خرید رپورتاژ

Gemini Lucky Infrared Jupiter
محققان با استفاده از Gemini North تلسکوپ هاوایی Maunakea به تصرف خیره کننده تصویر مادون قرمز از مشتری با استفاده از یک تکنیک شناخته شده به عنوان “خوش شانس تصویربرداری”. این برج جوزا تصاویر, هنگامی که در ترکیب با ناسا هابل و همچنین جونو مشاهدات نشان می دهد که حملات رعد و برق و برخی از بزرگترین طوفان های سیستم است که آنها را ایجاد و تشکیل زیادی در اطراف سلول های همرفتی با بیش از ابرها آب یخ و مایع است. ادامه مطلب برای دو فیلم و اطلاعات بیشتر.جمینی شمالی در نزدیکی مادون قرمز تصویرساز (NIRI) ستاره شناسان را قادر می سازد برای نگاه عمیق به مشتری عظیم طوفان پس دیگر طول موج نور مادون قرمز عبور می توانید از طریق نازک و رقیق است اما پنهان ضخیم تر ابر در جو است. این به این معنی یک “جک-o-فانوس”-مانند اثر ایجاد شده است در این تصاویر که در آن گرم و لایه های عمیق مشتری فضای تب و تاب بودن از طریق شکاف در سیاره ضخامت پوشش ابر.

فروش

Celestron - NexStar 127SLT Computerized Telescope - Compact and Portable - Maksutov-Cassegrain Optical Design - SkyAlign Technology - Computerized Hand Control - 127mm Aperture
Celestron – NexStar 127SLT کامپیوتری تلسکوپ – جمع و جور و قابل حمل – Maksutov-Cassegrain نوری طراحی – SkyAlign تکنولوژی کامپیوتری دست کنترل – 127 mm دیافراگم

  • کامپیوتری STAR محل تلسکوپ: این Celestron NexStar 127SLT یک تلسکوپ کامپیوتری است که ارائه می دهد یک پایگاه داده از بیش از 40 ، 000 ستاره کهکشان سحابی ، تلسکوپ در واقع جسم خود را با دقت اشاره کردن و آهنگ آن است.
  • جمع و جور و قابل حمل: این تلسکوپ برای بزرگسالان و بچه ها با هم استفاده می شود این است ایده آل برای تعطیلات آخر هفته کمپینگ سفر و یا گشت و گذار در آسمان تاریک سایت. خود را جمع و جور فرم فاکتور باعث می شود آن را آسان به حمل و نقل و جمع آوری فقط در مورد هر نقطه.
  • MAKSUTOV-CASSEGRAIN نوری طراحی: NexStar 127SLT دومین در SLT خانواده است. این 127 mm دیافراگم جمع آوری نور کافی برای دیدن منظومه شمسی و فراتر از آن. مشاهده حلقه های زحل, مشتری, ابر باند و ماه درخشان در جزئیات.
  • راه اندازی سریع با SKYALIGN: Celestron اختصاصی SkyAlign روش است و شما آماده برای مشاهده در عرض چند دقیقه. به سادگی مرکز هر سه روشن اشیاء در چشمی و NexStar SLT راستا به آسمان شب آماده برای قرار دادن هزاران نفر از اشیاء.
  • جایزه رایگان شب پرستاره نرم افزار: NexStar 127SLT کامپیوتری تلسکوپ شامل یک دانلود رایگان از یکی از مصرف کننده تاریخ نجوم برنامه های نرم افزاری به صورت تعاملی آسمان شبیه سازی.

قبل از جونو ما تنها می تواند حدس می زنم آنچه مشتری قطب خواهد بود. در حال حاضر با جونو پرواز بر فراز قطب در فاصله نزدیک آن را اجازه می دهد مجموعه ای از تصاویر مادون قرمز در مشتری قطبی الگوهای آب و هوا و عظیم آن طوفان در بی سابقه فضایی قطعنامه گفت:” آلبرتو Adriani جونو همکاری محقق از موسسه فضایی فیزیک نجومی و Planetology رم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im