بازی تاج و تخت VFX شرکت می گوید صنعت با آن مواجه است ‘مالی فاجعه’

ما جلوه های بصری شرکت Pixomondo که مشغول به کار در بازی تاج و تخت, موفق شده است برای جلوگیری از “مالی فاجعه” در بخشی به حمایت دولت از طرح های.

این خبر در میان گسترده مالی و عدم قطعیت در سراسر انگلستان و آمریکا هنرهای صنایع ناشی از جاری coronavirus بیماری همه گیر.

Pixomondo مدیر عامل Jonny آهسته گفت: در مصاحبه با مهلت: “VFX شرکت ها باید مقدار زیادی از هزینه های ثابت در فرم کارکنان ادارات و فن آوری. که متکی به یک جریان ثابت از کسب و کار جدید به نگه داشتن آن رفتن.

“پس از تولید است که کمی مانند یک شرکت هواپیمایی: اگر شما در میانهی شب هر مسافر شما از طریق سوزاندن پول نقد خود را بسیار سریع – ترین شرکت ها در تلاش برای ماندن حلال برای بیش از چند ماه.”

در هفته گذشته, فرانسوی, visual effects studio رنگارنگ SA ظ برای فصل 15 در دادگاه ورشکستگی آمریکا در تلاش برای بازسازی برخی از آن £1.26 میلیارد بدهی در مهلت. در پرونده این شرکت اذعان کرد که آن را به حال شده است “به شدت تحت تاثیر توسط Covid-19 جهانی همه گیر”.

آهسته گفت که Pixomondo که ارائه گرافیک به صورت اژدها در آمار HBO فانتزی سری بازی تاج و تخت “باید به خوبی قرار می گیرد” برای زنده ماندن گیر با آن نیروی کار کوچکتر از حدود 600 کارمند دارد. با این حال او اشاره می کند که کاهش – مانند کاهش ساعت مرخصی بدون حقوق و زوائد آن – را به اثر می آیند برای حدود یک سوم از نیروی کار است.

بیشتر چه, کند پیشنهاد کرد که پیش بینی شد روشن برای آینده طولانی مدت از VFX صنعت به خصوص اگر اجتماعی محدودیت فاصله به این معنی است که فیلمبرداری در محل کمتر می شود و عملی است.

شرکت ها به طور فزاینده ای تبدیل به مجازی تولید (VP) که شامل تولید واقعی به دنبال محیط های دیجیتال با موتورهای.

“بلند مدت من بسیار مثبت در چشم انداز برای VFX” آهسته گفت. “اگر سفر سخت تر است و اگر آن را سخت تر برای انجام صحنه های جمعیت و اگر تولید کنندگان تنها می توانید بیمه برای کار در داخل استودیو وجود دارد فرصت برای VFX شرکت”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>