Garmin پایین: بازی آنلاین اتصال ابزار هنوز هم کار نمی کند بیش از یک روز پس از قطع برق آغاز شد

Garmin آنلاین خدمات هنوز هم شکسته بیش از یک روز پس از قطع برق آغاز شد.

مشکل برگ های این شرکت ساعت دوچرخه, رایانه و دیگر محصولات بدون برخی از ویژگی های اصلی خود را از آنجا که آنها نیاز به یک اتصال به شرکت تلفن برنامه که متکی بر روی سرور خود.

کاربران قادر به ارسال خودکار دوره به دستگاه های خود را به طوری که آنها می توانید آنها را دنبال کنید در طول ورزش به عنوان مثال. این تمرینات می تواند پس از آن نیز نمی تواند به طور خودکار فرستاده شده به خدمات مانند Strava به طوری که آنها می تواند به اشتراک گذاشته شود.

ساعت به قطع برق در روز پنج شنبه شرکت ارسال شده در بیانیه های مختلف آن حساب توییتر و دیگر حاضر حضور, که در آن با اشاره به مشکل تنها به عنوان یک “قطع”.

“ما در حال حاضر تجربه یک قطع است که بر Garmin اتصال و به عنوان نتیجه Garmin اتصال وب سایت و نرم افزار موبایل در حال پایین در این زمان” را نوشت.

“این قطع برق نیز تاثیر می گذارد ما تماس با مراکز و ما در حال حاضر قادر به دریافت هر گونه تماس ایمیل و یا چت آنلاین. ما در حال کار برای حل و فصل این موضوع به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و عذر خواهی برای این ناراحتی است.”

برخی از شایعات پیشنهاد کرده اند که این شرکت می توانست ضربه توسط یک هک یا ممکن است تحت برخی از مرتب کردن بر اساس ransomware حمله. Garmin هنوز به مرجع هر گونه حمله سایبری در هر بیانیه عمومی و در ادامه به اشاره به مشکلات تنها به عنوان یک قطع.

یک پیام در Garmin Connect mobile app با اشاره به مشکل به عنوان “تعمیر و نگهداری” هر چند که به نظر می رسد یک پیام خودکار و قطع نشده است تصور می شود مربوط به هر برنامه ریزی شده به روز رسانی.

Garmin اتصال برنامه را نمایش یک پیام نشان می دهد که بیشتر به تعمیر و نگهداری می تواند اتفاق می افتد در روز جمعه اما از آن است که روشن نیست که آیا این می تواند روشن کردن مشکلات قبل از آخر هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>