New Amazon Fire HD 8 Tablet
10-نسل Amazon Fire HD 8 قرص است بهترین رتبهدهی نشده است و می توان آن را برداشت تا برای $59.99 عرضه امروز تنها در اصل $89.99. این مدل در حال حاضر 30 درصد سریع تر با 2.0 GHz quad-core processor, و 2GB RAM, و به راحتی چند کار را در هنگام تماشای فیلم و بازی کردن بازی ها و همچنین گشت و گذار در وب است. می آید استاندارد با 32GB حافظه داخلی اما پشتیبانی تا 1TB محل کارت حافظه microSD. به علاوه کاربران دریافت رایگان ابر ذخیره سازی نامحدود برای همه آمازون, مطالب و عکس های گرفته شده با آتش قرص. صفحه محصول می باشد. در ادامه مطلب به صورت یک دست در نقد و بررسی فیلم و اطلاعات بیشتر.

All-new Fire HD 8 tablet, 8' HD display, 32 GB, designed for portable entertainment, Black
همه جدید Fire HD 8 تبلت 8 اینچی با صفحه نمایش HD, 32 گیگابایت, طراحی قابل حمل, سرگرمی, سیاه

  • 8″ HD صفحه نمایش 2X ذخیره سازی (32 یا 64 گیگابایت حافظه داخلی و تا 1 ترابایت با کارت حافظه microSD) + 2 GB RAM.
  • تمام روز عمر باتری تا 12 ساعت مطالعه, مرور وب و تماشای فیلم و گوش دادن به موسیقی است.
  • در حال حاضر با USB-C برای شارژ آسان تر. به طور کامل هزینه در کمتر از 5 ساعت (با شامل کابل + آداپتور).
  • 30 درصد سریع تر به لطف جدید 2.0 GHz quad-core processor.
  • لذت بردن از برنامه های مورد علاقه خود را مانند Netflix, Facebook Hulu, Instagram, Infinite, و بیشتر از طریق آمازون Appstore (Google Play پشتیبانی نمی شود).

در یک شارژ کامل شما می توانید انتظار تا 12 ساعت پس از استفاده از مخلوط عمر باتری برای مرور وب و تماشای فیلم, گوش دادن به موسیقی و بیشتر. نیاز به شارژ? به سادگی با استفاده از شامل USB-C کابل. و یا به نوبه خود در حالت بازی برای حواس پرتی-رایگان بهینه سازی تجربه بازی است که اجازه می دهد تا شما را به تمرکز بر روی بازی خود را بدون هیچ گونه مزاحم اطلاعیه ها.

جدید Fire HD 8 قرص در ارائه ویژگی های است که هر کس در خانواده می خواهد – مطالب بیشتر در ذخیره سازی عمر باتری طولانی تر در یک قیمت است که فوق العاده مقرون به صرفه” گفت: Kevin کیت, معاون رئیس جمهور, آمازون, دستگاه های.