Garmin Connect پایین: چگونه می توانید مسیرهای خود را بر روی سازمان دیده بان و یا کامپیوتر و تمرین کردن آنها را در حالی که آنلاین خدمات شکسته است

Garmin آنلاین خدمات خود را بر باد رفته می روم یا افرادی که قادر به دریافت تمرینات یا خاموش کردن دستگاه های خود

توسط FARDAALEFBA در 5 مرداد 1399

Garmin آنلاین خدمات خود را بر باد رفته می روم یا افرادی که قادر به دریافت تمرینات یا خاموش کردن دستگاه های خود را به راحتی.

خوشبختانه راه حلی وجود دارد که اجازه می دهد تا مردم را به راه های خود را بر روی چرخه کامپیوتر و یا تمرینات خود را پشت کردن سازمان دیده بان خود را – حتی اگر آن را کمی پیچیده تر از حالت عادی است.

مشکلات کنونی با اتصال به این معنی نیست که Garmin تلفن برنامه قادر به اتصال به اینترنت و به طوری است که به سختی کار در همه – که به نوبه خود بدان معنی است که دستگاه مانند ساعت های هوشمند و یا دوچرخه سواری, کامپیوتر قادر به اتصال به گوشی های تلفن. که راه معمول است که اطلاعات همگام سازی را بر روی آن دستگاه است.

خوشبختانه پایه های Garmin نرم افزار ساخته شد در زمان قبل از گسترده بلوتوث همراه دستگاه. که بدان معنی است که آنها هنوز هم می تواند کار به عنوان آنها هنگامی که همیشه با دستی بارگذاری فایل ها بر روی یا خاموش کردن دستگاه.

در هر دوره و یا تمرین های ذخیره شده به عنوان یک فایل سنتی در دستگاه Garmin که باید به نظر می رسد هنگامی که آن را متصل به یک کامپیوتر. این فایل پس از آن می تواند کشیده و خاموش کردن دستگاه و دستی آپلود شده بر روی تقریبا در هر پلت فرم های اصلی مانند Strava یا آموزش قله.

به همین ترتیب مسیر و یا دوره های آموزشی را می توان بر روی پلتفرم های دیگر و سپس به صورت دستی اضافه شده بر روی دستگاه. آنها سپس می خواهد قادر به بارگذاری به صورت عادی از ویژگی های ناوبری استفاده می شود و بدون هر گونه اتصال به اینترنت.

برای آپلود یک تمرین پلاگین دستگاه خود را به کامپیوتر و به آن کلیک کنید یا از طریق ویندوز اکسپلورر بر روی یک کامپیوتر و یا Finder در مک. آن را باید نشان می دهد تا به عنوان یک دستگاه به نام "GARMIN" در آن وجود خواهد داشت یک فایل دیگر به نام "Garmin" و در وجود دارد باید تمرینات ذخیره شده به عنوان .مناسب فایل و نام با توجه به زمان و تاریخ آنها آغاز شده است.

(اگر شما مشکلات را انجام می دهند که در مک شما ممکن است پیدا کردن "انتقال فایل Android" برنامه مفید; نصب و استفاده است که باید به شما اجازه دیدن فایل ها در صورتی که نمی در غیر این صورت نشان می دهد.)

سپس شما باید قادر به گرفتن نگه دارید از مربوطه .مناسب فایل و کپی کردن و چسباندن آن بر روی کامپیوتر شما. که پس از آن آماده برای آپلود به هر کدام از خدمات شما مانند: در Strava, به عنوان مثال, شما می توانید با کلیک کوچولو "به علاوه" را فشار دهید در گوشه ای از صفحه کلیک کنید و به صورت دستی ها یک فعالیت یا فقط از این لینک استفاده کنید.

وب سایت های مانند Strava باید قادر به تشخیص تکراری تمرینات این معنی که آنها نمی خواهد به نظر می رسد دو بار هنگامی که همه چیز در حال کار و فعالیت است که قادر به همگام سازی به طور معمول.

یک فرایند مشابه به راحتی می توانید کار راه دیگر برای قرار دادن دوره های آموزشی و یا تمرین بر روی دستگاه.

ایجاد مسیر با استفاده از یک سرویس مانند Komoot یا RideWithGPS در همان راه به عنوان طبیعی است. اما در پایان آن srvices باید ارائه گزینه ای برای دانلود این مسیر به عنوان GPX و یا TPX فایل که هر دو کار با گارمین دستگاه های.

دانلود که فایل ها و پلاگین های خود را Garmin به عنوان قبل از. سپس شما باید قادر به حرکت به فایل سیستم و پیدا کردن یک foler است که می تواند به عنوان شناخته شده "NewFiles" و یا ممکن است به نام "GPX" – اگر شما رها کردن فایل در آن وجود دارد خارج کردن دستگاه و پس از آن آتش تا خود Garmin مسیر باید انتظار وجود دارد که طبیعی است.

خبر بد این است که نمی توان آن را ممکن است برای مشاهده آمار یا اطلاعات دیگر درون Garmin اتصال وب سایت و یا نرم افزار خود را. آنها بیش از حد می توانید کتابچه راهنمای کاربر ارسال از فایل های تمرین – اما از آنجایی که آنها به صورت آفلاین وجود دارد هیچ راهی برای انجام آن است.

نیز وجود دارد راه برای همگام سازی غیر تمرین معیارهای که خود را Garmin ممکن است جمع آوری در حالی که شما با پوشیدن آن و نه ورزش.

خبر خوب این است که تمام این اطلاعات در هر دو تمرینات و بقیه از زمان و هنوز هم باید گرفتن جمع آوری شده توسط دستگاه شما و ذخیره شده وجود دارد. به عنوان مثل وقتی که Garmin اتصال و بقیه از خدمات آن دوباره آنلاین, آنها باید قادر به زمانی که وجود دارد هیچ ماندگار مشکلات از قطع برق.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب