جما Collins باز می شود تا در مورد ‘ضربه’ سقط جنین در حالی که ندانسته حامله

جما Collins باز کرده است تا در مورد “traumatising” سقط جنین او با تجربه در سال 2012.

تنها راه این است که اسکس (TOWIE) ستاره صحبت در مورد این حادثه در جریان یک قسمت جدید از بزرگ سیاه و سفید دیک, پادکست این جما Collins پادکستو نشان داد که سقط جنین زمانی رخ داد که او ندانسته چهار ماه باردار.

“من تا به حال برخی از تکان دهنده همه چیز اتفاق می افتد به من, من مطمئن هستم که من در مورد این صحبت کردم قبل از” کالینز گفت.

“اما من در واقع به هنگام تولد به یک کودک متاسفانه و در واقع کودک چهار ماهه, اساسا من سقط, اما بدیهی است که کودک تشکیل شد و از آن درگذشت و در مقابل من است.”

کالینز است که در رابطه با سابق TOWIE شرکت ستاره جیمز نقره ادامه داد: “من تا به حال برای رفتن به بیمارستان و مادر من وجود دارد. من می توانم به یاد داشته باشید مادر من که واقعا ناراحت من در شوک بود من ناراحت شد.

“این بسیار traumatising تجربه چون من نمی دانم که من باردار بود و به معنای واقعی کلمه من به یاد داشته باشید بیدار شدن از خواب با درد شدید و مادرم به من گفت:” جما شما نیاز به رفتن به توالت.’ گفتم: ‘عسل, این است که…” من معنی بدیهی است که من نمی تواند توصیف.”

این صاحب بوتیک رفت و به توضیح است که او تلاش می کند برای قرار دادن در صورت شجاع اضافه کرد: “من سعی کنید و پیدا کردن کمی از سرگرمی در این وضعیت بد چون من فکر می کنم که احتمالا یک مکانیسم مقابله معدن. من سعی می کنم به خنده یا روشن تر ببینید طرف در همه چیز حتی اگر آن را واقعا آسیب زا است.”

جما کالینز با حضور در تلویزیون ملی جوایز پس از تجربه سقط جنین (گتی)

این اولین بار نیست که او صحبت کرده در مورد سقط جنین. کالینز همچنین در مورد تجربه در زندگینامه خودنوشت او اساساجایی که او اعتراف کرد او فکر آن را “راه خدا” از مجازات او برای سقط قبلی.

او همچنین قبلا در مورد سقط جنین در کانال 5 را نشان می دهد در درمانیکه در طی آن او نشان داد او با حضور 2012 National Television Awards فقط 24 ساعت بعد.

“مادرم شروع به گریه اما من می دانستم که من تا به حال برای رفتن و اجرا در تلویزیون ملی جوایز” کالینز گفت. “من تا به حال بارها از بالشتک در من به خاطر خونریزی به شدت اما به جهان خارج از آنها نمی دانم.”

به تازگی 39 ساله گفت که او می خواهد به کودکان در چهل سالگی به “ارسال پیام” برای زنان شاغل.

“من دوست دارم که یک کودک,” او گفت: خورشید. “این امر می تواند بزرگ برای من و یک پیام مثبت برای همه دختران وجود دارد که نمی خواهید به عجله خود را به زندگی و یا زندگی خود را گرفته و جهت های مختلف مانند من که با قرار دادن حرفه ای خود را برای اولین بار.”

اگر شما شده اند تحت تاثیر این مقاله, شما می توانید تماس های زیر تماس حاصل سازمان برای پشتیبانی: شن و ماسه.org.انگلستان miscarriageassociation.org.انگلستان tommys.org, lullabytrust.org.انگلستان ذهن است.org.انگلستان samaritans.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>