کردند شد افزونگی در حال حاضر چه ؟ چگونه خود را بیشتر استخدام دوباره

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تیوی انگلستان باز و پس از coronavirus مستند اما مالی تاثیر این ویروس از جمله کشور رو به بدترین حالت آن چشم انداز شغل برای 30 سالو اقتصاد پیمانکاری سریع تر از پس از سقوط مالی سال 2008 به معنی رکود به مراتب بیش از.

بیش از یک چهارم از کارگران در حال حاضر در دولت را طرح کردندبا کسانی که در خرده فروشی و مهمان نوازی بخش برخی از بدترین تحت تاثیر قرار. آن است که تا کنون هزینه خزانه در اطراف £20bn. برخی از خواهد شد که در حال حاضر شغل از دست داده اما بسیاری دیگر خواهد شد که موقعیت خود را در خطر ابتلا به این طرح شروع به از رده خارج.

اگر چه کردند طرح اجرا می شود تا میزان بسیاری از کسب و کار ممکن است شروع به دنبال در پیش بینی و درک موقعیت که آنها امیدوار به بازگشت آنها به سادگی نمی توانیم به.

در بیانیه ای به مجلس عوام در 8 جولای, Rishi Sunak گفت: “بیشتر وقت کردند و مهارت محو خواهد شد و [مردم را] پیدا کردن آن سخت تر برای دریافت جدید اشتغال است. [مردم را] به دام افتاده در یک کار است که تنها می تواند وجود داشته باشد چرا که از یارانه دولتی است.”

در حالی که دولت امیدوار کننده است کارفرمایان 1000 پوند جایزه برای هر کارمند به صورت تمام furloughed مردم داده خود را (حداقل تا ژانویه) بسیاری هنوز هم قادر خواهد بود برای توجیه هزینه. بنابراین وجود دارد هیچ زمانی بهتر برای شروع به دنبال موقعیت بعدی آیا از ضرورت و یا به منظور حفاظت در برابر تغییرات آینده به کار خود را.

به دنبال فرصت های جدید

استخدام بازار به نظر می رسد بسیار متفاوت در حال حاضر قبل از همه گیر (یا شاید زمانی که شما از گذشته به دنبال کار) اما شغل وجود دارد خارج وجود دارد.

حتی اگر خط خود را از کار است که یکی از کسانی که سخت ترین ضربه بهترین راه رو به جلو برای ایجاد تغییرات در نحوه کار شما و استفاده از مهارت های موجود خود

جو Wiggins سخنگوی استخدام سایت Glassdoor.co.بریتانیا می گوید مستقل است که مردم باید به دنبال شرکت های با رشد درآمد و برای موقعیت های که در تقاضا مانند آموزگار آنلاین درمانگران و مدیران پروژه و مترجمان.

در حالی که این یک زمان سخت به دنبال یک کار جدیدوجود دارد, فرصت, با, بهداشت و درمان, خدمات عمومی و فن آوری هوا طوفان کمی بهتر از سایر صنایع” او می گوید.

بسیاری از کسب و کار تکامل یافته اند با بحران و در حال حاضر زمان مناسبی برای نگاه های موجود خود را و مهارت و تجربه و ببینید که در آن آنها ممکن است ترجمه به سایر صنایع است.

آنی Ridout که اجرا می شود Robora یک پلت فرم آنلاین با دوره آموزشی (از جمله چگونه برای تبدیل شدن به رئیس خود را) دیده است بسیاری از مردم در حال تغییر حرفه خود را به دلیل این بیماری همه گیر.

“زیبایی از کسب و کار آنلاین است که در آن می توانید تا حد زیادی عمل مسئولیت های دیگر است که چالش بسیاری از ما مواجه شده است,” او توضیح می دهد. “اگر شما از یک موجود مجموعه ای از مهارت های شما می توانید تقریبا قطعا پیدا کردن یک راه برای انتقال آن آنلاین.

“اگر شما نمی توانید به انجام کار خود را; اگر آن را شامل بودن در خانه های مردم به عنوان مثال می تواند به شما آنها را میآموزد که چگونه به آن را انجام دهد خود را از طریق آنلاین یک کارگاه یا کتابچه راهنمای کاربر? آن ممکن است نیاز به برخی از تفکر خلاق اما پس از آن که بخشی از در حال اجرا در هر کسب و کار” او می گوید.

Rishi Sunak ارائه بودجه در چهار شنبه 8 جولای (PA)

تازه کردن CV خود را و نامه پوشش

این صدا ممکن است اما از آن مهم تر از همیشه به مطمئن شوید که رزومه خود را و نامه پوشش هستند که بهترین آنها می توانند.

همیشه مطمئن شوید که هر دو متناسب با موقعیت خود را ذکر دستاوردهای حرفه ای در اوایل و بررسی خطاهای چه که غلط املایی یا اشتباه تاریخ است.

استیو واکر بنیانگذار آموزش کسب و کار ارائه دهنده بهبود آنلاین می گوید: “ما شده است شگفت زده چگونه بسیاری از CVs کردم شکاف در جدول زمانی خود را که مهمترین آنها در سال 2020 هنگامی که آن را به نظر می رسد مانند آنها فقط متوقف شده است.

“برخی می آیند با یک توجه داشته باشید گفت:” با توجه به COVID-19 من کارم را از دست,’ اما آنها نمی گویند آنچه آنها انجام شده است از آنجا.”

برای کسانی که ساخته شده اند بیکار او توصیه می کند با اضافه کردن یک خط به رزومه خود را به آنچه شما انجام شده است – چنین به عنوان داوطلب و یا هر سمت-پروژه – و این شامل زمانی که شما توضیح در پوشش نامه دلیل تقاضا برای این نقش است.

نمی فروختن خودتان – می دانم آنچه شما ارزش

اگر شما خود را از دست داده و نیاز به یک راه حل سریع برای پرداخت صورتحساب می توان آن را بسیار وسوسه انگیز به چیزی در یک حقوق و دستمزد پایین تر از شما استفاده می شود به.

در حالی که این بستگی به شرایط خود و برای برخی ممکن است هیچ گزینه ای دیگر, اگر شما می توانید آن را همیشه ارزش مذاکره حقوق و دستمزد خود را اگر شما می توانید.

مشاغل وب سایت های مانند Glassdoor نی و یا لینک به شما یک ایده معمولی نرخ حقوق و دستمزد برای موقعیت خود را و حرفه ای.

اگر یک کارفرمای جدید نیست و مایل به تا نرخ های خود را و یا نمی توانیم به شما می توانید از آنها بخواهید برای ارتکاب به بررسی آن چیزهایی هستند که در مسیر بازگشت و یا درخواست برای مزایای دیگر مانند بیشتر تعطیلات روز یا مزایای بهداشت و درمان.

شما هنوز هم می تواند در حالی که شبکه های اجتماعی فاصله

تکنولوژی حرکت کرده و در فراز و نشیب پس از شروع مستند.

هر چه در زندگی حرفه ای خود را و یا سطح مهارت شما باید قادر به پیدا کردن یک راه برای شبکه عملا با افراد دیگر. این می تواند از طریق یک بدن حرفه ای و یا یک شبکه اجتماعی مانند Facebook و یا لینک.

این یک راه بسیار خوبی برای دیدار و شنیدن در مورد فرصت های جدید و راه اندازی مجازی قهوه برای دیدار با مشتریان جدید بالقوه و یا کارفرمایان.

جایزه این است که – بر خلاف سنتی قهوه دیدار با یو پی اس که هزینه پول برای سفر به و پرداخت برای یک نوشیدنی (نه ایده آل هنگامی که شما در حال کار) – یک بازی گاه به گاه زوم تماس نمی خواهد ضربه کیف پول خود را.

یادگیری مهارت های جدید و یا آموزش مجدد برای حرفه های مختلف

اگر شما هم از استفاده از آن برای آموزش مجدد و ساخت مهارت های خود را تنظیم.

وجود دارد طیف وسیعی از دوره های آنلاین دانشگاه آزاد و سایت آینده یاد بگیرند برای مثال لیست صدها نفر از دوره های آموزشی از جمله برخی از آنها رایگان هستند.

استیو واکر می گوید کارگران در سخت ترين ضربه بخش مانند خرده فروشی و مهمان نوازی هستند به احتمال زیاد ماهر در چهره به چهره مواضع اما ممکن است فاقد تجربه در نقش های که بیشتر در تقاضا در حال حاضر – از جمله مبتنی بر وب حرفه ای.

او می گوید ترین شغل جدید نیاز به یک سطح خوب از مهارت های دیجیتال از پایه مهارت های خود را در مایکروسافت اکسل و ورد از طریق به مهارت های خاص از جمله رسانه های دیجیتال است.

“اگر شما خود را نگه داشته تا به تاریخ و یا برخی از شکاف ها و سپس در حال حاضر زمان مناسبی برای بهبود این مهارت. برجسته کردن آنچه شما آموخته ام و خود را به روز رسانی CV.

“فراموش نکنید که فعالیت های داوطلبانه و یادگیری مهارت های جدید نشان می دهد کارفرمایان بالقوه چه نوع از شخص شما هستید,” او می گوید.

این نمی خواهد کار برای همه به خصوص کسانی که در تلاش برای homeschool و نه قادر به صرف زمان در پروژه های جانبی, اما برای کسانی که قادر به اضافه کردن یک مهارت جدید به رزومه خود را می توانید به بهبود شانس خود را برای تامین امنیت کار بعدی خود را و ممکن است باز کردن یک متفاوت فرصت شغلی برای شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>