از Snoop Dogg به بری از EastEnders: عجیب و غریب ظهور بیان تصویری پیام

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Wکلاه بهترین راه برای گفتن “دوستت دارم” به افراد خاص در زندگی خود را? دریافت بری از EastEnders به آن را انجام دهد ؟ باید بزرگ Keith از دفتر سرودن شعر? شاید پرداخت جعلی Taylor Swift به خواندن “Shake It Off” را به نان? افراد مشهور, پیام های ویدئویی سایت ها باید یک A-لیستر – یا Z-لیستر – برای هر مناسبت و محبوب بوده است اما در حالی که پس از مستند آغاز شد, افزایش خود را به روزمره آگاهی شده است که شهاب سنگی به عنوان Barnard Castle مبتنی بر تلاش برای توهین به هوش.

سایت رزرو آنلاین در سایت ما Cameoکه فهرستی متفاوت از Snoop Dogg به عشق جزیره‘s جاش کمپتونرا به ضرب گلوله sevenfold ستون در 63,000 اضافی مشتریان یک هفته پس از ماه ژانویه است. ده بار به عنوان بسیاری از مردم می خواهند خدمات Paul خندیدن, وینستون از Ghostbusters و ربکا ادلینگتنبا توجه به تصویری سرویس پیام بیان VM. یکی دیگر از سایت استودیو 54 – خانه سابقHolby شهر ستاره لسلی خاکستر Crabbe از هری پاتر به علاوه در قانون Grindah از مردم فقط هیچ چیز — گفت: در مصاحبه ای که آن را تا به حال دیده می شود 60 درصد افزایش در کسب و کار. و محتوا است که مردم درخواست بیشتر شخصی است از شما می خواهم انتظار.

“بسیاری از مردم می خواهید برای ارسال یک آغوش به مردم است که آنها می توانید بروید و ببینید – عموی خود را granny حتی فرزندان خود می گوید:” Boycie از فقط احمق ها و اسب هانام واقعی جان Challis. او بیان VM ترین-رزرو مشهور پیش از دنی جان ژول و ارباب حلقه ها/از دست بازیگر دومینیک موناگان. او شده است ضبط پیام های ویدئویی برای شش سال پس از اینکه نزدیک در مورد آن در ولز Comic Con و دیده عظیم افزایش درخواست های ویژه پیام های انگیزشی برای نگه داشتن مردم در حال مبارزه از طریق بار دشوار است. “شما دریافت می کنید بسیاری از کسانی که عزیزانشان را از دست داده و احساس بسیار به تنهایی. شما فکر می کنید: “من فقط یک کمدی بازیگر چه هستم من انجام می دهند؟’ اما مردم در حفظ و گفت که آنها را تشویق می کردند تا توسط آن است.”

حتی افراد مشهور impersonators خود را پیدا کرده اند خواست برای کمک به مردم قوی باقی بماند. “این همیشه به من اعتصاب به عنوان عجیب و غریب” می خندد مایک Osman که صرف 70 درصد از وقت خود را ضبط پیام های دونالد مغلوب ساختن پیشی جستنمملو از خوردن دست نشانده نسخه از کیم جونگ سازمان ملل متحد. او رنگ خود را نارنجی و اطلاع پدر و مادر که فرزند خود را به داشتن یک کودک. او با استفاده از یک whiny ریاست جمهوری لهجه برای تشکر از عزیزان فقط برای اینکه خود را. و یکی از به یاد ماندنی تر های اخیر درخواست برای یک الهام بخش تصویری بود برای اطمینان یک 14 ساله بود که پدرش به دام افتاده در خارج از کشور توسط coronavirus.

“و او را انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن!” خنده Osman. “هنگامی که دختر خود را می بیند که فیلم او پر خواهد بود یا ترسناک یا لذت, اما آن را می تواند صحبت کردن در یک نقطه برای بقیه زندگی خود را: روزی که پدر و گیر کرده بود در دبی و او را انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارائه یک پیام به یک دختر 14 ساله دختر.”

مجازی وجود دارد که جشن فارغ التحصیلی در دسترس از Natasha Bedingfield که خواهد شد به یک mortarboard و آواز خواندن یک زن و شوهر از آیات او ضربه “نانوشته” برای £249. وجود رابطه Instagram-معروف chihuahuas و آنتونی Scaramucci. یکی از واقعی برک آوت بازدید از Covid-19 ، در Cameo این فیلم در حال عرضه شده توسط بیت-part بازیکنان در Netflix بکشد ببر پادشاه. شما می توانید کتاب پیام های از دو تا از جو عجیب و غریب این مرد فقیر باغ وحش که ساعد گاز گرفته بود با یک ببر و ترسناک مرد که قطعا نیست سر به فلوریدا به قتل کارول Baskin.

این نوع از فیلم ها تبدیل شده اند به طور فزاینده ای محبوب در Instagram اما Cameo مدیر عامل استیون Galanis فکر می کند که اشتها برای پیام های تصویری از واقعیت تلویزیون ستاره های اطراف بوده است خیلی زودتر. “این یک روند است که به عنوان قدیمی به عنوان نوع بشر” او می گوید. “در نگاه یونانیان باستان: از آنجایی که آنها انجام اولین بازی های المپیک, مردم خود را ترک کرده اند را در لوح به خط میخی. مردم همیشه در نگاه کردن به مردم و همیشه می خواستم یادگاری از ملاقات با آنها است. این فقط تکامل بعدی.”

با علاوه بر این از لیست قیمت و همچنین منبع برخی از درخشان بیان ریاضی. اگر شما ترال انسان منوها از وب سایت های مختلف که در آن شما می توانید ببینید چه مقدار از آن هزینه های هر تصویری در بیان شما می توانید نتیجه گیری کرد که:

1. کتی هاپکینز است که تنها به عنوان با ارزش به عنوان کسی که تظاهر به جو عجیب و غریب (£41.50);

2. پل دانان فکر می کند او را به ارزش دو بار به عنوان بسیاری به عنوان دو زمان طلا-مدال-برنده ورزشکار المپیک (£67 v £30);

3. مردم خواهد پرداخت پول بیشتر برای پل خندیدن از آنها را برای عیسی مسیح (£30 v £23.24).

در حالی که وجود دارد چیزی است که کمی عجیب و غریب در مورد دیدن دقیق برچسب قیمت را بر اساس یک ستاره ظاهر برخی از ستاره ها این را به عنوان یکی از بهترین چیزها در مورد این پدیده.

“من فکر می کنم آن را برای تشویق مردم به فکر می کنم: من او را در تلویزیون و او را در همان قایق به عنوان من او را فقط در تلاش برای ایجاد یک زندگی نیز می گوید:” Challis. “در حال حاضر که تئاتر تعطیل هستند من تمام امرار معاش فقط ناپدید شد. ما همه در این با هم و من فکر می کنم این نشان می دهد که.”

برخی از افراد مشهور, پیام ویدئویی سازندگان رفته اند و حتی بیشتر به ترویج ملی ما هم در مواجهه با یک توقف ویروس. Ex-مدل لیندا Lusardi است waiving همه هزینه برای بیان VM پیام های رفتن به بیمه خدمات درمانی کارکنان و افراد مبتلا به کروناویروس است و سفیر به صورت آنلاین از سایت برای یادبود قربانیان به نام رنگین کمان به خاطرداشتن نزدیک به درگذشت این بیماری در ماه مارس است. “من فکر می کنم این کمک می کند تا برای شنیدن از کسی که بسیار نزدیک به از دست دادن زندگی خود را به آن را,” او می گوید او پیام های ویدئویی که در آن او به مردم در آستانه به تصور خود را بهبود و یا بازگشت به خانه به عزیزان خود. “اگر چه گاهی اوقات شما درخواست می کند که می گویند: “این فرد نمی کردم بلند سمت چپ”. کسانی که پیام می تواند بسیار دشوار به کلمه.”

افراد مشهور, تصویری پیام bizarrely معلوم می شود تعجب آور نیروی خوب در مبارزه با بین المللی بیماری همه گیر. Cameo مطرح $725,000 (£586,000) برای حمایت از Covid-19 امداد رسانی در سه روز livestream های امثال مایک تایسون, Akon و مندی مور. تاجگذاری خیابان‘s استیو مک دونالد نیز ارائه رایگان تالارهای VM پیام برای بیمه خدمات درمانی کارگران و Covid-19 قربانیان پس از رفتن را از طریق بیماری خود را. حتی Natasha Bedingfield خبر مراسم فارغ التحصیلی به جمع آوری پول برای امور خیریه.

“من یکی به تازگی برای این فقیر مادر که پسر بود در کما پس از آمدن یک موتورسیکلت” می گوید: Challis, که همچنین صفر-هزینه ویدئوها به بلند کردن ارواح از بیمه خدمات درمانی و مراقبت در منزل کارکنان. “او فقط احمق ها و اسب فن به طوری که آنها از من پرسید اگر من می خواهم یک پیام به سعی کنید به او را نوازش خارج از آن. آنها در حال رفتن به نگه داشتن بازی آن را به او و بیش از بیش.”

همه درخواست ها بسیار الهام بخش ، کمدین اغلب درخواست برای فراموش توهین (“من یک مقدار زیادی از مغلوب ساختن پیشی جستن رزرو برای افرادی که نفرت مغلوب ساختن پیشی جستن” می گوید: عثمان). Challis یک بار تا به حال به نوبه خود یک زن مطلقه درخواست به طعنه زدن سابق خود را شریک در سالگرد خود را split (“من فکر کردم آن را کمی از حد!”). و مشتری است که Cameo کارکنان صحبت از اغلب است footjob که می خواهم ترال خود فهرستی از درخواست برای فیلم جایی که آنها تکان دادن انگشتان خود را. “S**t مانند آن اتفاق می افتد اما ما مردم با هم و مردم عجیب و غریب” خنده Galanis.

در نهایت هر چند مستند به پایان خواهد رسید. آیا معنی بیان پیام های ویدئویی شروع به پیتر ؟ “در واقع من فکر می کنم شما خواهید دید بزرگتر و بزرگتر به نام بیا به پلت فرم” می گوید Galanis. “ستاره ها به طور فزاینده ای تبدیل به طرفداران خود را به صورت مستقیم کسب درآمد. و رک و پوست کنده استعداد واقعا لذت بردن از این. مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک شما در هر زمان شما می توانید به نزدیک شدن به طرفداران خود را که بزرگ است.” آیا این را می خواهید به استفاده از این سیستم عامل به اندازه موضوع دیگری است. اما تا زمانی که بری از EastEnders است که هنوز هم وجود دارد آنها هم یک فرصت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>