گوگل اعلام کرده است که آن را خریداری کرده است شمال یک شرکت است که توسعه عینک هوشمند.

در یک پست وبلاگ گوگل گفت که شمال فناوری استفاده خواهد شد به “سرمایه گذاری در سخت افزار ما را از تلاش و محیط محاسبات آینده است.”

“ما در حال ساخت نسبت به آینده ای که در آن مفید است همه در اطراف شما که در آن تمام دستگاه های خود را فقط با هم کار و فناوری محو در پس زمینه” نوشت: گوگل معاون ارشد رئيس جمهور از دستگاه ها و خدمات Rick osterloh را بازتوییت کرد.

شمالی بود و در سال 2012 تاسیس شد و اخیرا در حال توسعه Focals 2.0 – عینک هوشمند که جفت خود را با گوشی هوشمند از طریق بلوتوث و نشان می دهد پیام های متنی, تماس های تلفنی و اطلاعیه ها در این زمینه خود را از مشاهده.

با این حال این پروژه در حال حاضر لغو شده پس از این کسب در کنار خود پیش سازهای این Focals 1.0.

در یک بررسی از سال گذشته سیمی گفت: Focals 1.0 بودند به خوبی طراحی شده و قابلیت های خود را با الکسا – که به احتمال زیاد جایگزین گوگل دستیار در حال حاضر قابل توجه بود.

اما تجربه کاربر در iOS بود “سنگین” و ناوبری آن برنامه ارائه نمی دهد به اندازه کافی زمینه.

Techcrunch گزارش می دهد که Focals نیز مورد نیاز کاربران برای رفتن به یک مکان فیزیکی برای اتصالات شدند و بیش از حد گران قیمت و همچنین نقد و نرم افزار خود را محدودیت ها با توجه به دستگاه های اپل.

گوگل infamously معرفی جهان به گوگل شیشه £1000 کامپیوتر پوشیدنی است که در نهایت شکست خورده بود و به ظاهر کشته شدند (اگر چه هنوز هم وجود دارد برخی از به روز رسانی نرم افزار در سال 2017).

این احتمال وجود دارد که غول جستجو را در حال حاضر استفاده از شمالی فن آوری برای ایجاد چیزی مشابه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de