فولهام رئیس اسکات پارکر ماندن کم حرف در Aleksandar Mitrovic تناسب اندام پیش از بازی برگشت

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فولهام رئیس اسکات پارکر بود آماده نیست هر چیزی را به دور مورد تناسب اندام ستاره مهاجم Aleksandar Mitrovic به سمت خود امتحان کنید و کتاب یک قهرمانی بازی کردن نهایی ،

Mitrovic که برنده این بخش را بوت طلایی با 26 گل بازی نمی کند در نیمه نهایی لیگ برابر کاردیف به دلیل مصدومیت همسترینگ.

پارکر گفت که او در زمان یک “خطر محاسبه شده” و از آن پرداخت می شود به عنوان Cottagers برنده 2-0 در ساوت ولز و نگاهی به تکمیل این کار در Craven Cottage در شب چهارشنبه.

صربی بازگشت به آموزش روز چهارشنبه همراه با ایوان کاوالیرو اما پارکر باقی مانده کم حرف بر سر اینکه آیا او قصد دارد به استفاده از مهاجم.

“آن روز اول خود را پشت آموزش” پارکر گفت. “ما تا به حال به تصمیم گیری یک روز دیگر به دلیل پویا که در آن ما در این فصل و این بازی در حال رفتن به بازی می شود بیش از دو پا.

“وجود دارد یک مسئله کوچک و من تا به حال به یک تماس در روز دوشنبه. او آموزش دیده است [چهار] و ما را ببینید که در آن ما در حال همین کار را با Cavaleiro.

“ما به طور مداوم مدیریت تمام شرایط به دلیل مقدار زیادی از فوتبال است که در یک فضای کوتاه از زمان.

“در مورد Aleks من نمی خواهم به فقط می گویند او وجود دارد یک گروه از بازیکنان که شما در حال مدیریت و کار برای بهترین حالات.

“من تا به حال به یک تماس که بهترین ها را برای تیم و باشگاه فوتبال و چگونگی رویکرد ما به آن است. این بازی است که بیش از دو, پاها, مادر من می خواهم به بحث در مورد آن. او آموزش دیده است (در روز چهارشنبه). ما که در آن ما هستند و ما را در حفظ و مدیریت آن شرایط است.”

هری Arter تنها بازیکن نه به معنی او را از دست این بازی.

اسکات پارکر مدیر فولهام (گتی ایماژ)

“همه بازیکنان آموزش دیده و البته آن نور جلسه به دلیل آن است یک چرخش سریع,” پارکر اضافه شده است.

“همه بازیکنان آموزش دیده دیگر از هری Arter و ما را ببینید که در آن ما با آن دسته از بازیکنان که در حال پرستاری چیز و ببینید که چقدر خوب آنها در صبح به دیدن اگر وجود دارد هر گونه موانع.”

Cottagers دو نتایج خوبی به دور از بازگشت به لیگ برتر اما انتقال شایعه آسیاب در حال حاضر آغاز شده و با گزارش لینک تاتنهام هافبک الیور Skipp با یک حرکت به فولهام در فصل آینده.

پارکر آسان از زمانی که خواسته در مورد آن را به عنوان او گفت: تمرکز بر روی کاری که در دست.

“این بسیار دور از ذهن من, من تنها تمرکز و هدف این است که در تلاش برای به دست آوردن نتایج و امتحان کنید و ما را در بهترین موقعیت برای برنده شدن در این مسابقات در مقابل از ما,” او گفت:. “من حتی وارد فکر نقل و انتقالات.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید