گرت سوتگیت نشان می دهد ‘ارزشمند’ صحبت با استوارت پیرس که کمک به او را بیش از یورو 96 پنالتی از دست

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

گرت سوتگیت نشان داده است گفتگو با انگلستان هم تیمی استوارت پیرس بود “ارزشمند” در کمک به او را به مقابله با خود را در یورو 96 پنالتی از دست ندهید.

سوتگیت در حال حاضر مدیر انگلستان است صحبت کردن در مورد چگونه او احساس مسئولیت برای پایان دادن به feelgood عامل جارو ملت به امید رشد کرد که سه شیرها خواهد امن عمده عنوان در 30 سال.

و او می گوید: صحبت کردن در مورد از دست با پیرس که تحمل خود را شلیک کردن عذاب در سال 1990 جام جهانی کمک کرد او فوق العاده است.

“من به یاد داشته باشید برای رفتن به هتل بازگشت و نشستن با داشتن شام با استوارت پیرس که می خواهم زندگی می کردند از طریق آنچه که من قرار بود به زندگی می کنند از طریق” سوتگیت گفت.

“او قادر به بلافاصله به من برخی از اطلاعات در مورد آنچه در چند ماه آینده ممکن است مانند نگاه کنید و چیزهایی که من ممکن است تجربه. به دنبال بازگشت است که بسیار ارزشمند بود واقعا….”

انگلستان, رئیس, شد, صحبت کردن در مورد تجارب خود را با دوک کمبریج به عنوان بخشی از سر تا کمپین #SoundofSupport سری.

این کمپین به رهبری دوک به دنبال تشویق طرفداران فوتبال مردان در, به ویژه, به احساس اعتماد به نفس و راحت در رسیدن به حمایت در مسائل مربوط به سلامت روانی باید از آنها به آن نیاز دارید.

سوتگیت بستری پنالتی از دست ندهید در نیمه نهایی در برابر آلمان سخت ترین لحظه در زندگی حرفه ای خود را.

“شما احتمالا بزرگترین بازی این تیم داشته اند به مدت 30 سال در این کشور بود در یک موج جزر و مدی از عاطفه و احساس خوب و سپس شما راه رفتن به دور از ورزشگاه احساس شما کسی است که در نهایت مسئول که در پایان” او گفت:.

“من هرگز احساس خشم من فقط احساس پشیمانی, ندامت, مسئولیت. به درجه کوچک است که هنوز هم زندگی را با من شکست خورده اند تحت فشار که در زیر نور افکن بزرگ سخت است حرفه ای را.”

فلوریدا می گوید که او نیز در بر داشت که اخراج در سال های اولیه خود را به عنوان یک مدیر یک چیز دشوار است برای مقابله با.

“شما نمی دانید که چگونه به صحبت کردن با خانواده خود را در مورد آن شما نمی دانید که چگونه به نگاه مردم به عنوان شما راه رفتن پایین خیابان شما فرض کنیم همه به دنبال در شما و آنها احتمالا نمی,” او گفت:.

“اما صدای درونی را در سر خود را که مانند یک کلید برای همه خوب بودن گفتن شما همه این چیزها و می تواند در حال اجرا را با خود catastrophising.”

سوتگیت گفت: آن حیاتی در نقش خود به عنوان مدیر انگلستان نه تنها محافظت از بازیکنان خود را, اما برای دریافت این پیام را به طرفداران فوتبال بیشتر به طور گسترده ای به دنبال کمک به زمانی که آنها به آن نیاز دارید.

“پیام در بالا مشخصات راه این است که برای شروع به نفوذ در مردم فکر,” او گفت:.

“وجود اغلب این احساس” من تنها یک وجود دارد هیچ جایی برای رفتن و برخی از موفق ترین مردم در جهان تا به حال به این مسائل و یا مشکلات با اعتماد به نفس خود باور است.

“آن را ندارد به یک مورد شدید وجود دارد مسائل مختلف با مردم در سلامت روحی و روانی است که می تواند تحت تاثیر قرار چگونه احساس می کنند و یا چگونه آنها را انجام دهد. آن را مطمئن شوید که ما احساس نمی وجود دارد یک ننگ برای مردم است که آن را قابل قبول به دنبال کمک کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید