Garmin Connect پایین: Strava داده ها نشان می دهد تاثیر قطع برق در تعدادی از مردم به اشتراک گذاری و اجرا می شود

کامل تاثیر مداوم Garmin قطع می شود داده ها از Strava.

اجرا و سوار وب سایت ردیابی شاهد یک کاهش چشمگیر در تعداد زیادی از مردم قادر بودن برای به اشتراک گذاشتن تمرینات خود را.

در حالی که آن را هنوز هم ممکن است به فعالیت های بر روی وب سایت از طریق یک کمی پیچیده راهحل – قطع برق در Garmin اتصال پلت فرم به این معنی است که اجرا می شود و به طور خودکار نمی تواند فشار بر روی Strava.

اگر این دو عامل از هم جدا هستند بسیاری از دوندگان به طور خودکار به اشتراک گذاری فعالیت های خود را از Garmin مستقیم به Strava که توابع به عنوان یک شبکه اجتماعی برای کاربران است. Garmin تسهیل که با ابزار است که اجازه می دهد آنها را به طور خودکار تحت فشار قرار دادند – تا زمانی که سرویس آنلاین است که همگام با فعالیت های جدید در حال کار است.

که خدمات آنلاین بوده است برای بیش از یک روز منجر به تعدادی از تمرینات آپلود به سقوط.

Strava وضعیت صفحه: collates تعدادی از فعالیت های که در حال آپلود شده در طول زمان را نشان می دهد و قطره ای آغاز می شود که در اوایل 23 جولای زمانی که مشکلات آغاز شد.

شرکت نمودار نشان نمی دهد مطلق تعداد ارسال اما روشن است که تعداد فعالیت بالا رفتن در این سایت تقریبا نصف شده به عنوان یک نتیجه از Garmin مشکلات.

تعداد ارسال آمدن از طریق Garmin اتصال پلت فرم کاهش یافته است به طور کامل به عنوان انتظار می رود. داده ها به نظر می رسد برای تایید است که این شرکت در حال برخورد با یک کل قطع است و هیچ کس قادر به دریافت از طریق به Garmin سرور.

عجیب, نمودار روزانه نشان می دهد مختصری افزایش در تعداد ارسال یک شبه زمان انگلستان. آن است که روشن نیست که آیا این یک نشانه است که Garmin اتصال سرویس به طور خلاصه برگشتم آنلاین و یا فقط یک تغییر ناگهانی از نمودار.

Garmin است و در عین حال به نظر در طبیعت از قطع برق و یا زمانی که پلت فرم ممکن است به عقب آنلاین.

“ما در حال حاضر تجربه یک قطع است که بر Garmin اتصال و به عنوان نتیجه Garmin اتصال وب سایت و نرم افزار موبایل در حال پایین در این زمان” را نوشت و در یک به روز رسانی بر روی آن حساب توییتر.

“این قطع برق نیز تاثیر می گذارد ما تماس با مراکز و ما در حال حاضر قادر به دریافت هر گونه تماس ایمیل و یا چت آنلاین. ما در حال کار برای حل و فصل این موضوع به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و عذر خواهی برای این ناراحتی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید