنجال بر سر میراث از زمان جنگ رهبر.

این شرکت عذر خواهی کرد از صبح یکشنبه از ناپدید شدن این تصویر از خود “گراف دانش” لیست اضافه کرد که بسیاری از عکس ها از چرچیل هنوز هم می تواند یافت می شود در موتور جستجوی خود.

در بیانیه ای ساخته شده در توییتر, گوگل جستجو رابط تیم گفت: “ما آگاه هستید یک تصویر برای سر وینستون چرچیل از دست رفته است از دانش خود در گراف ورود به گوگل. ما عذر خواهی برای هر گونه نگرانی. این بود که هدفمند و حل خواهد شد.”

مشکل این است که ثابت شد در حدود ظهر روز یکشنبه گفته بود نه خاص به چرچیل با مشکلات مشابه رخ می دهد با تصاویر از نخست وزیران هارولد ویلسون رمزی مک دونالد و استنلی بالدوین. غول جستجو در تصاویر پیشنهاد می تواند ناپدید می شوند به طور موقت در یک به روز رسانی.

نماینده محافظه کار مجلس سیمون کلارک بود که در میان کسانی که اظهار نظر در مورد این مسئله در طول متعاقب آن واکنش در رسانه های اجتماعی.

آقای کلارک در توییتر نوشت: “ذهن باد اگر این عمدی است, سیاست @گوگل. اروپای غربی بود مسلما به بردگی گرفته می شود اگر آن را برای مردی که عکس است که در حال حاضر وجود ندارد.”

بحث بر سر میراث چرچیل و دیگر چهره های تاریخی رشد کرده است در هفته های اخیر پس از ضد نژادپرستی تظاهرات جمع حرکت در سراسر شهرستان.

آخر هفته گذشته یک مجسمه چرچیل در لندن مخدوش با کلمه ‘نژادپرستانه’ طی کردند.

بوریس جانسون پس از آن گفت که حمله به مجسمه مقدار به “دروغ در مورد تاریخ ما” و تظاهرات شده بود “ربوده شده توسط افراط گرایان”.


گروه راست فعالان که نام خود را “مجسمه-مدافعان” جمع آوری در لندن در روز شنبه ادعا کردند آنها می خواستند برای حفاظت از پایتخت بناهای تاریخی.

با این حال معترضان درگیر در درگیری های خشونت آمیز با پلیس, راه اندازی اشیاء مانند بطری های شیشه ای و نارنجک دود در افسران. بیش از 100 نفر دستگیر شدند که در نتیجه درگیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید