Ghislaine ماکسول: چه نشانی از او می دانم که شاهزاده اندرو و آنچه که اتصال خود را به اپستاین رسوایی ؟

جفری اپستین زمان دیپلم و دوست دختر سابق Ghislaine ماکسول بازداشت شده است توسط FBI و چهره های متعدد به اتهام فیلم برداری و سوء استفاده از جزئی دختران باعث علاقه در رابطه او با شاهزاده اندرو.

روز پنجشنبه گزارش شد که ماکسول که نگهداری پایین با مشخصات زیر ادامه داد: اتهام دخالت در اپستین جنایات جنسی دستگیر شده بود در Bedford New Hampshire.

ماکسول است که انتظار می رود به نظر می رسد در دادگاه فدرال بعد از امروز در رابطه با اتهامات او توطئه با اپستاین به سوء استفاده جنسی کودکان, با توجه به ان بی سی نیوز.

در علاوه بر این به یک رابطه با اپستین انگلیسی ها در جامعه نیز علنا مرتبط متعدد دیگر افراد با مشخصات بالا از جمله شاهزاده اندرو که پا را از وظایف سلطنتی در ماه نوامبر پس از به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار BBC مصاحبه که در آن او در دفاع از خود دوستی با اواخر سرمایه.

چگونه شاهزاده اندرو و ماکسول را ملاقات کرد ؟

در حالی که وجود دارد نه قطعی حساب ماکسول و دوک یورک را مقدمه آن آمده و در رسانه ها مغول رابرت ماکسول که معرفی اپستاین به شاهزاده اندرو با توجه به نگهبان.

مقدمه ای بین سلطنتی و خوار سرمایه که صورت گرفت در دهه 1990 رخ داده است در حالی که ماکسول بود دوستیابی اپستاین.

دوستی میان ماکسول و شاهزاده اندرو به نظر می رسد همچنان برای سال های اخیرا مطرح, عکس از Royal Ascot در سال 2000 نشان دوک یورک با اپستاین و ماکسول.

چگونه ماکسول و دوک یورک متصل به اپستاین رسوایی ؟

با توجه به بسیاری از اپستین قربانیان ماکسول کمک اوردن دختران جوان برای سرمایه. در سال 2015 یکی از اپستین قربانیان ویرجینیا رابرتز Giuffre ساخته شده اتهام در یک افترا کت و شلوار که در آن او ادعا کرد که او مجبور به رابطه جنسی با اپستاین و شاهزاده اندرو ادعا می کنند که هر دو ماکسول و دوک یورک را تکذیب کرد.

در دسامبر 2019, Giuffre تکرار ادعای او را که او تا به حال تا به حال رابطه جنسی با شاهزاده زمانی که او در سن 17 در دستورالعمل ماکسول در مصاحبه با BBC.

“من تا به حال فقط در مورد آزار قرار گرفته توسط یک عضو از خانواده سلطنتی,” او گفت:. “من فقط نمی انتظار آن را از خانواده سلطنتی. من که اصلا انتظار آن را از کسی که مردم تا نگاه و تحسین در خانواده سلطنتی … من نمی توانستم درک چگونه بالاترین سطوح دولت قدرتمند, مردم, بودند, اجازه می دهد این اتفاق می افتد نه تنها اجازه می دهد آن را به اتفاق می افتد اما شرکت در آن است.”

کاخ باکینگهام گفت Giuffre اتهامات شد “نادرست و بدون پایه”.

شاهزاده اندرو نیز بارها و بارها با رد اتهام گفتن BBC قبل از او پا را از وظایف سلطنتی: “من می توانم قاطعانه به شما بگویم که آن را هرگز اتفاق افتاده است. من هیچ خاطره همیشه از ملاقات با این خانم هیچ وجه.”

آیا سلطنتی بپرسید ماکسول برای کمک به?

با توجه به BBC Panorama, شاهزاده اندرو رسیده به ماکسول از طریق ایمیل در سال 2015 برای کمک به با این اتهامات از Giuffre.

“اجازه دهید من می دانم زمانی که ما می توانید صحبت کنید. برخی از سوالات خاص به درخواست شما در مورد ویرجینیا رابرتز” او در این گزارش نوشت که ماکسول پاسخ داد: “باید برخی از اطلاعات. با من تماس بگیرید زمانی که شما یک لحظه.”

در طول سلطنتی را بی سی مصاحبه او گفت که او “مایل به کمک به هر مناسب آژانس های اجرای قانون” با ادامه تحقیقات به اپستاین جنایات جنسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>