Garmin هک: اتصال سرویس رفت و در حمله سایبری به شرکت تایید می کند که قطع برق همچنان

Garmin بود که ضربه اصلی حمله سایبری به این شرکت تایید کرده است. خدمات آنلاین آن شده اند ضربه های مداوم, روز طو

توسط FARDAALEFBA در 7 مرداد 1399

Garmin بود که ضربه اصلی حمله سایبری به این شرکت تایید کرده است.

خدمات آنلاین آن شده اند ضربه های مداوم, روز طولانی قطع برق که در سمت چپ بسیاری از محصولات خود را بدون برخی از ویژگی های کلیدی.

در حال حاضر Garmin تایید کرده است که آن را توسط یک هک, اما که اطلاعات شخصی کاربران به نظر می رسد امن است.

شرکت "قربانی یک حمله سایبری که رمزگذاری شده برخی از سیستم های ما" اعلام کرد: "این نشان می دهد که شایعات آن را به حال شده است در برخورد با یک ransomware حمله – که در آن فایل های رمزگذاری شده توسط هکرها که آنها را در ازای پرداخت – درست شد.

"به عنوان یک نتیجه بسیاری از خدمات آنلاین ما قطع شد از جمله عملکرد وب سایت, پشتیبانی از مشتری, مشتری رو به برنامه های شرکت ارتباطات" آن را گفت. "ما بلافاصله شروع به ارزیابی ماهیت حمله و آغاز بازسازی است.

"ما هیچ نشانه ای که هر مشتری اطلاعات از جمله اطلاعات پرداخت از Garmin پرداخت شد دیده از دست داده و یا به سرقت رفته است. علاوه بر این قابلیت های گارمین محصولات نخواهد بود به غیر از توانایی دسترسی به خدمات آنلاین."

Garmin آنلاین خدمات از جمله اتصال پلت فرم است که توسط دستگاه های خود را برای برخی از مرکزی خود را ویژگی ها – شروع دوباره آنلاین در صبح روز دوشنبه. اما این شرکت تاکید کرد که هنوز هم ممکن است مشکلات طی روزهای آینده به عنوان fallout از هک همچنان ادامه دارد.

"تاثیر سیستم های در حال ترمیم است و ما انتظار می رود به بازگشت به عملیات عادی بیش از چند روز آینده" Garmin در بیانیه ای گفت. "ما انتظار نداریم که هر گونه مواد تاثیر به عملیات ما و یا نتایج مالی به این دلیل قطع برق. به عنوان ما را تحت تاثیر قرار سیستم های ترمیم انتظار داریم برخی از تاخیر به انباشت اطلاعات در حال پردازش است."

Garmin گفته بود بسیار کمی در طول قطع برق در ابتدا تنها تایید که آن سیستم پایین, هر چند از آن منتشر شد به روز رسانی در شنبه شب برای اطمینان از کاربران که اطلاعات خود را به نظر می رسد امن است. در بیانیه جدید صادر شده در شنبه شب اولین بار بود که شرکت تایید مشکلات شده است ناشی از یک حمله سایبری.

آن را تایید نمی کند ماهیت هک که شایعات نشان داده اند ممکن است ناشی از "WastedLocker" حمله است که در حال حاضر استفاده شده است در تعدادی از دیگر مشخصات بالا شرکت. آن را نیز به هیچ جزئیات در مورد چگونگی شرکت در حال بهبود از حمله مانند این که آیا هر نوع باج پرداخت شده بود.

چون Garmin محصولات به شدت تکیه بر اتصال به گوشی و به شرکت خدمات آنلاین, بسیاری از ویژگی های کار متوقف شد به عنوان به زودی به عنوان آنها زدم آفلاین. این بدان معنی است که کاربران از آن حمل و نقل هوایی محصولات قادر به به روز رسانی نقشه های خود را به عنوان مثال و محصولات تناسب اندام می تواند به راحتی نمی ها و یا فعالیت های جلو و پایین دوره های جدید.

کاربران باید قادر به انجام یک دستی راهحل برای دریافت اطلاعات بر روی و محصولات خود را به عنوان Garmin آنلاین خدمات همچنان در برخورد با مشکلات.

Strava داده ها نشان داد که تاثیر کامل آن قطع با تعدادی از فعالیت های در حال آپلود شده در این سرویس به سرعت در حال حذف به عنوان قطع رسید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن