باغ قبل برای بهار: عقب برای یک دهه هفتاد احیای قانون

Revamping یک باغ طول می کشد زمان و فداکاری – اما آن را نیاز به شکستن بانک. من قطعا هیچ چارلی Dimmock و بر خلاف من مادر نسل من حتی نمی دانم که چگونه به هرس بوته گل رز (و یا زمانی که). هر موفقیت کوچک در باغ من همیشه شانس بیشتری نسبت به قضاوت. اما من فضای مورد نیاز کار و یا دقیق تر عمل جراحی عمده.

من یک دهه هفتاد ساخته شده جدا خانه با باغ در سه طرف است. چگونه خوش شانس شما ممکن است فکر می کنم. نه کاملا: زرد و صورتی دیوانه هموار واقعی جنگل درختان لیمو (آنهایی که تراوش که چرب گو) یک مستطیل بدون زرق و برق چمن فضا برای ترامپلاین و خسته و بیمار بوته گل رز است.

مانند داخل ملک (در اصل اما bizarrely از مد افتاده در اواسط سبک ویکتوریا) باغ نیاز به یک مدرن تعمیرات اساسی:: گریه کردن برای پاک کردن خطوط و اشکال هندسی و درشت و معماری کاشت.

مطرح شده از کشاورزان در یک نرم سفید از Farrow&Ball

من شروع به ایجاد خلق و خوی تخته برای رنگ. من مونتاژ قراضه کتاب از ایده های ساخته شده برخی از طرح ها و مسلح با نیمه مناسب و معقول ساز من فشرده. من برنامه ریزی برای ایجاد سه قسمت مجزا شد و بلند پروازانه. شروع کردم با بلند کردن بلوک قرمز-سنگ فرش از مقابل خانه و بازیافت آن به جای شنیع دیوانه رنگ زرد و صورتی اسلب در پشت خانه – صرفه جویی های بزرگ. من اچ کردن محافل برای کاشت و استفاده از تراورس به لبه آنها. من پس از آن پخش کردن £80 در تاسمانی درخت سرخس (من گفت: آن را در حال حاضر به ارزش حدود £350 – که فکر یک گیاه می تواند در ارزش؟) در کنار سرخس, من کاشته بامبو fatsia و کف دست (trachycarpus). لیبرال آبپاش پوست چیپس و منطقه سه استارک و معماری ایجاد شده بود.

کار بعدی من این بود برای ایجاد یک منطقه تفریحی. این مورد نیاز به پررنگ و لودگی و سرگرم کننده است. انتخاب قطعی و بدیهی بود جنوبی بخش از باغ. من تصمیم به استفاده از کف سازی اطلاعات عمومی برای پوشش دو سوم از فضای سرمایه گذاری در سنگ آهک برای خوردن منطقه که nestles در زیر یک درخت ماگنولیا. بزرگترین چالش در اینجا بود که افزایش سطح کف سازی اطلاعات عمومی برای دیدار با, داخلی, کفپوش چوب و در نتیجه ایجاد یک انتقال بدون درز از داخل به خارج.

سنگ آهک است که ناهموار و زبر و زیبا به نظر می رسد زمانی که خیس. آن را خریداری و به طور مستقیم از معدن و در نتیجه صرفه جویی در پول بیشتر. من نیاز به این منطقه تمرکز بیشتر و در زمان شجاع حرکت از نقاشی دیوار گاراژ قرمز روشن: Terre d’Egypt از Farrow&Ball. من سازنده بنا کلاه فرنگی یکی از سه شرکت خال خال در مورد باغ برای نرم کردن نگاه. ما پس از آن غرق خواب به دو مطرح کشاورزان به ایجاد اضافی ناحیه. اعتراف میکنم که با استفاده از Farrow&Ball رنگ ممکن است به نظر می رسد کمی بیش از حد, اما آن را زیبا رنگ و به گفته Craig, من, نقاش, آن را مانند نقاشی با کاستارد و خامه.

یک مجسمه نپتون مجسمه توسط یک دوست در حال حاضر زینت دیوار. قدیمی جراحی درهای کشویی که باز به پشت باغ بود برای رفتن. من بجای این با چوبی bifolding درب. دوباره من shopped و کاملا قابل قبول در مجموعه B&Q. کف سازی اطلاعات عمومی و درب فورا تبدیل فضا و در حالی که برای برخی از آن ممکن است به نظر می رسد کمی آن را کاملا در همراهی با این دوره از خانه.

خیلی خوب اما در حال حاضر برای بیت من هراس: کاشت تخمگذار چمن و ایجاد آرامش در منطقه است. برای این استفاده میکردم و جنوب غرب بخشی از باغ بهره گیری از اواخر غروب خورشید. من تصمیم گرفتم به کمک طلب کردن از کمک یک متخصص است. علامت Reeve, نام کارخانه, دکتر, چهره Coolings محلی مرکز باغ.

Coolings خانواده اجرای کسب و کار به طور گسترده ای اذعان کرد به یکی از بهترین باغ مراکز در کشور است. این یک بهشت برای باغ عاشقان با پرسنل متخصص در دست به توصیه. من مرتب برای علامت گذاری به دیدار و صحبت من از طریق گزینه های من. او توصیه می شود که ما اقامت با تم گرمسیری. بیشتر بامبو fatsia و کف دست از گونه های مختلف را با توجه به علامت گذاری به عنوان “کراوات سه حوزه مشخص با هم در حالی که هنوز حفظ هویت فردی خود”.

ما مرتب برای تحویل گیاهان و سه زبر و خشن شلوار بی خشتک گاوداران ظاهر شد و شروع فرایند سلب وحشی geraniums و buttercups (علف های هرز) و کاشت شکوه گیاهان جدید. یک پانسمان بالا از پوست چیپس به پایان نگاه. با توجه به علامت آن است که واقعا مهم است که خوب به دنبال باغ: “به خوبی برنامه ریزی شده به خوبی مواجه نگردند باغ می توانید به اضافه کردن 15 درصد از خانه را با ارزش است.” من پس از صحبت با یک زن و شوهر از عوامل املاک و محلی که موافق است که من تلاش و سرمایه گذاری مالی باید پرداخت شود.

Trachycarpus نخل و درخت سرخس در پس زمینه

از همه مهمتر شاید من شگفت انگیز ترین فضای که در آن به استراحت و سرگرم. این طبیعی است و خشنود فرمت به خانه. و در حالی که آن را گرفته اند ممکن است چند سال به حق آن را دریافت آن را به ارزش هر پنی. و من مانده رنگ برای به روز رسانی های قدیمی من terracota گلدان به کامل تصویر.

در تمام من صرف فقط £15,000 در سه سال اما با توجه به یک عامل من احتمالا اضافه £40,000 به اموال. به دور از شکستن بانک من شده اند سخاوتمندانه بازپرداخت برای تلاش من نیست حداقل در آینده سبکتر شب.

دریافت کنید:

چلپ چلوپ از رنگ

واقعا نگاه معاصر پررنگ باشد و رنگ دیوارهای خارجی. Farrow&Ball را Terre d’Egypt ارائه نقطه کانونی با نرم سفید, F&B Dimity برای کشاورزان.

برای اطلاعات بیشتر به www.farrow-ball.com

گیاهان و کاشت تخصص

Coolings در Knockholt در کنت است معتبر و تایید شده توسط انجمن باغبانی سلطنتی به آموزش و بررسی اصول باغبانی. آن را نیز می آموزد طراحی باغ مبتدیان دوره های باغبانی و برخی از باغ افق های دوره های آموزشی که صرفا تفریح تجارب یادگیری. آن را به یک بازار کشاورزان پس از یک ماه پیشه کرایه و شما می توانید در پشت صحنه تور برای دیدن مهد کودک در تولید کامل.

برای جزئیات بیشتر به www.coolings.co.uk

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید